İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Biber Hapçıları Siteme Saldırdı

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
valla ben 4 tane açtım blogspot yeter artık bi dur dedi:D telefon onayı istedi :D

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Benzer bir olay yaşayan herkese ben de aynen böyle yardım ederdim / edeceğim.

Hepinize baki selamlar. Saldırı şmdilik durmuş gözüküyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bizde bir anda saldırınca onlara, ne yapacaklarını şaşırmışlardır, burayada saldırmasınlar şimdi? ddos koruması varmı iyi nin

Nunogomes

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Bu ilaçların tarım bakanlığından onayı var ancak benim bildiğim kadarıyla üzerinde zayıflama ilacı değil ' gıda takviyesi ' yazar onayıda bu şekilde alır zaten.
En azından kullanıcılar bilinçlendirmek adına yapacağınız her videoyu ,yazıyı face gruplarımda yayınlayacağım .Depresan kodları düzenlediysen bizimlede paylaşabilirsin sayfayı.
Sıkça konuyu güncel tutarak herkesin destek vermesini sağlayabilirsiniz.Biber hapının zararları ve zayıflama ilaçları kullanmanın sanıldığından daha tehlikeli oldugunu anlatmanın zamanı coktan gelmişti aslında .

Tarım bakanlığı saçma birçok şey için onay veriyor.

HaCo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tanıdıgım tum ınsanlara hapı bıraktırdım...tehlıkelı memleket mubarek can sudan ucuz

T

trgy

Misafir
Dün star haberde konuşuldu bu konu birazcık. Neler neler varmış, şimdi de kansere %100 çözüm üretmişler. :)

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Trgy biber hapı değildi demi seo yarışmasında sitelere konulan linkler / reklamlar ?

goldentime

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karluk yardımına ihtiyacımız var

Sitenize saldıran redpeppercıların sitemize saldırdığını düşünüyorum.Birlikte hareket etmek ve bilgi almak için sizinle görüşmek istiyorum.Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5