İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilgeadam hakkında bilgisi olan ?

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgeadam hakkında bilgisi olan varmı daha önce giden oldumu sitelerini inceledimde fiyatlandırma hakkında bişey yazmamışlar sanırım seçtiğin alana göre değişiyor ücretlendirme.
bende gitmeyi düşünüyorumda acaba başarılı olurmuyum bilmiyorum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
fiyatlandırma olarak bişi yazmıyolar bu doğru...Basic ler yaklaşık 3-4 milyar olduğu için..9-10 milyara kadar çıkıyor...2 yıllık paralı okusan daha iyi:)

letreset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İki yıllık yerine buraya gitsen daha iyi.E nazından iş bulma olasılığın daha iyi.Yazılım sertifikası ile 700-800 e işe başlayanlar var.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başarı senin yeteneğine göre değişir. Bunun garantisini kimse veremez. Fiyatta aldığın tüm tekliflerden üstündedir. İş bulma garantisi var ama bulunan işten para almayı bekleme. Kendini geliştirip senin iş bulman gerek.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuanda ben ordayım yeni başladım.Sistem mühendisliği bölümü bakırköy şubesinde.

bilgeadam bilgisayar kursu avrupada 2. sırada ingiltereden sonra gelir.
fiyatları şuanda 4500YTL den başlıyor.ben erken kayıt ve avantaşlarından yararlanarak kayıt yaptım.sende kayıt yapacaksan referans gösterebilirsin.referans olarak Nazım IŞIK dersin indirim yaparlar.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler arkadaşlar öğreneceğimi öğrendim ben : )

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MCSD.NET 7.200 YTL
MCSE+S 7.200 YTL

Yazılım bölümü için altyapısı olmayan gelmesin derim, çok zorlanırsınız...

kara_baskan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmam Akademi yi araştırmanı tavsiye ederim. 4-5 arkadaşım ordan çıktılar. 3 tanesi sistem mühendisi olarak. yoplam 2,200 YTL gitti ama. şu anda 2 si Arkas'ta diğeri istanbulda bir firmada işe girdiler ve maaşları 3,000 ' in üzerinde.

Eğer kesin kararlıysan kursa gitmek konusunda, elindne geldiği kadar para bul ve git :):) çok faydalı bişi

E

echo

Misafir
önümüzdeki ayın ortasında bende başlıyorum.nbakalım ne olacak?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakırköy - TownCenter şubesinde Yazılım Geliştirme ( MCSD.NET ) bölümündeyim, yazılım altyapısı olmayanların gelmesini tavsiye etmiyorum. Çünkü sınıflar dökülüyor :p
Harici güncel fiyat kursun MCSE + S , MCSD.NET ' ler 7.200 YTL
Ilerleyen aylarda ( belki ) kayıt olacaklara ( MCSE+S , MCSD.NET paket programlara) 2.400 YTL'lik indirim çeki temin edebilirim, fiyatta anlaşılır :p

Paket programlar* : Teknik Ingilizce + Sistem-Yazılım Uzmanlıgı + Mühendislikten oluşur.
Geniş bilgi almak isteyenler veya özel soruları olan PM ile ulaşabilir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Rastgele secilmis bir universitenin, insan kaynaklari gelistirme merkezinde alacagin sistem yoneticisi egitiminden cok arti birsey kazandiracagini dusunmuyorum. Imaj degeri yuksek bir tek, is bulmada fark yaratir mi bilmiyorum. Bir de sadece Microsoft dunyasina gozlerini cevirip, koskoca bir open source dunyasini gormezden gelmeleri beni sogutuyor.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 2000 de bilge adama gitmiştim. Benim zamanımda sistem mühendisliği falan yoktu. CATP ve OFIS egitimleri vardı. Win 2000 de ders goruyorduk. CATP nin anlamı turkce karsılıgı ileri seviye bilgisayar bilmemnesi gelirsitrme falanı filanıydı. Paket içeriği,

3DMAX, Web tasarımı, grafik tasarımı, ofis, network, donanım, visual basic, gibi gibi şeylerdi. Şunu soyleyeyım cok temel egitim veriyorlar. Web tasarımından ornek vermek gerekirse frontpage de resim ekle link ver vs. gibi seyler gosteriyorlar. Photoshop da uc bes efekt verdiriyorlar. DOnanım da ise aha bu hdd bu islemci sok tak bitti.

Eger kişi kendını geliştirmeyecekse oradan hicbir beklenti beklemesin. Benım gıtme amacım sertifikara ihtiyacım vardı. Verdiler 22 tane sertifika sagolsun kullanma fırsatı bulamadım. Onemlı olan sertifika degil bilgiymis.

Kısaca: Ben oraya okadar para verdigime pisman oldum cunku bana kattıgı hıcbırsey olmadı. Hatta photoshop da birkac fazladan dersi de ben vermistim :) Bakırkoy subesıne gıtmıstım.

İkinci not: eğer bir kursa gitmek istiyorsanız mutlaka bilge adama gidin. Dİğer kursları da inceledim hicbiri bile adamın eline su dokemez.

Saygılar,

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Vallaha işlerini çok iyi yapıyorlar diye duydum. Benim arkadaşım şu an gidiyor ve çok memnun.

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
BilgeAdam'a şahsım olarak bir fikir söylemek gerekirse gidin derim.

nedeni mi ? "Başarı hikayeleri" sayfası :) Gerisini söylemeye gerek yok.

Eğer siz kurslar sonunda başarı ile kursu bitirdiğinize dair sertifikanızı alamaz iseniz, kurslara yeniden başlayabiliyorsunuz (ÜCRETSİZ)

L

lostinshadow

Misafir
bilgeadamda sistem mühendisliği eğitimi alıyorum oldukça kaliteli eğitim veriyorlar. hertürlü ders ile ilgili veya değil yardımcı oluyorlar.

A

ALY

Misafir
isteyene BİLGEADAM hocalarının Sistem Mühendisliği, Video efektleri(3D animasyon) ve Web Tasarım bölümlerinin derslerinde anlattığı dökümanları, sunumları, programları ve hocaların anlattığı önemli notları ufak bir ücret karşılığı kargo ile yollayabilirim. Çok titiz bir şekilde bilgeadam'ın serv'lerinden alınmıştır :D

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
(Tüm bu yazdıklarım, gerçekten öğrenmeye çalışan arkadaşlar ile kesinlikle ilgisizdir. Lütfen gereksiz alınmalara kapılmayalım.)

Arkadaşlar. İş bulma garantisi diye birşey yoktur. İş bulabilmek tamamen özünüzün yetenekleri ile ilgilidir. Türkiye'deki bir kursun sınavlara az bir vakit kala testking sorularını dağıttıklarını sağır sultan biliyor. Tabi ki o kadar çok sertifika dağıtırlar bu yöntemle. O soruları alnının teriyle çalışarak ve bilerek yapıp sertifika alanlar müstesna.

Microsoft Gold partneri bir şirkette çalışıyorum. Bir keresinde elime bir CV geçti. CV'ye baktım Türkiye'de bir kurstan MCSD.NET sertifikalı bir arkadaş. Yazdıkça yazmış. xml, xsl, xpath,t-sql, c++, c#, vb.net vs.. uzattıkça uzatmış. Bu görüşme oldukça zevkli geçecek dedim kendi kendime. En sonunda iyi birini bulduk galiba. Şirket kurallarımız gereği işe alımdan önce mülakatla birlikte adayı küçük bir sınava sokarız CV'nin doğruluğunu tespit amacıyla. Sonuç ? - Kesinlikle fiyasko. Teorikte iyidir belki dedim, sorular sordum o da yok. Hatta CV'de yazan bir çok şeyin ne olduğu hakkında bile fikri yoktu.

Bu görüşmeden sonra Türkiye'den alınan sertifikalara güvenim kalmadı. Özel sektörde çalışıp kendi ekibimize birisini seçmek durumunda kaldığımda kesinlikle sertifikayla ilgilenmem. CV'nin dürüstlüğü çok önemli ve bundan sonra tabi ki kişisel bilgi ve/veya ışık.

Bu arada kandiliniz mubarek olsun.
Saygılar

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web işine girmeden önce windows application yazıyordum bir kursa gitmeye karar verdim bilgeadam ve diğerlerini dolaştım, bilgeadamın diğerlerinden farkı etiketi ve yüksek fiyatı ama size şunu söyliyim o kadar büyük beklentiler içine girmeyin çıkınca ordan hemen iş bulma gibi. Bilgisayar sektöründe olay sadece sizde bitiyor oturup kendinizi geliştirmekten başka çaresiniz yok. Bilgeadam yada diğerleri size en fazla +1 değer katar işi alınırken bilgeadamda aldınız eğitim inanın sorulmuyo artı olarak microsoftun kendi sertifikalarına dışardan başvurabilirsiniz sınav başı 50$ falandı sanırım ve bu sınava hazırlayan kitaplarda mevcut

K

Kayıtsız Üye

Misafir
yardm

Developer Arkadasım Veya bilgeAdamda eğitimi Konusunda Bilgisi Olan Arkadaslar Ben Yeni Kayıt oLacağım bilgi verirseniz cok memnun olrm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5