İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir daha uyarmiyacagım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

sevdik

Misafir
Arkadaşlar bundan sonra gerçekten uyarmiyacagım

Hepiniz Arkadaşımsınız kardeşimsiniz diyorum ama yaptıgınız sınırları zorluyor Evet sözüm bu forumdaki bazı arkadaşlara ;

Sitenizde sedoya banner-popup açıyorsunuz bizim emeklerimizle oynuyorsunuz
Google için sahte sayfa yaparsınız sahte keywordslar sonra burada HILECİLERE HAYIR diye inlersiniz
Nerde çakallık oraya giriyorsunuz

Lütfen büyük web site sahipleri de var burda küçükde yakışıyormu size kime söyledigimi zaten anlar kendileri 1değil 2değil hergün çoğalmaya başladılar Sizin yüzünden ben aybaşı oldugunda googleden az user gelmiş , sedodaki param riske girmiş , üstüne üstün hile yapanların burda sanki dürüst iş yaptıkları gibi yazmalarını okumak zorunda degilim buna katlanmak da değilim

Bana toplu mail yollatmayın yollatırmayın sedoya,googleye
iyi niyetimizi dostlugumuz kardeşliğimizi bozmayalım...

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu engellenemez ki. hiç bir şey yapamayız. hepsini takip de edemeyiz. her şeyi zaman gösterir.

S

sevdik

Misafir
slm

Engellemek için demiyorum en azından burdaki dostlarımız yapmasın azcık mı hatırmız yok ne geciyor ellerine 10$ fazla kazanmak icin bizi neden tehlikeye atıyorlar

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kos, bana da bazı kıramadıgım arkadaslardan yeminli tercümanlık yaptıgımdan tercümeler geliyor, ki bunu aslında profesyonelce yaptıgımdan normalde ücret talep etmem gerekir ya hadi o ayrı konu...

sedo konusunda ben size sunu soyleyim daha hic kullanmadım ancak pek yakında sedo turkiyeyi kovacak, cok yakın suspende alınmıs alınacak cok ceviri geldi... ben bizzat durumu iyi gormuyorum. bazı kendini bilmezler yuzunden bu sponosorda digerleri gibi kacacak,

ornek: hile yapmıyorum diyenlerin bazıları anlayamıyor ama sedocular tarfik googledan bile gelse ekibiyle arastırıp sorunun kaynagına iniyorlar, bundan kimsenin haberi yok heralde... siz savunmada yazsanız fıss, onlar dünkü cocuklar degiller keyword spamlaeri sonucu elde edilen hic bi gelir odenmiyor haberiniz olsun

emrah

S

sevdik

Misafir
slm

şuanda arkadaşa MSN den yazıyorum siteleri 4tane yazdım sedoya süpriz maili yiyince burda yazmalarını bekliyorum

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo'nun official ispiyoncusu olarak bu işi kendimce götürüyorum. en azından bir derece azaltıyorum hilecileri. her gün mailime sedo'dan boşuna teşekkür mailleri gelmiyor değil mi:p

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevdik bu işi en çok yapan sensin o kadar hile html sayfa yaptın kendi sitenden şimdi başkalarını uyaracak en son kişi sensin ben hatalarımı anladım diyorsan bırak onlarda hatalarını anlasın veya hile yapmayan birisi onu uyarsın en güzeli bu!

T

tahtakale

Misafir
Hile yapan kim varsa git şikayet et arkadaşım.
Forumları okuyorumda, açtığında her konuda zırt pırt hile yapanları uyarıyorum gibilerinden mesaj atıyorsun.Şikayetin varsa git şikayet et!!!
Forumda provakasyondan başka yararlı bir mesajını görelim artık :cool:

S

sevdik

Misafir
yazdigim 271mesaj var bir göz at ondan sonra bana laf söyle
delirdim artik dun aksam da herkesi soyledim sikayetleri yolladim Kimse burda babamın oğlu değil ayrica yazdıgım mesajlar burda ne yaptığımda bellli

dengesiz yazı yazacagina bir düşün sonra yaz...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevdik' Alıntı:
yazdigim 271mesaj var bir göz at ondan sonra bana laf söyle
delirdim artik dun aksam da herkesi soyledim sikayetleri yolladim Kimse burda babamın oğlu değil ayrica yazdıgım mesajlar burda ne yaptığımda bellli

dengesiz yazı yazacagina bir düşün sonra yaz...

KoS yasından buyuk kelimeler ediyorsun burda kimseyi uyaramazsın herkez hür ancak rica edebilirsin.. konu baslıgı acayibime gitti artık kimseyi uyarmıyacakmıs :) sanki mafya babası artık kimseyı uyarmıcam sıkıcam topuklarına dermiş gibi olmus.. burda kimsenin senin uyarına ihtiyacı yok.. googleye spam yapanların basına kendi sitelerinin oldugunu unutma.. o yuzden sus ve otur.. uyarmıcakmıs aman nolur uyar ihtiyacımız vardı dememızmı lasım.. uyarma ne yaparsan yap ama boyle sacma baslıklar acma!

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kavga eder gibi yazaışacağınıza herkes işine baksa daha iyi olur

T

tahtakale

Misafir
mexut' Alıntı:
KoS yasından buyuk kelimeler ediyorsun burda kimseyi uyaramazsın herkez hür ancak rica edebilirsin.. konu baslıgı acayibime gitti artık kimseyi uyarmıyacakmıs :) sanki mafya babası artık kimseyı uyarmıcam sıkıcam topuklarına dermiş gibi olmus.. burda kimsenin senin uyarına ihtiyacı yok.. googleye spam yapanların basına kendi sitelerinin oldugunu unutma.. o yuzden sus ve otur.. uyarmıcakmıs aman nolur uyar ihtiyacımız vardı dememızmı lasım.. uyarma ne yaparsan yap ama boyle sacma baslıklar acma!
+100000 gitsin kime neyi şikayet ediyorsa etsin.Gıcık oldum bu başlığa.
Sen kimsin ki milleti uyarıyorsun :mad:

@sevdik, açtığın başlık dengeleri net olarak ortaya koyuyor.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ortam gerilmiş biraz yavaş arkadaşlar. hile yapanları kimse burada arkasına almasın. hileye karşı çıkanlara sonuna kadar destek veririz. ve avukatlığını üstleniriz... ortamı germeyin..

S

SempatiX

Misafir
sevdik' Alıntı:
Arkadaşlar bundan sonra gerçekten uyarmiyacagım

Hepiniz Arkadaşımsınız kardeşimsiniz diyorum ama yaptıgınız sınırları zorluyor Evet sözüm bu forumdaki bazı arkadaşlara ;

Sitenizde sedoya banner-popup açıyorsunuz bizim emeklerimizle oynuyorsunuz
Google için sahte sayfa yaparsınız sahte keywordslar sonra burada HILECİLERE HAYIR diye inlersiniz
Nerde çakallık oraya giriyorsunuz

Lütfen büyük web site sahipleri de var burda küçükde yakışıyormu size kime söyledigimi zaten anlar kendileri 1değil 2değil hergün çoğalmaya başladılar Sizin yüzünden ben aybaşı oldugunda googleden az user gelmiş , sedodaki param riske girmiş , üstüne üstün hile yapanların burda sanki dürüst iş yaptıkları gibi yazmalarını okumak zorunda degilim buna katlanmak da değilim

Bana toplu mail yollatmayın yollatırmayın sedoya,googleye
iyi niyetimizi dostlugumuz kardeşliğimizi bozmayalım...

Çöplük html ile günde 5000 tekili çeken sen degilmiydin googleden ? KoS arkadasimsin ama kusura bakma ben gerçekleri görürüm... Sevdik.Net'in günde 5000 Tekil nasil çektigini bu forumdaki herkez biliyor... Söyle bir söz vardir Dinime Küfreden Müslüman Olsa Bari...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevdik sende başlığı değiş istersen. yanlış anlaşılmaya yol açan bir başlık.

S

SempatiX

Misafir
lovemove' Alıntı:
ortam gerilmiş biraz yavaş arkadaşlar. hile yapanları kimse burada arkasına almasın. hileye karşı çıkanlara sonuna kadar destek veririz. ve avukatlığını üstleniriz... ortamı germeyin..

lovemove kardes hileye karsi çikanlarin ilk önce kendilerinin hile yapmamasi gerekir..!

T

tahtakale

Misafir
SempatiX' Alıntı:
lovemove kardes hileye karsi çikanlarin ilk önce kendilerinin hile yapmamasi gerekir..!
+1000 usta.
Burda atıp tutuyor ama kim bilir gene neler karıştıroyordur.
Belki bu hehe.in bile bunundur :rolleyes:
İşin özü, kendini ak süt sananlar tehditkar bir başlık açmıyormu, uyuz oluyorum...
Şimdi gene diyecek ki ben artık yapmıyorum hatamı anladım!
Yapıp yapmadığını biz nereden bilelim.Hep yapıyorsan da, işine gelmeyen adam gider google, sedo,adbrite vss. şikayet eder.
Ben direk öyle yapıyorum.
En son da http://www.linkci.com/18.htm bu siteyi şikayet ettim google'a.
Adam her aramaya karşıma çıkıyor.Diğer sayfalarında da hidden text var.

T

teasers

Misafir
sevdik terbiyeli adammış, az bile söylemiş. "Kardeşimsiniz" demiş mesela, daha ne desin? Buna rağmen "hav hav hav!"

Ben onun kadar kibar olamayacağım, sizlere "şerefsiz" diyorum. Aksini savunan, "ya ayıp ettin" diyen varsa ona da daha fazlasını derim. Yeter ulan sizin bu şerefsizliğiniz. Bir de sizin goygoycularınız yok mu, yemin ederim döverim ulan sizi. Heriflere bak be.. Şu terbiyesizliğe, arsızlığa bak...

Dünya üzerinde bugüne kadar binlerce sayfa forum gezdim, Google AdSense kazançlarını copy paste yapıp foruma yazan bir tek bu forumu gördüm. Bu da yeni... Yani, diğerleri yetmedi bir de bu çıktı..

Sakın kimse tek kelime etmesin, çünkü hiç birşey hakkınızdaki gerçeği değiştirmez. Terbiyesiz insanlarsınız, o kadar.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
teasers' Alıntı:
sevdik terbiyeli adammış, az bile söylemiş. "Kardeşimsiniz" demiş mesela, daha ne desin? Buna rağmen "hav hav hav!"

Ben onun kadar kibar olamayacağım, sizlere "şerefsiz" diyorum. Aksini savunan, "ya ayıp ettin" diyen varsa ona da daha fazlasını derim. Yeter ulan sizin bu şerefsizliğiniz. Bir de sizin goygoycularınız yok mu, yemin ederim döverim ulan sizi. Heriflere bak be.. Şu terbiyesizliğe, arsızlığa bak...

Dünya üzerinde bugüne kadar binlerce sayfa forum gezdim, Google AdSense kazançlarını copy paste yapıp foruma yazan bir tek bu forumu gördüm. Bu da yeni... Yani, diğerleri yetmedi bir de bu çıktı..

Sakın kimse tek kelime etmesin, çünkü hiç birşey hakkınızdaki gerçeği değiştirmez. Terbiyesiz insanlarsınız, o kadar.

Forum'a "Kayit ol" Linkinden uye oldunuz sanirim. Iyinetadmin yada Adsense kazancini yazan arkadaslar cebren yada hile ile seni uye yapmadilar degil mi?
Internet ozgur ortam. Browserinizin sag ust tarafindaki carpi isareti ( firefox ise ustten ikinci. kirmizi olan.) bu forumdan kurtulmaniza yardimci olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi