İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir dolandırıcı firma

ZaiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben parayı 2 gün geciktirdiğimi söyledim. Tamam bu adam kapattı bu sebebten ötürü ama ben o gün işlerimden dolayı nete girememiştim acil bir işim çıktığı için ve girer girmez ilk işim paypal ile ödemesini geçmek oldu ödemeyi geçtikten sonra makina açık mı değil mi bakmadım arkadaşlar telefon açtı makina kapalı dediler girdim baktım gerçekten kapalı bu arkadaşı aradım paypal a bakın ben paypal ile ödemeyi geçtim dedim. Girdi baktı sonra tamam gelmiş birazdan açılır dedi 3 gün geçti açılmadı sürekli isterseniz paranızı iade edeyim dedi bende üçüncü gün oke iade edin dedim. Bugün yarın bugün yarın nihayet 17 Mayıs tarihinde parayı gönderdim dedi ama para gelmedi sonrada kendisine ulaşamadım bir daha telefon ile ulaştığımdada dolandırıcımıyız bekleyeceksin yollarız paranı cevabı aldım. Sizce dürüstlük yada iş ahlakı değerlerine sığıyor mu bu.

Sen telefonda ettiğin lafları, Maf a 3-4 kere yolladım deyipte yollamadığınıda söyle gerçekleri görsün herkes.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben parayı 2 gün geciktirdiğimi söyledim. Tamam bu adam kapattı bu sebebten ötürü ama ben o gün işlerimden dolayı nete girememiştim acil bir işim çıktığı için

Bende hasa huzurdan kicimdan ameliyat oldugum icin ATM ye gidememis parani yollayamamisim senin parani odemeyi geciktirmisim . bende parani gec yolladigimi ve bunun bir sebebi oldugunu soyledim

sen yada bir baskasi benim hakkimda dolandirici x,y,z seklinde laflar edemez seni dolandiracak olsam sana odeme yapmadan server teslim etmezdim seni dolandiracak olsam sana geri odemede yapmazdim .

Oyle bir yerlere Dolandirici firma yazmanin sana getirisi olmaz benden goturusu olmaz aksine sana cok sey kaybettirir

ZaiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paranın geldiğini gördükten sonra ben paramı geri iade ettiğini yazarım zaten merak etme ama şu an kadar bana gelmiş para yok geldiği zaman buradan belirteceğim merak etme.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tarih Tutar Bakiye Açıklama
26/05/07 -182.00 140.00 34140472053 AKMAN IBRAHIM HES. INTERNETTEN AKT

Bu hesabi kontrol etmelisin bence . Kusura bakma ama 180 ytl gibi paraya tenezzul edecek bir insan degilim

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buraklee bende arkadaslarin serverlerini teslim ettikten sonra paralarini gondermeleri icin bir hafta bekledim . Ama Zail haklı haksiz diye birsey soylemedim

Sizin buraya mesaj yazmaniz daha dogru olmus. Saglik sorunlarinizi belirtmissiniz . Saniyorum arkadasda biraz heyecan yapti ve onlari yazdi diye dusunuyorum.Umarim paralariniz gecmistir olan olmustur zaten herkes yoluna bakmali konu soguk savasa donmemeli.zaten yazdiklarimla taraf olmadim ikinizide suclamadim iki taraf icinde talihsizlik diye yazdim. herneyse.Gecmis olsun acil sifalar diliyorum .

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
başlığı okuyunca sabah programları geldi aklıma...

Mert45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende hasa huzurdan kicimdan ameliyat oldugum icin ATM ye gidememis parani yollayamamisim senin parani odemeyi geciktirmisim . bende parani gec yolladigimi ve bunun bir sebebi oldugunu soyledim

sen yada bir baskasi benim hakkimda dolandirici x,y,z seklinde laflar edemez seni dolandiracak olsam sana odeme yapmadan server teslim etmezdim seni dolandiracak olsam sana geri odemede yapmazdim .

Oyle bir yerlere Dolandirici firma yazmanin sana getirisi olmaz benden goturusu olmaz aksine sana cok sey kaybettirir

valla arkadaşım ilk önce geçmiş olsun. insanlara dolandrıcı damgası vurmak çok kolay bak bende dolandııcı oldum çıktım burada ama nedense her geçen gun müşeri sayım artıyor birde şirketim ben. emucu arkadaşım beni iyi tanır. bana referans olana kendidir zaten beni bile dolandırıcı yaptıktan sonra. bence burada biri hakkında konu açılmadan biraz araştırılmalı o kişi ve forum yöneticileri sayın iyinet bu tarz konular açıldığında biraz daha tutucu olması lazım. Sonuçta burada kim kime ne suç atarsa yargıya intikal ederse forum sahiplerininde başı ağrır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5