İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir link sitesinden ne beklersiniz ??

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotweb' Alıntı:
ben bir yerde eg-zotik bir sey gorunce oraya bir daha girmiyorum. Cunku sitenin konusuyla hic birebir olmadigini dusunuyorum, bir link sitesinde neden eg-zotik reklam yapilir anlamiyorum (eg-zotik link sitesiyse o zaman ok) bunu cocukca oldugunuda dusunuyorum.

@hotweb
ben senin görüşüne katılmıyorum. yani niye bir eğlence sitesinin linki varsa onun için de bi eg-zotik sitenin linki olacak onun için de mp3 sitesinin linki olacak.

yani adı üstünde link sitesi bu. bence her şeye yer verilmeli diye düşünüyorum.

Link100.Net' Alıntı:
bu link siteleri en çok eg-zotik site işlerine ve mp3 sitelerinin işlerine yarıyor başka sitelere hit göndermiyor.

@Link100.Net
bütün link sitelerini almazsan daha iyi olur bence. çünkü eg-zotik içeriği olmayanlar veya göz önüne fazla çıkarmayan sitelerde var. (ör. sayfa.com)

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratozcirpici' Alıntı:
@hotweb
ben senin görüşüne katılmıyorum. yani niye bir eğlence sitesinin linki varsa onun için de bi eg-zotik sitenin linki olacak onun için de mp3 sitesinin linki olacak.

yani adı üstünde link sitesi bu. bence her şeye yer verilmeli diye düşünüyorum.

Ilgili yerlerde olabilir link olarak, . Benim demek istedigim o eg-zotik bannerler. Onlara karsiyim ben sahsen.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotweb' Alıntı:
Ilgili yerlerde olabilir link olarak, . Benim demek istedigim o eg-zotik bannerler. Onlara karsiyim ben sahsen.

evet o zaman haklısın bannerlar felan fazla abartılıyor...

ama normalde abartılmadan normal bir şekilde koyulursa siteye bir soun olmaz.

B

besturk.net

Misafir
hotweb' Alıntı:

Sanırım o bahsettiğiniz eg-zotik bannerlardan bizde yok ??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi