İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir sitede ortaklik ariyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azkader

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar bir sitede düzgün güvenilir bir arkadaşla sitesine ortak arayan bir arakadaşla ortak olmak istiyorum. eger öyle ortak arayan bir arkadaş varsa mesaaj ile veya msn ile ulaşilabilir email: [email protected]

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bi konuda daha anlamamıştım bu arkadaşı burda da anlamadım. Klavyeden dolayıdır diye düşünmüştüm ama bu klavye heryerde " a " harfine basıyorda email yazarkenmi basmıyor ?

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Arkadaşım sana " a " harfinin senin için yeri varmı yokmu onu sormadım ki ben. Benim dediğim şey bu harf heryerde basıyorda email yazarken neden basmıyor. Bak ilk başta seni yurtdışındandır klavyen farklıdır felan diye düşünmüştüm o nedenle yazdım zaten.

Ha ister " a " harfi senin için önemli olsun ister " b " benim için değişen bişe yok. Kusura bakma iyi ortak bulmalar sana.

azkader

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım sana " a " harfinin senin için yeri varmı yokmu onu sormadım ki ben. Benim dediğim şey bu harf heryerde basıyorda email yazarken neden basmıyor. Bak ilk başta seni yurtdışındandır klavyen farklıdır felan diye düşünmüştüm o nedenle yazdım zaten.

Ha ister " a " harfi senin için önemli olsun ister " b " benim için değişen bişe yok. Kusura bakma iyi ortak bulmalar sana.

sen beni ilk konuda anlamamişsinya arkadaşim ben seni hiç anlamadim ya nededigini neyse iyi forumlar sana

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
evet bir önerim daha olçak mesela şü bölümda bilmem kaç kişi vardiye yaziyor o bölümün sonunuda konü bölümünün içine girdigimiz zaman şüşü üyeler var veya kuşar misafir üye var yazsa güzel olur bence

Bak bu diğer konuda yazdığın yazı işte burda ne demek istediğini bi türlü anlıyamadım. Neyse size iyi forumlar umarım bi gün yazı yazmayı öğrenirsiniz.

azkader

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak bu diğer konuda yazdığın yazı işte burda ne demek istediğini bi türlü anlıyamadım. Neyse size iyi forumlar umarım bi gün yazı yazmayı öğrenirsiniz.

ya arkadaşim illahi kötü bişeyler dememi istiyosun sen kendini ne saniyosunya azimdan ramazan ramazan bişey söylettireçen o olaçak bak sen okumayi ögrensen benim yazdiklarimi daha kolay anlarsin tamam arkadaşim hadi iyi forumlar.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Kötü bişeyler söylemeni beklemiyorum. Sana insan gibi yaklaştım ve yazdıklarından birşey anlamadığımı ve emil değil email olduğunu mejas değil mesaj olduğunu söylemeye çalıştım. Diğer konuda da yazdığın yazıyı okudum belki anlasaydım eğer cevap verebilecektim ama anlıyamadığım için cevap veremedim.

Neyse kusura bakma lütfen ben okumayı bilmiyorsam eğer başkaları yazdıklarını okur ve umarım anlayıp cevap verebilir. Tekrar kusura bakma iyi forumlar.

azkader

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kötü bişeyler söylememi beklemiyosan hakaret etme senin insan gibi yaklaşman buysa öteki kim bilir nasil bak şöyle diyeçekdin oızaman senbenim yazdiklarimi okuyamiyosan cevapda yazamyaçakdin sen ingilizçe konüşan birine türkçe cevap veririsen zaten saçma biey olur ingilizçe bilmiyosan onla konüşmayaçaksin anladin öteki konu öteki konu diyosun bende merak ettim öteki konuda insnalarin anlamayaçagi ne yazdim yolla burayada bende göreyim

SaNSaRaLv0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iTrader 0
Mesaj Sayısı 10 (yarısı bu konuda)
Açıkçası pek güven vermiyorsunuz hocam.

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kötü bişeyler söylememi beklemiyosan hakaret etme senin insan gibi yaklaşman buysa öteki kim bilir nasil bak şöyle diyeçekdin oızaman senbenim yazdiklarimi okuyamiyosan cevapda yazamyaçakdin sen ingilizçe konüşan birine türkçe cevap veririsen zaten saçma biey olur ingilizçe bilmiyosan onla konüşmayaçaksin anladin öteki konu öteki konu diyosun bende merak ettim öteki konuda insnalarin anlamayaçagi ne yazdim yolla burayada bende göreyim

ne içtin sen ? neyin kafasını yaşıyorsun ?

SanaLCocuK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
valla benim kafam iyide sen her düzgün konüşani içmimi saniyosun seni analamak güç

sana türkçe öğreten öğretmene yazık

konüşani ? konuşanı yazamıyormusun ? seni analamak ne ? vereçem ne ? ç harfi yerine c ye basamıyormusun sen türkçeyi katletmeye hakkın yok !

XiechenG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla benim kafam iyide sen her düzgün konüşani içmimi saniyosun seni analamak güç

Yanlış anlama arkadaşların sana söylemek istedikleri yazarken harflere dikkat etmen.
Her kes hata yapa bilir iş bunda değil iş hatanı gördükten sonra bir daha yapmamanda. Arkadaşları kızdırmana sebep sana hatırlatılan şeyi yeniden , yeniden ve yeniden yapmandır. Bak birkaç örnek vericem son yazdığından:

Kalın yazılan kırmızı kelimeler Türkçede yok. Kırmızı harflerle bildirdiklerim yerlerde de yanlış harfler kullanmışsın. Eğer ki, yazdıklarımı anlaya biliyorsan her halde sende benim gibi yaza biliyorsundur. Sadece dikkat etmen gerekir. Eğer ki, Türkçeyi iyi bilmiyorsan imzana yaz bunu Türkçem iyi değil vs. daha da üzerine gitmezler. Ben Azeriyim zamanında senin gibi çok hata yaptım ama hatamı hemen düzelttim.
Bu arada itrader bu forumda senin güvenirliğindir. Mesajında çok az. Sana nasıl güvene bilirler ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi