İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir sorum var..

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir yazıya ne kadar etiket vurabiliriz? misal 10 kelime vurulabilir diyelim uygun olanı budur, fakat ben 100 etiket vurdum ama hepsi konu ile alakalı, bu birinci sorumdu ikinci sorum bu ekitek olayı seo ya etki edermi?

wdr.leo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Etki eder fakat sayfanın üstünde link olarak durmasından daha ziyade sayfada meta keyword olarak atanması daha iyidir.
Anahtar kelimeler genelde kelime olarak değilde karakter uzunluğu olarak kısıtlanır.Tavsiyeler 260 karakterle sınırlı olmasından yana.
Herşeyin fazlası zarar diyen ata sözümüz keyword'lar içinde geçerli.
Fazlası zarar,etiketler konu hakkında ipucu veren kelimeler olmalıdır,100 etiket demek konuyu baştan sona yazmak gibi birşey olur :)
İyi günler dilerim.

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Etki eder fakat sayfanın üstünde link olarak durmasından daha ziyade sayfada meta keyword olarak atanması daha iyidir.
Anahtar kelimeler genelde kelime olarak değilde karakter uzunluğu olarak kısıtlanır.Tavsiyeler 260 karakterle sınırlı olmasından yana.
Herşeyin fazlası zarar diyen ata sözümüz keyword'lar içinde geçerli.
Fazlası zarar,etiketler konu hakkında ipucu veren kelimeler olmalıdır,100 etiket demek konuyu baştan sona yazmak gibi birşey olur :)
İyi günler dilerim.

tşkler bilgilendirdiğiniz için:):hmmm:

Bir sorum daha olacak: Peki Metayı şöyle birşey yapsam hatalımı olur?

Benim Babam'a Dair Babama Dair Canım Babam Herşey İçin Teşekkürler Baba Bu Adam Benim Babam Babamız Babam Ve Oğlum Affet Baba Şiir
Babam sürekli tekrar etmesi bir hatamıdır? kelimelerin arasına "," koymalıymıyım? Ve her kelimenin ilk Harfini büyükmü yazmalıyım?

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Konu ile ilgili etiketler ekleyebilirsiniz ama fazla abartmadan.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kod:
Benim Babam'a Dair Babama Dair Canım Babam Herşey İçin Teşekkürler Baba Bu Adam Benim Babam Babamız Babam Ve Oğlum Affet Baba Şiir

Arama motorları bunu spam olarak algılar ve size zarar verir.

sibersahne

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

wdr.leo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tşkler bilgilendirdiğiniz için:):hmmm:

Bir sorum daha olacak: Peki Metayı şöyle birşey yapsam hatalımı olur?

Babam sürekli tekrar etmesi bir hatamıdır? kelimelerin arasına "," koymalıymıyım? Ve her kelimenin ilk Harfini büyükmü yazmalıyım?

Böyle bir meta şu şekilde yazılmalıdır;
HTML:
HTML:
Benim,Babam'a,Dair,canım,Herşey,Teşekkürler,Bu,Oğlum,Affet,Şiir

seoyazilimlari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir konuda 5'ten fazla eklemeni önermem neden diye sorarsan anahtar kelime yoğunluğu 2. konu google eskisi gibi etiketlere değer vermiyor.

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Birde etiketleme yaparken ozen gostermeniz gereken ben olsam bunu nasil ararim degil vatandas bunu nasil arar olmalidir ki amaciniza ulasabilin ayrica arkadaslarimizin dedigi gibi fazla etiketlemeyi google spam olarak algilayabilir ve googlenin etiketlemeye verdigi onem azalmaya basladi.
İyi Forumlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5