İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir yardim Arkadaslar: Ödeme yapildi diyor ama hesapta para yok

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
İş bankasında gelen eft ler o şubedeki banka görevlileri tarafından hesaplara geçirilir.
Benim sürekli geç yatırıldığı için araştırdım ve şu sonuca vardım. Banka görevlileri eft onayını istedikleri zaman yapabiliyorlar. Yani vakit kalırsa onaylıyorlar. Eğer vakit bulamazsalar ertesi güne kalıyor.
Gelen eft leri istedikleri süre kadar bekletebiliyorlar. O yüzden ısrarla banka şubenizle görüşün.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kardeş bankaya gittim dedim böyle böyle bana bir refanrans numarası verdiler bende iş bank şubedeki bir bayana anlattım böyle böyle para yattı gözüküyor ama hesapda para yok , bana eğer bankaya para geldiyse anca isime ve hesap numarasına göre bakabiliriz , referans numarasıyla ilgili herhangi bir işlem yapamıyoruz dediler
icon8.gif

bende google hemen mail atıyorum...

"Merhaba kaan bey bugun iş bankasına gittim sizin dediklerinizi aynen ilettim
fakat banka bankaya yatan paralarda , paranın hangi hesaba ve hangi isime
geldiğine bakabiliyorlarmış referans numarası ile birşey yapamadıklarını
ilettiler , bir çözüm bulamıyorum lütfen yardımcı olun.

Teşekkürler kaan bey."

Bu maile cvp geldi.

"Merhaba xxx,

E-postanız ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.

Şu an bu sorunu araştırmak için en hızlı bir şekilde çalışmaktayız. Daha fazla bilgi elde ettiğimizde, sizi bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz. Sabrınız için teşekkürler.

Saygılar,

Kaan
Google AdSense Ekibi"

Herhalde paramız fıss oldu para alamıcaz :D

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle deme gardaş yaaa....

Biraz önce bankayı aradım ısrarla böyle bir eft nin gelmediğini söyledi hatta telefondaki adamın yurtdışından eft gelmez havale gelir dediğini söylemek istedim... bu ne kadar doğru bilmyorum ama hala ne hesabıma para gelmiş nede bankaya

adsense yetkililerinin gönderdiği mailde üstteki arkadaşın söylediği gibi ilgileneceğine dair bir mail artık beklemekten başka altarnatifimiz yok....

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yeni bir mail daha :D

Merhaba xxx,

AdSense ödemenizin EFT ile hesabınıza ulaşmaması hakkındaki konu ilgili uzmanlarımız tarafından incelenmiş ve ödemenizin size ulaşmasının 10 gün olabileceği belirtilmiştir. Dolayısıyla bu hafta sonuna kadar beklemenizi ve eğer ödemeniz hala ulaşmadıysa 7 Nisan 2007 tarihinde benimle temasa geçmenizi rica ederim.

Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılarımla,

Kaan
Google AdSense Ekibi

7 nisanda gelsin yiyelim :D

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
off off hala 5 kuruş yok hepimizde aynı sorun siz hangi maile çekiyorsunuz adam seçiyorlar heralde :) bana birtürlü cevap gelmiyor

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
off off hala 5 kuruş yok hepimizde aynı sorun siz hangi maile çekiyorsunuz adam seçiyorlar heralde :) bana birtürlü cevap gelmiyor

Mail atarken adsenseye kayıt olduğun maille at . bana 1 günde mail cevabı geliyor .

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onunla atıyorum dostum neyse bi tekrar atayım :( teşekkürler

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı mail banada geldi umarım ayın 7 sine kadar gelir gelmezse mail atıcaz yine o kadar yayıncı arasında o kadar işbankası kullanan yayıncı arasında bi biz kaldık beyler...

neyse her işte bir hayır vardır umarım 4 gün içinde paramız gelir .....

saygılar sunuyorum parasını alan sakın buraya yazmayı unutmasın....

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün 4 ü hala ses yok hayırlısı :(

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lanet olsun iş bankası na calısmayın arkadaslar su bankayla ya. Okul harclarını mecburi odedigim icin sadece onun icin gidiyorum ve saatlerce bekliyorum igrenc bi bankacılık hizmeti. 1 kurusumu bile yatırmam o bankayla is yapmam.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bilsem kullanmazdım sorun yaşayanların neredeyse hepsi iş bankası bu bir tesadüf olamaz .:(

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece işbankası olsa iyi. Bütün bankalara karşı bir antipati beslemeye başladım.. Hesabıma 30 YTL para yatırdım ve birine havale edecektim. 2 Saat içinde parayı sömürmüşler :) neymiş ? senelik bilmem ne kesintisiymiş.. Gittim bidaha para yatırdım..

Ne diyim, ALLAH yardımcınız olsun :) yakında bi bankada ben acicam.. HORTUMBANK!.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi hiç sorma ya daha dün başıam geldi

ödeme almamız lazımdı bi firmadan vakıfbank hesabı istediler bizim yoktu arakdaşın hesabı verdik adamalr direk 27 ytl kesmişler nebiçim iş ya

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
O da bişey mi ya Haziran 2005 den beri bu zamana 111 Dolar oldu halen ödeme yapmıyorlar..

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google bir şeylerin intikamını webmasterlerdan çıkarıyor galiba

ayrıca işbankası bildiğim en xxxxxx bankadır. Mecbur olmasam çalışmazdım.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
is "bankalar" muhabbetine dönmüşken sözü asıl konumuzu tekrar getirerek hatırlatma bağlamında birşey rica edicem bizimle aynı kaderi paylaşan parasını hala alamamış arkadaşlar lütfen paranızı aldığınız takdirde buraya bir mesaj postalarsa ız memnun olucağımızı dile getirmek isterim...

saygılar!!!

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şansımada acayip ihtiyacım vardı :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5