İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birde Türkler Derler :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Resmen parça pinçik oldum süper bişi ya.. Peki google amcanın arası nasıldır acaba burayla :(

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu yasak degil ki? benim bildiğim kadarıyla. daha önce de böyle siteler gördüm. burdaki sorun sadece üç tane aynı reklamın bi sayafada kullanılması olabilir ki onun hakkında pek bilgim yok yani aynı sayfaya kaç tane aynı boyut ve şekilde reklam koyulabiliyo?

K

Kerasus

Misafir
pembekedi' Alıntı:
bu yasak degil ki? benim bildiğim kadarıyla. daha önce de böyle siteler gördüm. burdaki sorun sadece üç tane aynı reklamın bi sayafada kullanılması olabilir ki onun hakkında pek bilgim yok yani aynı sayfaya kaç tane aynı boyut ve şekilde reklam koyulabiliyo?
Malesef bu şekilde reklam yerleşimi yasak, yani yanıltıcı, ve kullanıcıyı aldatıcı bir yerleşim olmuş, daha önce çok büyük bir komedi/mizah sitesi (ingilizce içerikli) bu tarz reklam yerleşimi yüzünden Google dan atıldı.

B

Baria

Misafir
adamlar site + adsense yi çok uyum içinde kullanmışlar kardeş gibiler :)

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arklar bu şekilde yerleşim yasak adsense reklamlarının yanına resim koyamazsınız diye bir kural var..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
herkes anlayabildiği kadar akıllıdır...tabiki sadece türkler yapmıyor böle :D

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl yasak yau ben çoğu grafik sitesinde rastlıyorum bu tür yerleşime
o nerden çıktı resim yanına google konmaz diye. nereye koyalım metin arasına koyma resim yanına koyma

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman aynen bu reklamların soluna hülya avşar, gülben ergen, gamze özçelik gibi ünlüleri koy bakalım aynı bu şekilde küçültüp, tıklama oranın kadar atılma oranında artacakdır emin ol..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
inanın dün onlarca yabancı site gezindim
hepsinde adbrite ve adsense aynı anda kullanılıyordu. ve bizim " kesinlikle yasak " dediğimiz hemen herşey bu sitelerde vardı.
anlamıyorum..Google Amerika'ya özel opsiyonmu tanıyor nedir..

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam yanına resim koymanın yasak olduğunu sanmıyorum. internette gezinirken rastladığım ve bu şekilde reklam kullanan birçok site var.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
reklam yanına resim koymak tabi yasak değil ancak scriptle oynamak yasak...Script üzerinde değişiklik yapmak yasak..Haa yok arkadaş yasak masak değil diyen istediğini istediği yere koysun:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5