İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bizim ülkedeki dangalak webmaster sayısı arttı

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hile yapanlara (kurallara uymayanlara) yapılacak tek bir şey var. alltaki reklama tıklayın diyen adamın reklamına tıklayalımmmmmmmm. :D ama proxy kullanarak tıklayalım :D ihtiyacı vardır garibin hile ile bişeyler kazanmaya. google onu en az 3 gün içinde ihtiyacı olan şeye kawuşturur. :D

R

rolfy

Misafir
@aliucar,

google böyle durumlarda yayıncıyı koruyor, konuyu tam okuduysan bu konu hakkında google'ın açıklamasını ilettim arkadaşlara. umarım yardımcı olur.
başarılar dilerim

poetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz safça gelebilir ama :)
şimdi 468x60 px bannerin üstüne 468x15 px bi gif koysak ve
gif yanip sönse
gifte şöyle yazsa "Siteye destek olmak için lütfen reklamlara tıklayınız" bla bla
şimdi bu yasak bi uygulama mı?
kainatın safı seçebilirsiniz beni :) valla yasaksa kaldırıcam

M

M@latyæsporlu

Misafir
poetic' Alıntı:
biraz safça gelebilir ama
şimdi 468x60 px bannerin üstüne 468x15 px bi gif koysak ve
gif yanip sönse
gifte şöyle yazsa "Siteye destek olmak için lütfen reklamlara tıklayınız" bla bla
şimdi bu yasak bi uygulama mı?
kainatın safı seçebilirsiniz beni valla yasaksa kaldırıcam

haha sen devam et :) seni sonuna kadar destekliyorum ! hatta ver adresini tıklamayan namerttir.. :)

artık bize destek olmak için altteki reklamlara tıklayın devri bitti
artık eskisi gibi değil,işini halledip gidiyor
sizin işiniz reklamları tıklatmaya motive etmek
metnin içine koy,farklı renkler dene v.s v.s

eğer öuyle yapınca adamın yıklayacağı varsada tıklamıyorki , anlıyorki reklam çok da umurumda diyor ;)

boşverin yav bari hile yapacaksanız bi zeka ürünü olsunda takdir edelim böyle ortaçağdan kalma işlerle bi baltaya sap olamazsınız

B

baybars

Misafir
M@latyæsporlu' Alıntı:
boşverin yav bari hile yapacaksanız bi zeka ürünü olsunda takdir edelim böyle ortaçağdan kalma işlerle bi baltaya sap olamazsınız

Dikkat et memo karıştırma ortaçağı filem :p Sapmasın konu Bu arada adamımı buldum ;)

KaplumBaga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@aliucar demis ki,

Proxy kullanarak tiklayalim 100 defa adam atilsin filan falan
kusura bakma ama bu mümkün olsa Memleket Dangalak dolu GICIK olsun diye kendisi kazanamiyor diye her gördügü adsense Reklam sitesini attirir
hatta grup olusturur TIKLAMA Servisi diye MSN veye ICQ dan 10 kisi bulur 10 dakikada 500 TIK yaptirir

google bunun hesabini yapmistir ve önlemini almistir

Son olarak Hile yapan herkes bir gün yakalanacak ve ATILACAK ve son Pismanlik fayda etmiyecek.

vesselam.

poetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah aşkına zaten günde 5 kişi tıklıyo , tıklama başına 1 $ verse bile ayda toplanan para para etmez
Malatyaspor biraz saldırgan ve alaycı bi üslubun mu var yoksa ben mi alıngan günümdeyim, cümle kurarken klavye canavarı olmamaya dikket edelim
"yasaksa kaldırıcam" ifadesi iyi niyetin bi göstergesidir bence

M

M@latyæsporlu

Misafir
poetic' Alıntı:
allah aşkına zaten günde 5 kişi tıklıyo , tıklama başına 1 $ verse bile ayda toplanan para para etmez
Malatyaspor biraz saldırgan ve alaycı bi üslubun mu var yoksa ben mi alıngan günümdeyim, cümle kurarken klavye canavarı olmamaya dikket edelim
"yasaksa kaldırıcam" ifadesi iyi niyetin bi göstergesidir bence
yok , o senin alınganlığın ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5