İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog ile ilgili yardım

caner731

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar blogumda cok fena planlarım var fakat saglam bi blog bilen biri lazım bana bloggerda abilik yapacak özelden konusabilecegim birisi lazım iyiligi seven dindar biri bana blog hakkında yardımcı olacak abi arıyorum eger bole biri varsa ulasırsa bana cok sevinirim blog uzerinden cok fena bi planım var hitin dibine vuracagım planlmam iyi giderse herseyi tam bilmedigim için hatta yarımda bilmıyorum o yuzden iyi bi blogger bilen birini arıyorum biri cıkıp ulasırsa bana cok sevinirim. neleri nasıl yapacagımı soracam gibi fikir alıcam flana gibi daha sonra ilerde domain host işlerinede giricem onlarlada bilgili olursa dahada sevinirim onlardada yarıdan az bilgiye sahibim herseyi ogrenmek istiyorum agustosdada web tasarım acıkdan liseye baslıcam internetten para kazanmalar hakkında cok fena fikirlerim oluyor ama uygulamada sıkıntım var sadece bole biri varsa ve Bursa'dan olursa ozelde de konusabilcegim biri olursa daha cok mutlu olurum bu işlerden iyi anlıyan bi abiye ihtiyacım var bursadan olmasada telefon skype falan iletişim aletleri ile bile abilik yapsa cok iyi olur yardımsever kişilerin bana ulasmasını istiyorum lutfen skype den veya pm den

İyi Forumlar.

mmnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam dibine vuracağım hitin diyorsun özgüvenin süper heycanını kırmak da istemiyorum ama nasıl ?? :)

caner731

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam dibine vuracağım hitin diyorsun özgüvenin süper heycanını kırmak da istemiyorum ama nasıl ?? :)
hocam blogum legalpara uzerine olacagı için legalparacıların en cok istedigi daha dogrusu legalpara oynıyanların en cok istedigi seyler oldugu için bu blog cok iyi olacak sosyal paylasım siteleri sayesindede her gun aynı ziyaretcilerin glmesi kacınılmaz blogum bir legalpara kuponu paylasma sitesi kac gundur ugrasdım falan ama en sonunda yardımsız kendi cabalarımla yaptım sitem = http://legalparaokulu.blogspot.com.tr/
googleye = legalpara okulu yazarsanızda ilk sırada cıkarız
siteyi yeni bitirdim şimdi akışa başlıcaz inş guzel bişe olur bazı ogrenmek istediklerim sunlar
bu adsense neden acık degil en basda sorup ogrenemek istedigim olay bu

ysamyeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam blogspotla olacak iş değil bence o iş kendi domain ve hostingini al seo yap backlink çalış içerik güncelle vs.vs. uzun iş ama umarım tutar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5