İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger sitelerine ulaşım sorunu yaşayan varmı?

fenomen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu yeni ip herkesde acılmıyor dns ayarları olanlarda açılıyor sadece...

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bu yeni ip herkesde acılmıyor dns ayarları olanlarda açılıyor sadece...

benim dns ayarları youtube a giriş için değiştirildi tamam da arkadaş standart dns ayarları kullanıyor, o da giriş yapabiliyor benim siteye.

yine dns ayarlarına bağlı olarak ip adresini değiştiren arkadaşların bloglarına giriş yapabilmem gerekiyor.

Tekniker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
isimtescildeki domain ile ihsdekini aynı anda değiştirdim. isimtescildeki açılıyor sorunsuz. ihs de tık yok.

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hala yeni ip yok.:ağla: Türktelekom bugün bikaç siteye erişimi engellemiş ve blogger iplerde gitmiş.
Bazı telekomların özellikle bloggere erişimi yasaklamasının nedeni ne acaba? (Oysa Bir çok internet sunucularında erişim problemi yok) Prognozlar ne? Nese yapalımmı,yoksa kendi çözülür?

Tekniker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende isimtescil kullanıyorum, sorunsuz açıyor. ihs de dnslerin güncellenmesi zaman alabilir.

ayarları değiştirmeden önce ktunnel ile siteye giriş yapıyordum. ihs deki domaine ama şimdi onunlada giriş yapılmıyor. Dns yönlenmesi ile alakalı bir durummu acaba.

fenomen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim dns ayarları youtube a giriş için değiştirildi tamam da arkadaş standart dns ayarları kullanıyor, o da giriş yapabiliyor benim siteye.

yine dns ayarlarına bağlı olarak ip adresini değiştiren arkadaşların bloglarına giriş yapabilmem gerekiyor.
domain dnspart.net deyse sıkıntı yok acılıo ama ihs den direk yönlendirme var ise çoğu kişide acılmıyor...

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şimdide bazen girebiliyorum, bazen giremiyorum. Sadece ihs kullananlarda mı var bu yoksa diğer domain sağlayıcılarda da mevcut mu?

murat1234

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çözüm bulanlar lütfen paylaşsın ihs den ip olmuyo gelip gidiyo site..

fenomen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah belasını versin bunların sırf bu yüzden bırakıcam bloggeri :eek:lmadı:

Tekniker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ihs için beklemekten başka bir çözüm önerisi olan var mı?

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
isimtescilde sorun yok. benim 2 blog ve arkadaşımın blogu sorunsuz açılıyor.

yönlendirmeyi dnspark gibi sitelerden değil, isimtescil'in kendi blogger yönlendirme ayarlarından yaptık.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
IP adresini 74.125.93.121 olarak değiştirdim dnspark'tan. 2-3 dk sonra halloldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5