İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger sitelerine ulaşım sorunu yaşayan varmı?

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Benim blogumda da bir ara öyle sorun oldu temayı değişince sorun yok oldu.Temada sorun olabilir.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
kendi domainini kullanan blogger altyapısındaki blogları alıyoruz aradığımız şey hit içerik her ikisi ya da ayrı ayrı.

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
evet sorun var sitelere ip yasaklamasından dolayı erişim engellendi.Blogger yardım forumunda yeni ip bekliyorum.

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet sorun var sitelere ip yasaklamasından dolayı erişim engellendi.Blogger yardım forumunda yeni ip bekliyorum.

Novacep burdamısın sende,buradanda konuya el atacak hiç kimse çıkmadı.Bu gidişle yarına kalıcak heralde.Pınar hanımda internette yok muhtemelen.Napıcaz bilmiyorum bu blogger erişim sorunlarını

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bende sabaha kadar bi sorun yoktu. Akşam baktım yine ip ban:) Tekrardan ip avclığına başlıyacağız artık.
Canım Türkiyem ve Digitürk. Sizi çok seviyoruz:)

Not: Bu arada bloggerplugins-org açılmıyor. Aslında iplere ping atılabiliyor ama site açılmıyor. Deneme yapacağım. Bir çözüm bulursam buradan yazarım. Ya da yazmasam mı? Bu diğitürkçüler buraları dolaşıp bütün bulunan ipleri kaydediyor galiba:)

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende sabaha kadar bi sorun yoktu. Akşam baktım yine ip ban:) Tekrardan ip avclığına başlıyacağız artık.
Canım Türkiyem ve Digitürk. Sizi çok seviyoruz:)

Not: Bu arada bloggerplugins-org açılmıyor. Aslında iplere ping atılabiliyor ama site açılmıyor. Deneme yapacağım. Bir çözüm bulursam buradan yazarım. Ya da yazmasam mı? Bu diğitürkçüler buraları dolaşıp bütün bulunan ipleri kaydediyor galiba:)

Bulursan p.m den at :D:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5