İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger'Da Üyelik Sistemi Yapabilirmiyim

CraftingPower

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar merak ettiğim bi olay var blogger sitemize da kullanıcı adı şifreyle giriş paneli yapabilirmiyiz ?:hihi:

ayanay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazi internet siteleri uyelik hizmeti sagliyor. Bi cesit eklenti gibi ama onlarin sitesinde ailiyor uyelik bilgileri vs. Cok onceden rastlamistim arastirmak gerekiyor

YazmayaUsenenler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uyelik hizmetini ne icin kullanacaginiz konusunda bilgilendirme yaparsaniz daha rahat yardimci olunabilir diye dusunuyorum. Alternatif bir yontem uygulanabilir. Ornegin bloggerda ki kategori sistemini etiketler yoluyla yapmak gibi

YazmayaUsenenler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazmayausenenler.com siteme girip arama kismina kategori yazin ve gelen sonuclardan blogger kategori ekleme ye girin orda detayli anlattim hocam.

CraftingPower

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Yazmayausenenler.com siteme girip arama kismina kategori yazin ve gelen sonuclardan blogger kategori ekleme ye girin orda detayli anlattim hocam.
bunu bende biliyorum aradığım şey bu değil ama yinede yardımınız için teşekürler sitenizin tasarımı çok hoş bu arada ben siteme üyelik yani bu sitede olduğu gibi olmasını istemiştim ama gerek yok siteme bakmak isterseniz linki aşağıya yazdım.
site: www.craftingpower.blogspot.com
forum: www.craftingpower.10tl.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5