İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bomba - Iyinet Banlaniyor

C

constantine

Misafir
Bence linklerinizi kaldırmayın. Google o şekil herkese ceza verse memlekette site kalmazdı. Ben şahsen kaldırmayacağım. Banane googleden. Ceza vercekmiş miş.

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece realistle besturk yok ki. Bir bakın kaç site var. Onlar sadece erken başladığı için öndeler. Ben de yapıyorum o yüzden söylüyorum. 5000 keyword koyuyorum herbiri ayrı sayfa. 181i eklenmişti 2500 tekil hit almaya başladı sıfırdan. Bunca sene içerik yaptım da noldu en güzeli bu vallaa.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
besturk çok iyi hit yolluyordu. reklamdan da ama bugün itibariyle %40 düşmüş..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
peki ben burada yazılanları okumasaydım. google da bana iyinet yüzünden ceza verseydi yazık, günah değil mi benim emeklerime? bu hak yemek değil midir?
orada listelenen binlerce sitenin günahı ne peki? ne olacak onlara, kimsenin haberi yoktur?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
16.700 sayfam indeksli sifir bir sitem vardi simdi pr im kac olur araya sikistirayim, ama bunlar harbi sayfa ve icerik otomatik degil

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pigeon' Alıntı:
peki ben burada yazılanları okumasaydım. google da bana iyinet yüzünden ceza verseydi yazık, günah değil mi benim emeklerime? bu hak yemek değil midir?
orada listelenen binlerce sitenin günahı ne peki? ne olacak onlara, kimsenin haberi yoktur?

Değişik fikirler var belki yardımcı olur.. http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=10357

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seckal' Alıntı:
Her kafadan bir ses çıkıyor işin bilen birilerine danışmak gerek.
ona göre hareket etmek istiyorum.Yoktur sen ne yapacaksın yada ne yaptın bu durumda

Bir KSK lı tavsiyesi bence sende kodları kaldır. Sonuçta günde kaç kişi geliyor iyinetten? Ortalık biraz yatışsın 1 ay sonra filan yine koyarsın kodları. Yİnede seçim senin

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünyada tekiz biliyorsunuzdur heralde bu işlerde.Bence Google iyi birşey yapmış,sonuçta bu olay size gelen hitleri çalma olayından farksızdı ve illegaldı.

Yabancı webmasterlara türküm diyince adamlar bir anda tapıyorlar!!Neden böyle yapıyorsunuz diyorum dediklerş şey " Dünyada teksiniz " lafı oluyor.Gerçektende öyleyiz bütün illegfal işleri yaparakdan adımızı ve ülkemizi karalıyoruz.

Valla ben ciddi ciddi korkuyorum 3-4 sene sonra Türkiye ipleri banlanırsa diye Google'dan.

S

seoogle

Misafir
berturk.net serverin kapalı olsada olmasada sende yavaş yavaş atılıyorsun googleden...

realistinde sayfaları çatır çatır silinmeye başladı, ara.in de öyle...

google u bu yüzden seviyorum!

B

besiktaslim

Misafir
iyinetadmin de ben çıkardım diyordu sayfaları ama sonuç ortada gibi :)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
diyelim senin siten zirve100.com a kayıtlı
zirve100 de iyinete link vermmiş
iyinete link verdi diye zirve100 ceza alabilir.
(Bu sadece bir ihtimal, bu ihtimali dikkate alıp almamak size kalmış )
zirve100 ceza aldı diyede senin site ceza almaz.

L

LibRa

Misafir
beterbocek' Alıntı:
Üye olduğum site hile ile bir yere gelirse kötülüğünü neden istemiyim?

@beterbocek
senin siten gunde 1000 kisi gordu mu hic ? Birak da Admin Dusunsun orasını Herkesin Düsüncesine Sonsuz Saygim Var Ama Fikirlerini Sevmedim.. Konusma Tarzin Cok Ters İnsanlari İtecegine Atacagina Bir El de Sen atta Düsmesinler..! Yaptigin Büyük ...... Anlayan anladi...

+
Bu da senin ne kadar bilgisiz ve caresiz oldugunu gosteriyor... Yorum yok..!

@
Arkadaşlar peki cezalı siteye link verenler de cezalandırılırmı google tarafından?

Mesela zirve100 iyinet'e üye. Bende zirve100 'e üyeyim.

L

LibRa

Misafir
beterbocek' Alıntı:
Yoktur arkadaşım,

Benim yeni bir sitem var. kategorik dizin sistemi. Yani 1 aylık bir site şuan bile 3.500 kayıtlı link var. Bu rakam 15.000 'i bulacak ileride.

Ben bu sitelere link veriyorum ama hangisi banlı hangisi bansız bilemem ki.. Bir süre sonra banlı bir site yüzünden cezalandırmasın bizi google amcam?

Birde demişsin ki direk link veren. direk olmayanı nasıl oluyo? alt sayfa olayı mı?

@beterbocek
Her Cümlen Ters Geliyor.. Cok Atisicaz Cok .. Sende 3500 link varsa :) ben butun neti meti birakiyorum..! 15 bin i bul..! ben kapaticam kendi domainlerimi zaten ..! oynuyorsunuz.. En tepeye 1 kez ulasirsin Kaydıgın zaman anlarsin altındakilerin degerlerini...

@iyinetadmin
Dostum butun emeklerine ragmen iyi is cikardin iyisiyle kotusuyle yaptigin ise saygı duydum.. Emegini Kimseye Ama Kimseye Yedirtme Belki bu bana dusmez ama Senin Yaptigin caba'yi kimse gostermedi. 1 google yuzunden sıkıntı yapmamanı rica ediyorum..

SaygilarimLa LibRa.!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5