İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bomba - Iyinet Banlaniyor

E

erotikbul

Misafir
:) Link verenleri neyi düşünsün ki. Sanki subdomainlerde mi linkler çıkıyordu ?

Hayırlısı neyse o olsun :)

C

constantine

Misafir
iyinet.com googleden banlanırsa ne olacak arkadaşlar? Hitlerinin çoğu gider. Umarım banlanmaz. Ama birde şu var iyi.net domainini kullanabilir webmaster arkadaş.

Zink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlansın banlansın çok iyi olur :D
Zeynelkoc seni yine banlamıslar la:) Ben halen buradayım. Banlasınlarda göriim :)
Ben bisi yapmadım :D

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence iyinet eski saygınlıgını kazanmaya devam edecek yenilikler yaparsa daha iyi olur.Şu an Türkiyenin en iyi toplistlerinin başında geliyor yinede.
örnegin daha evrensel bir topliste dönüştürüle bilir ingilizce ve almanca dil seçenegi olabilir mesela

http://www.ranking-charts.de/ bu adamın sitesi pr 7 idi adam toplist
kurdu 4-5 günde 8000 webmaster geldi üye oldu.

S

sevdik

Misafir
slm

Banlansa da iyinetin zaten 4bin+ tekili vardı ve o zamanda reklam alıyordu Bence biz kendimiz birşeyler yapmamız lazım

Sevdik.net e sahte yaptım da ne oldu suanda benim değil

yabuka.net e 1tane bile hile koymadım pr0 ama 4-5bin tekilim var

diğer yeni 4siteme koydum bakalım bu ay sonu hersey çözülecek ban yerse yeni siteler direk sedoya Allahtan sedo bakmıyor pr filan :)

B

Beles_Org

Misafir
yabuka.net e 1tane bile hile koymadım pr0 ama 4-5bin tekilim var

Moderatör tarafında düzenlendi:

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:
oto subdomain için geç alınmış bir karar ama güzel oldu, tüm internet dünyası için.
iyinet için, bazı arkadaşların geç de olsa gerçeği görüp dile getirmesi pek bir güzel olmuş. :rolleyes:
çoğu banlanan bir avuç insan iyinetin subdomain ile hata yaptığını baştan söylemişti !!!

S

sevdik

Misafir
slm

Beles_Org onlar hile degil cunku gercek sayfalar google hepsini indexlesin diye koydum site altina eger o sayfalardan birine girersen gorursun zaten oke

ben hile yok diyorsam yabuka.net e yoktur diğer sitelerimde var

B

Beles_Org

Misafir
sevdik' Alıntı:
Beles_Org onlar hile degil cunku gercek sayfalar google hepsini indexlesin diye koydum site altina eger o sayfalardan birine girersen gorursun zaten oke

ben hile yok diyorsam yabuka.net e yoktur diğer sitelerimde var
Tamam canım, kızma hemen :) Ama bunun da adı hile :D
Ama diğer hileli sitelerini göz önüne alınca, bunu hileden bile saymıyoruz :p
Ama google sayıyıor...

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hile değilde,
sevdik: head alanındaki taglara yazdıkların fazla uzun olmamışmı. :confused: botlar anlamaz fazla uzun tag içeriğinden.. :rolleyes:

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence beklenen bir şeydi. Özellikle yoktur 'un dediği gibi uygun-değilgrafik ve cra.k siteleri işin tadını kaçırmıştı. Bence IYInet bir - iki ay kendine gelemez ; ama toparlanması çok kolay olacaktır. Çünkü en köklü toplistlerden biridir.
Admin arkadaş tavsiyem: Bir an önce başka parlak fikirler bulması bu geçiş dönemini en az kayıpla kapatmasıdır.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:

Ben demistim :p

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=9148&highlight=iyinet

Keske yanilsaydim.. Iyinet banlenme konusuna gelince boyle birsey su an icin soz konusu degil. Sadece Google algoritmasini degistirdi ve boyle siteleri altlara cekmeye basladi. Iyinet reklam her zaman aliyordu.. Bundan sonrada alacaktir..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
yoktur admine soylediklerini bize de soyle lutfen,
taktik ver yoktur, taktik ver

Katılıyorum.

Lütfen bizi ilgilendirebilecek kısımlar var ise bizi de haberdar et..:)

saygılar..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu pr olayı bizde yeni olmakla beraber tüm dünyayı kasıp kavurmaya başladı.
Dünyadaki diger webmasterlarda pr derdigine düştü.
iyi.net için demiştim ben.şu an boşta duruyor domain.pr6 bir siteyi kullabilir.ve ingilizce yada almanca yaparsa daha çok webmasterı çekebilir.aşağıdaki siteler gibi.

Adamların backlink sayısı 190.000 olmuş.Bu pr güncellemesinde pr8 olmaları muhtemel.Dış piyasada pr7 bir siteden link almanın ücreti 250$ civarında.Ve 250$ bizim için çok para ama dış dünyadaki siteler için çerez parası.Adamlar onbinlerce dolar yatırım yapın internet şirketleri kuruyor ve rezervasyon yaptırmanız gerekiyor link almak için yok böle bir olay yani :p
böyle bir siteniz olursa 20 kişiye çok rahat satarsınız ayda 5000$.

http://www.ranking-hits.de/ ->pr6 iyi.net bu sisteme geçirin demiştim.

http://www.ranking-charts.de/ ->pr7 idi adam yeni topliste çevirdi.
Üye olan webmaster sayısı 4-5 günde 8000 site çok iyi rakam.

pagerank kelimesinde adamlar 6 çıkıyor dünya sıralamasında 8milyona yakın site arasından

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&hl=tr&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=pagerank

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Özellikle akreplist ve gürkan abi klasik toplisti bırakıp bu şekilde sitelere yönelin.
ingilizce yada almanca yaparsanız daha geniş katılımlı ve kısa zamanda büyür büyük paralar kazanırsınız.Link reklamlarından sadece.

benimde boşta duran bir domain pr6 olmuş.bana bile gaz geldi oturup yazayım dedim bu sistemi :p

C

constantine

Misafir
Dediğin sitelerin ana sayfasında 25 site var. Belki fazla link vermek istemediklerinden sadece 25 site ile sınırlıu tutuyorlar ana sayfayı.

Bu arada
iyinet.com : 6
iyi.net : 4 pr'ye sahip..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi