İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyleleri var mı ya

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
arkadaşlar bir kaç hafta önce heklink girişimi oldu siteme, heklinkçi badootr diye bir site, msn konuşmalarımızı yazıyorum
şafak yazan (ç)alınan msn im, ama arkadaş sadece bi arkadaşa bakıp çıkıcam diyor :D

PHP:
*****UnAuthorizedForLife****:
*selam
şafak:
*a.s
*msn imi çalmışsın hayırlı olsun
şafak:
*çalmadım girdim sadece
*geçen gün sunucuya gelmişsiniz sormuşsunuz beni felan
*ekledim msnyi fakat hiç açık deggelmedi bende girim bakim dedim
*sunucu?
şafak:
*badootr
*hımm şu olay
*sitemide hacılamışsın
*amacın ney?
şafak:
*amacım diye birşey yok
*olsaydı şifrelerinizi değiştirirdim
*sadece link kasıyordum düşen sitelerden bir kacına kod ekledim
*sizinkiside varmış
*heklink ha
*peki mybb demi açık var yoksa sql inj mi
şafak:
*pcde
*sen mi yedirdin bana virüsü
şafak:
*Anlamadım
*pc de virüs dedin
*nasıl bulaştırdın
şafak:
*pcde açık dedim
*detay versene anlayamadım
şafak:
*Cıkmam lazm
*iyi geceler
*zarar vermedim birşeyinize
*vermemde ztn
*bye:)
*by

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
amaçsız bir şekilde heklinki eklemiş arkadaş :D
kodlayanlar: mybb group yazacağına, kodlayanlar: badootr yazıyordu, demekki sitemin hali vakti yerinde:D hit almıştır umarım:D ama sevdim herifi, kibar en azından:D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bilgisayarıma virüs sokmuş, ama nasıl sokmuş bilmiyorum, arkadaşla daha önce hiç konuşmadım, kim bilmiyorum, açık sitemde değil sql inj te yapmamış, resmen girmiş siteme şablonlarımla oynamış ve linkini eklemiş, işin garip tarafı, sitem hiç log tutmamış bunu yaparken, normalde sitenin işleyişi hakkındaki tüm logları tutar script

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
adam senin pc'den girdiğini söylüyor. antivirüs prog.ları birşey yapamıyor mu bu duruma.yada hergün pc'yi taratacak mıyız :hasta:

ayrıca senin pc'den giriş yaptığına göre, istese senin adsense hesabınada giriş yapar o zaman.. (adsense kullandığını ve iyi para kazandığını farz etsek) acep o zaman ne olurdu??

yahu bu işleri kim bulmuşsa,kim çıkarmışsa,kimin aklına gelmişse halt etmiş..yok black hat seo,yok lamer,yok hacer,yok craker,yok cips .... paranoyak olacam iyice :kızdım:

işi kuralına göre oynayan yok mu?? :sarıl:

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
büyük ihtimal spy veya darkcoment ile server yazmış sonrada sağlam crypt etmiş ve yedirmiş :) başarılı heklink olayını sevdim :) mantıklı bi olay :)

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
bu lamerse heker okan gerçek bi hekerdir.

Kardeş Okan Başlı Başına Bi fAcia :)

50494_57606885694_1184603_n.jpg

Herkes bir gün bu Eli Öpecekmiş xD

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
büyük ihtimal spy veya darkcoment ile server yazmış sonrada sağlam crypt etmiş ve yedirmiş :) başarılı heklink olayını sevdim :) mantıklı bi olay :)
çok güzel anlatmışsında, yanlız ben bişey anlamadım, böyle mantığın ben ta içine edeyim, heklink yapacağına gelsin adam akıllı link değişimi yapsın:kızdım:

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Virüs sokmayla olmazki , ilginç doğrusu.

Mantığa gelince, hekleyip link ekleyip bide msn den yazıyor üstüne üstlük sitede adsense varsa pek mantık yürütemiyor demektir.Resmen zarar vermiş sana kolaylıkla bi 2-3 yıl içeri sokarsın zorlanmazsın :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
valla arkadaşa gidip sorabilirsiniz:D b a d o o tr dat kam :D
geçen senede birisi hacılamıştı forumu, bu seferde bi adminin şifresini almıştı adam:D gerizekalı şey sadece kategoriye meta refresh atabilmiş:D hemen mirrorlara baktım:D bi sitede üyeliği varmış, gecenin yarısı bi girmişim siteye sormayın:D hiiç küfretmedim, adama ailen ölsün dedim, beddua ettim, gün yüzü görme dedim:D adam köpek oldu sonra:D özür diliyo :d:D:D koptum yahuu:gül:

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
FTP sifreleri calinarak yapiliyor bu is genelde. FTP clientiniza ftp sifresi kaydetmeyin her seferinde elle girin.

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
şerefsizin teki, heker olsa nolur padişah olsa nolur. Bunun gibilerin sucu yok suç anne babalarının, demekki iyi yapamamışlar bunları...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5