İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BT(BizimleTakil) CSS Teması

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde bizimletakil.com domainim için çok hoş bir proje birden aklıma geldi. Proje için güzel bir tasarımda şart tabi.

Genelde gri ve yeşilimsi renklerden hoşlandığımdan kullanımı kolay, hızlı ve stabil bir tasarım yapmak istedim. Anasayfa ve Forum olarak ikiye ayrılıp, tasarımlar hemen hemen aynı olucaktı.

Fakat renkler soluk geldi bana. Turuncumsu bir tasarım için kolları sıvadım. Eski tasarımı ise paylaşmak istedim.

Tasarım Komple CSS olmakla birlikte, Logo hariç grafik yoktur. Full CSS'dir. Kolay editlenebilir ve şekillendirilebilir. Çünkü komple CSS. Logonun PSD'sinide veriyorum.

Caps koysan iyi olurdu diyeceğinizi biliyorum fakat resimlerle uğraşmak canımı sıkıyor. Direk demo adres veriyim; Demoyu görmek için tıklayınız..

Tasarımı indirmek için tıklayınız..

Umarım işinize yarar :)..

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Renkler çok cansız sanki ama onun dışında temiz, sade bir tema. Teşekkürler.

yuKKo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde bizimletakil.com domainim için çok hoş bir proje birden aklıma geldi. Proje için güzel bir tasarımda şart tabi.

Genelde gri ve yeşilimsi renklerden hoşlandığımdan kullanımı kolay, hızlı ve stabil bir tasarım yapmak istedim. Anasayfa ve Forum olarak ikiye ayrılıp, tasarımlar hemen hemen aynı olucaktı.

Fakat renkler soluk geldi bana. Turuncumsu bir tasarım için kolları sıvadım. Eski tasarımı ise paylaşmak istedim.

Tasarım Komple CSS olmakla birlikte, Logo hariç grafik yoktur. Full CSS'dir. Kolay editlenebilir ve şekillendirilebilir. Çünkü komple CSS. Logonun PSD'sinide veriyorum.

Caps koysan iyi olurdu diyeceğinizi biliyorum fakat resimlerle uğraşmak canımı sıkıyor. Direk demo adres veriyim; Demoyu görmek için tıklayınız..

Tasarımı indirmek için tıklayınız..

Umarım işinize yarar :)..

Emegimize saglik,Tesekkurler

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Renkler çok cansız sanki ama onun dışında temiz, sade bir tema. Teşekkürler.

Böyle bir domaine evet renkler daha can canlı olabilirdi.

onun dışında başarılı sade ve şık bir tema bunu paylaşmanda ayrı bir güzellik teşekkürler.

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
demo
404 Not Found

İnternet bağlantınızı veya tarayıcınızı kontrol edin. Demo şuan aktif.

Böyle bir domaine evet renkler daha can canlı olabilirdi.

onun dışında başarılı sade ve şık bir tema bunu paylaşmanda ayrı bir güzellik teşekkürler.

Konuyu okuduysanız konudada belirttim renklerin soluk olduğunu. O yüzden paylaştım zaten.

Ben teşekkür ederim.

Emegimize saglik,Tesekkurler

Yorumun için ben teşekkür ederim.

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yapıcı bir eleştiri olarak kabul et,

tema yerleşimi oldukça güzel.

lakin bence menü ve başlık text color beyaz olsa daha orijinal olurdu kanaatindeyim.

istersen bir de öyle dene.

yeşil renk göz ağrıtıcı durur gri üzerinde.

başlıklarda gri zemin üzerine gri ton kullanma derim, buton gri olsun, yazı rengi belirgin açık tonda bir renk olsun.

paylaştığın için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5