İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu adres sizde olsa ne yapardiniz.)

B

Baria

Misafir
template sitesi yapardım. template bulmak artık sana kalıyor git templatemonster e seç ordan template al yada kendim yap bir template .)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
template sitesi yapmak isteyen birinin template bulamaması daha doğrusu yapamaması garip bir durum doğrusu.

NOT: bariaya cevaptı.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tempaltemonster den affilate al satış yap nedne sıte yapıyorsunkı :)

sakkaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet siteyi direk affiliate linkine yönlendir

3-5 sitede de reklam yap, sonra gelsin paralar :)

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mustafa Ben Ste
TemplateMonster Arsivi Upload Et Gusel Bir Script Ile Siteyi Kullan .

C

Cyber Coder

Misafir
Templatemonster'ın çıkardığı templateleri ücretsiz olarak dağıtabilirsen herkes senin sitene gelir oraya para vereceğine senin sitenden ücretsiz olarak alabilirler...

C

chemeng

Misafir
Cyber Coder' Alıntı:
Templatemonster'ın çıkardığı templateleri ücretsiz olarak dağıtabilirsen herkes senin sitene gelir oraya para vereceğine senin sitenden ücretsiz olarak alabilirler...

çok akıllısın galiba! ücretli templateleri sitesinde marez olarak dağıtmasına mı teşvik ediyorsun?

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkesce Aynı manayı Taşıyan bir kelime sende farklı olamaz. Sen sadece üste çıkmaya çalışıyorsun. Bu forum milleti illegal işlere teşvik etme veya illegal işleri tavsiye etme forumu değil. Legal olarak en iyi şekilde nasıl ileri gidilir onun tartışıldığı bir forum.

C

Cyber Coder

Misafir
dsgnr' Alıntı:
Herkesce Aynı manayı Taşıyan bir kelime sende farklı olamaz. Sen sadece üste çıkmaya çalışıyorsun. Bu forum milleti illegal işlere teşvik etme veya illegal işleri tavsiye etme forumu değil. Legal olarak en iyi şekilde nasıl ileri gidilir onun tartışıldığı bir forum.

tamam o zaman dediğime uymazsınız olur biter

Raiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
23 nisan sitesi yapardım... template adında siteden başka ne yapılırki dimi?

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben olsam :D site açmaz domaini templatemonster.com a satmaya çalışırdım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5