İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Devirde Film Sitesi Açmak??

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
S.a arkadaşlar nette biraz takılınca tekrardan film sitesi açma istediğim geldi ama siz webmaster arkadaşlara da bir sorayım dedim bu aralar film sitesi açmak mantıklı mı?düşünceleriniz nelerdir acaba?

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Kar marjı olarak bakarsak eğer güzel bir site ve sağlam içerik sağlarsanız iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Etik olarak bakarsanız, başkalarının emeğini çalarak, satmak ne kadar karakterinize uyar bunu kendinize sormanız gerek.

Sonuç olarak ben tavsiye etmiyorum.

Cemg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağlam bir içerik + Adam gibi reklam ( ziyaretçiyi bunaltmayan ) bir site ciddi iş yapar

bomonti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tamamen samimi olarak yazıyorum. Öncelikle bu yazıyı okur musunuz? Film sitesi veya Flash Oyun sitesi çok farklı değil benzeri siteler;

http://www.siyahsapkali.com/tag/flash-oyun-para-kazandirir-mi/

Benimde ekleme istediklerim;
Azim, Sabır ve zaman olmalı, artı doğal yollardan form veya sosyal medyada paylaşmak ve bu şekilde yayılması önemli
Aynı konuda binlerce site arasından sıyrılmak için çok iyi bir reklam bütçesi ve profesyonel destek lazım.
Bazı Siteler doğal yollardan altıkları backlinkler yorumlarla sadece türkiye değil dünyanın bir çok ülkesinde sayılı indeksler alabiliyor.
Video ve Flash sitelerini barındıracağın hosting in çok güvenilir ve hızlı sunucular olması çok önemli kesintisiz ve hızlı hizmet vermezsen kullanıcılar bekleme yapmayacaktır.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Dizi-mag veya dizifa gibi ne eksik ne fazlası olan bir site yaparsan ve güncel dizileri takip edebilirsen neden olmasın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5