İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Domain Ne Kadar Eder?

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar arkadaşlar benim domainim için bir şirket teklifte bulundu ve şu an tekliflerini uzman birilerine danışarak onaylatmaya çalışıyorlar. adamların verdiği teklif 39800 USD .

domain:

libyahosting.com

belli ki adamlar yatırım yapacaklar. domainin değerini öğrenebileceğim bir site var mı?

Yardım Ederseniz sevinirim

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence en fazla edeceği 2k dır oda yatirim yapacaklsalar projeleri varsa en fazla o fiyat

senin dediğin rakam biraz saçma oLmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
walla kendileri gönderdi kardeşim ben sallamıyorum tam fiyat öğrenebileceğimiz bir site var mı?

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2k mı:) Hosting sitesi kuracak birisine 50den satarsın, piyasası max. budur. pr7 domaini 2k$ alıyoruz:)

X

Xman

Misafir
Domainin edeceği 100 ytl oda eğer alıcısı varsa alıcı yoksa 10 liradan bile satamazsın libyahosting kim böle bi marka altında host satarki, sana gelen mail büyük ihtimalle fake dir. iyice bi araştır mailin kaynağını.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
40k$ a satarsan helal olsun derim:) Alan adam napacakmış hostmu satacakmış:) 40k doları host satarak 2 senede kazanamaz:)

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
walla anlamadım ki dedim yoksa yanlış mı gördüm 39.8 dolar olmasın diye ama adamlar yok 39800 verdiler ben libyadayım buarada pek host işi gelişmiş değil acaba o yüzden mi o kadar önem veriyorlar anlamadım

X

Xman

Misafir
walla anlamadım ki dedim yoksa yanlış mı gördüm 39.8 dolar olmasın diye ama adamlar yok 39800 verdiler ben libyadayım buarada pek host işi gelişmiş değil acaba o yüzden mi o kadar önem veriyorlar anlamadım

Şimdi madem öyle sen daha ne diye burada yazıp duruyon hemen sat anında hemde 39800 usd :) ver banka hesabını para geçer geçmezde gönder domaini gitsin.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
satacam zaten :D adamlar uzmanlarla görüşüyorlar fiyat değerlendirmesini sonra bana dönecekler. yoksa ne diye daha aranayım misss gibi para değil mi?

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
walla alıp almayacağımı bilmiyorum ama adamlar şunu dedi ilk önce fiyat biçtiler sonrasında uzmanlarla görüşüp teklifi kesinleştirecekler eğer uzmanların biçtiği fiyat yüksek çıkarsa ona göre bir fiyatta değişiklik yapmama izin verdiler hayırlısı bakalım :D

X

Xman

Misafir
bizide görürsün artık 100-200 dolar :D o kadar çene yorduk burada :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
walla alıp almayacağımı bilmiyorum ama adamlar şunu dedi ilk önce fiyat biçtiler sonrasında uzmanlarla görüşüp teklifi kesinleştirecekler eğer uzmanların biçtiği fiyat yüksek çıkarsa ona göre bir fiyatta değişiklik yapmama izin verdiler hayırlısı bakalım :D

sen o domain e o parayı al gel bi kurban kes sonrada iyinete et ziyafeti cek :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5