İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu hostlardan birini seçicem artık yardım edin!

PG13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba, domainimi alalı 2 ay oluyor nerdeyse site de hazır fakat gelgelelim bi türlü hosta karar veremedim.. 100lerce firma gezdim eleye eleye şu adresler kaldı ve artık mecbur birisini seçicem.. yardımcı olursanız sevinirim.

linehost.net
kochost.net
natro.com
niobeweb.net
websitem.net

eğer bunların dışında da bir host tavsiye edecekseniz her türlü görüşe açığım yeterki siz mesaj yazmadan önce bi aynaya bakıp bir hosting firmasının reklamcısı olmadığınızdan emin olun!

hostmarket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Hostmarket.net'ten Arif Kurtulmuş,

Bahsettiğin hosting sağlayıcıların hepsi resel'dir. yani başkasının serverini size daha pahalıya satar ve bunlardan komisyon alırlar. Yarın bi gün işler yolunda gitmezse hostingleri kapatır yenilerini açarlar.

Yanı kısacası senin şahıs değil şirket bulman gerekiyor.

Ve özellikle hosting alırken ftp hızına dikkat edin. Ftp hızı türkiyede en fazla bnet kullananların serverlerinde göze çarpmaktadır.

Bu bir reklam değildir. Sadece bir uyarıdır.

Http://www.hostmarket.net

hostmarket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili arkadaşım resellik cep telefonu numarasından anlaşılmaz. bunun için Domain sorgulama sitelerine araştırma yapman gerekiyor.

Sabit telefon numarası olayına gelince genelde şirketlere pazarlama çalışmaları yaptığımız için telefonu yazmaya gereksimim duymadık.

Yinede şirketim adına ilgine teşekkür eder. Musait bi zamanında çayımızı içmeye bekleriz.

L

levocan

Misafir
ya dostum referans diye gosterdiğin sitelerin hemen hemen hiç birisi calısmıyor birisi de domain satılık diye cıkıyor.
bunlar nasıl referans?????

PG13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya kardeşim bana reklam yapmayın! diyorum adam hala gelmiş koskocaman www.hostmarket.net yazıyor bi de utanmadan reklam yapmıyorum diyor, reseller dediğin şirketlerin hepsinin vergi sicil numarası var, asıl reseller SENSIN bi daha böyle fuzuli işler yapma bence kendine zarar veriyorsun...

S

seven7

Misafir
ben kisa bi sure once linehost.net ten almistim. su anda sorunum yok memnunum yani...

M

moy

Misafir
Merhaba Dostum,

Öncelikle ben reklamcı falan değilim onu söyleyeyim :p Yanlış anlama olmasın...

Ben iki firmayla çalışıyorum,

1) www.turkticaret.net
2) www.interca.com

Turkticarette 1 firmam var interca da ise 3 firmamın hosting ihtiyacını karşılamaktayım.. İnterca / Adana' da bi firmaymış rastgele buldum iyi bi firma ne zaman sorunum olsa rahat rahat açar sorarım hatta bazen domainlerimi onlar register eder parasını sonra yollarım vs... yani tam bi aile firması :) Kimisine lakayit gelebilir bilemiyorum hoş yani...
Turkticaret te 1 firmam var orası ise tam prof olmuş.. Yani karşında müşteri hizmetleri var. Bir sorun olursa açıyorsun istediğin vakit hemen cevabını alıyorsun.. . O da bursa da iyi firma imiş... Biri Turkticaret 50$ diğeri 65 $ civarı zannedersem... Girip sitelerine bak.. Eğer bu paralar sana çok geliyorsa benim yaptığım gibi ne olduğu belirsiz başka bi firmaya gidersin sonra da pişman olursun 3-5 kuruş için değmezmiş diyeceksin... Bence mutlaka bu iki firmayla temasa geç...

Turkticarette kredi kartı avantaıj var( hatta bonus karta taksitte yapıyor)
interca da böyle bir avantajın yok fakat görüşürsen onlarla sana yardımcı olurlar... inan bana pişman olmazsın bu iki firmadan şaşma.... tabi bu firmalara benzer firmalarda olabilir piyasada fakat bundan önce çalıştığım iki firma da dandik çıktı...

Saygılar...

T

turkwebhosting.com

Misafir
PG13' Alıntı:
merhaba, domainimi alalı 2 ay oluyor nerdeyse site de hazır fakat gelgelelim bi türlü hosta karar veremedim.. 100lerce firma gezdim eleye eleye şu adresler kaldı ve artık mecbur birisini seçicem.. yardımcı olursanız sevinirim.

linehost.net
kochost.net
natro.com
niobeweb.net
websitem.net

eğer bunların dışında da bir host tavsiye edecekseniz her türlü görüşe açığım yeterki siz mesaj yazmadan önce bi aynaya bakıp bir hosting firmasının reklamcısı olmadığınızdan emin olun!

Web Hosting seçerken özellikle firewall ve backup desteklediğinden emin olmanızı öneririz (müşteriler pek buna dikkat etmiyor). Firewall desteklemeyen şirketlerin (genellikle pahalı olduğu için birçok firma desteklemez) serverları hekerlar tarafından birçok defa çökertildiğini gördük. Genellikle böyle bir olaydan sonra da toparlanamıyorlar. Tabi bu sizinde başınızı ağrıtacaktır. Ayrıca başkası tarafından veya kendinizin yalnışlıkla sildiğiniz web sayfalarınızı, e-postalarınızı yada başka dosyaların yedeğini alabilmeniz için backup desteğinin verildiğinden emin olmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca uptime garantisi, serverların özellikleri (CPU, RAM... vs), ne zamandan beri hizmet verdikleri, fiyatları gibi bazı özelliklerede dikkat etmenizi öneririz.

Bu ve benzeri özellikleri seçeceğiniz hosting firmaları arasında kıyaslarsanız doğru kararı kendinizde bulabilirsiniz.

Web Hosting Senelik Sadece $13 USD

S

SnIcK3rS

Misafir
Merhaba,

Öncelikle hostmarket nickli arkadas.. Çaban çok hoş aynen devam et.. O reseller dediğin adreslerden iki tanesinin reseller olmadıgını cok ii biliyorum, ama hangileri oldugunu söylemicem cunku bence hiç önemi yok..
'Baskalarının server'ını daha pahalıya satarlar' demişsin (ki çok yanlış)
Reseller'ların server ve software maliyeti gibi yükümlülüklere katlanmadıgnı bilmen gerekir işten anlıyosan.. Demmekki nedir? Başkalarının server'ını daha pahalıya satmaları genel olarak mantıklı olmaz çünkü maliyetleri düşüktür.
Burdan cıkan sonuç.. İnsanları karalamak veya bilmeden konusarak birilerini yanıltmak her zaman cok kolaydır, ki çaba olarak kastettiğim buydu ancak yanlış hesap bagdattan dönmüş belliki..

Subjecte biraz sadık kalmak adına ben de kendi kullandıgım hostu söliim bi de.. http://faktori.com
Bunu da bana buradan diablo nickli bi ark tavsiye etmişti, (reklam olsun diye sölemediğim bilinsin diye özellikle belirtiim dedim)
İsteyen arattırıp benim aynı bu şekilde host ararken actıgım thread'i ve gelen cevapları okuyabilir.

Yazmıcam dedim ama yaziim madem bilgi paylasıyoruz, PG13'ün saydıklarından;
http://natro.com
http://niobeweb.com reseller değil.. (iyi biliyorum bu konuda kimse benimle tartışmasın)
Benim demin tavsiye ettiğim
http://faktori.com da ayrıca reseller değil.. hatta şöle diim anladıgım kadarıyla host değil reseller verme amaçlı çalışıyolar sanırım.

Bayag bi dokundurdum ve konuştum galiba, bu pazar gününde 1.5 saat sonada GS-BJK macı başlıcakken vakti geçirmenin kolay yollarını arıyorum da anlayın işte :wink:

S

seven7

Misafir
turkwebhosting.com arkadsim o saydigin ozelliklerin hepsi zaten kendi serveri olan sirketlerdede mevcut.sen biraz kendini ovmussun gibi :) ama tabi haklisin dikkatli olmak gerekir.

H

Hosthaber.com

Misafir
Hosting alinca cok cok dikkat edin, internetdeki bilgileri iyice okuyun mesela www.hosthaber.com da bircok hostlar tartisiliyor, tavsiye edilen ve edilmeyen hostlarin isimleri geciyor, bilginize...

logo_phpBB.gif

http://www.hosthaber.com/

Ş

şeftali

Misafir
hostmarket' Alıntı:
Merhaba Hostmarket.net'ten Arif Kurtulmuş,

Yanı kısacası senin şahıs değil şirket bulman gerekiyor.

Http://www.hostmarket.net

evet sakın hostmarket.net gibi ne olduğu belirsiz yerlerden host felan almayın.
şirket olduğunu anlamak için sitesinde vergi numarası ve adresine bakın.

Z

ZOOM

Misafir
başka yere yazdım copy pastedir.kullandığım kelimelere fransız kalmamak için referanslardan yardım alınabilir.
birde netarkadasın günlük hiti 3500 müüüüü..zaten veritabanında 6000 üyesi var..isteyene veritabanını yollarım word olarak bana mail atan herkeze netarkadas.com veritabanı...üstelik hostmarketin güvenlik açıkları hakkında screenshot lar..

yukardaki adamın nasıl biri olduğunu yazıyım.öncelikle kelepce ile irtibata geçerseniz size host hakkında bilgi verecektir mesela kendisinin neden bedava host yerine başka paralı hosta gittiğini.yani bu arkadaş hostmarket mağduru
2)dostlist.com =murat sallama bir isimdir bu sitede onundur yani hostmarketin.kendisi neden bu siteyi açtı diye düşünüyorsanız clicker olarak kullanıyo.yani siteye konulan bannerlere asp ekliyor (yani banner koduna ) kendine hit toplayıp zirve100de kendini yukarı alıy

hosta gelince.gayrettepe diye bir adres veriyor.o adrese allah rızası için biri gitsin baksın.
2hosta gelince ihlastan kiralanan resellerdir.yani bugün kapansa onun yapabileceği teknik servis 0000 sıffıırrr.en fazla ihlasa telefon eder..

şimdi alın bakalım host burdan..

Z

ZOOM

Misafir
www.tahribat.com a gir

forum a gir

hekstratejileri kısmına gir

lamerdostalrıma hediye başlığına gir.

orda link var...sende çabala biraz ama :)

B

baskan4ever

Misafir
selam

bence degisimhost.net e bir göz at. hem fiyatları iyi hemde hizmetleri.

J

JacKaL_

Misafir
tavsiyem www.sim-it.net diğerlerinden en buyuk farkı serverlar turkıyede binlerce muşteri potansiyeline sahip 7/24 destek ve her türlü imkan bana ulaşırsan fiyattada yardımcı olmaya çalışırım

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paphosting.com serverı ve sahibi yurt dısındaki türkler.Servisleri falan cok iyi tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi