İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bugün Özel bir gün :) Kızımız oluyor :)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
allah analı babalı büyütsün :) inşallah sağlıklı sıhhatlı olur yellow ve benim ufaklıktan sonra 3. kızımız olcak forumdaki :)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah analı babalı büyütsün :) inşallah sağlıklı sıhhatlı olur yellow ve benim ufaklıktan sonra 3. kızımız olcak forumdaki :)

inşallah abi :) teşekkür ederim. Acaba diyorum bir site açsam :) hergün aynı saatte bir fotografını çekip koysam mı ki :)

ceycey teşekkürler darısı başına :D

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kusura bakma biraz geç oldu Allah anakı babalı büyütsün, vatana millete hayırlı evlat eylesin ;)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Şimdi hemen bebek bezlerinin fiyatlarını araştır :D
Sonra mama fiyatları, ardından diğer eşyalar :D

Tabiki şakası bir yana, Allah herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah, Allah sizlerden ayırmasın onu..

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar teşekküre deirm :) beceriksiz bebek bezlerinin sponsoru beraber çalıştıgım bir arkadaşım :D mama fiyatları için önümde yaklaşık 6 ay var bebekler ile ilgili bir site açmayı planlıyorum :) google amcası sponsor olsun :D

eşyalar için hala çözüm arayışı içerisindeyim :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
inşallah abi :) teşekkür ederim. Acaba diyorum bir site açsam :) hergün aynı saatte bir fotografını çekip koysam mı ki :)

ceycey teşekkürler darısı başına :D

valla bende düşündümde nazara inandığım için yapmadım. Mesela bizim alt komşu ne zaman bize gelip çocuğu baksa kızım 1 gün huzursuz oluyor ağlıyor öyle bağırıyo çıldırıyor yani :) ama kadına da gelme nazarın değiyor da diyemiyoruz ayıp olmasın diye işte hanıma diyorum işim var filan de alma içeri azcık büyüse şöyle derdini söyleyecek kadar olsa o zaman fazla sorun olmaz ama şimdi ağlayınca nedenini hemen bulamıyorsun gerçi 3-4 aylıkken ne zaman ne için ağladığı ezberliyorsun yani ağlayış sitilinden artık beni gezdir altımı değiştir meme ver uyutun beni gazımı çıkarın dediğini anlıyorsun :) ama çok tatlı oluyorlar gerçi ben ilk 1 haftalıkken çok güzel gelmiyor ama nasıl olduysa şimdi dünyanın en güzel kızıymış gibi geliyor sanırım her kesin çocuğu kendine bu şekilde görünüyordur. Baba olmak çok güzel bir duygu her kese tavsiye ederim.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Arkadaşlar teşekküre deirm :) beceriksiz bebek bezlerinin sponsoru beraber çalıştıgım bir arkadaşım :D mama fiyatları için önümde yaklaşık 6 ay var bebekler ile ilgili bir site açmayı planlıyorum :) google amcası sponsor olsun :D

eşyalar için hala çözüm arayışı içerisindeyim :D

valla kullanmak istersen ben kızımın tüm eşyalarını gönderebilirim sonuçta çok hızlı geliştikleri için örneğin bir elbiseyi en fazla 1 ay giyiyor ( tabi eşimede sormam lazım ) . Beşik filanda var ama onları 3-4 yaşına kadar kullanabiliyormuş. Valla bizim evin içi pek dolu olmazdı şimdi yürücek yer kalmadı yok katağı , beşiği , ana kuçağı, araç koltuğu , bir sürü taşıma seti , uyku seti , salıncak , çıngırak oyuncak vs. :) daha yürüteci bisikleti yazlık arabası vs. vs. alıcaz. Gerçi alırken 50-100 ödediğin için pek fazla gelmiyor ama belirli bir yaştan sonra kullanamadığı için bir işe yaramıyorlar.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Allah hayirli evlat yetistirmeyi nasip etsin aXzel, gozunu aydin. Anali babali buyutsun insallah. Kizimizin muruvvetini de bu forumda goruruz insallah. Iyinetteki amcalarindan birer bilezik gelir saniyorum :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Allah hayirli evlat yetistirmeyi nasip etsin aXzel, gozunu aydin. Anali babali buyutsun insallah. Kizimizin muruvvetini de bu forumda goruruz insallah. Iyinetteki amcalarindan birer bilezik gelir saniyorum :)

hocam bu amcalar çok cimri oluyor kimse demedi al şu küçük altını diye :D

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam bu amcalar çok cimri oluyor kimse demedi al şu küçük altını diye :D

Benim yegenime sozum olsun, yasadigin sehiri bilmiyorum ama, ilk gelisimde kucuk altini ellerimle takdim ederim ;) Senin evladini da Allah anali babali buyutsun insallah.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi çok saol :) şükür durumum okadar kötü degil benden daha çok ihtiyacı olan birine verebilirsin yenge bilir etrafındaki ihtiyacı olanları ..

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah analı babalı büyütsün hocam.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kotu durumla alakasi yokki bu islerin. Direkt olarak yegenlerle amcalari arasindaki bir olay. Diger buyukler araya girmesin :)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bilmiyorum abi bu iş nasıl olacak ilk olunca :) bide benim yaş da genç daha 24 hayırlısı bakalım çocuk bi dogsaydı :) elimden gelse bunca iyi yazılardan sonra hemen olsun istiyorum :)

özcan abi altını felan bırak bence direk sitelere link alalım iyinetteki amcalarından gelecege yatırım :D

İyiy dilekte bulunan arkadaşlar Çok teşekkür edeirm darısı başınıza :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
valla bilmiyorum abi bu iş nasıl olacak ilk olunca :) bide benim yaş da genç daha 24 hayırlısı bakalım çocuk bi dogsaydı :) elimden gelse bunca iyi yazılardan sonra hemen olsun istiyorum :)

özcan abi altını felan bırak bence direk sitelere link alalım iyinetteki amcalarından gelecege yatırım :D

İyiy dilekte bulunan arkadaşlar Çok teşekkür edeirm darısı başınıza :)

valla ben şimdiden bir site yaptım kendisine günlük 1-2$ geliyor :D siteye 1 saat ayırıp güncelliyorum her hafta. Artık okul harçlıklarını vs. burdan çıkarcaz. Malum tek maaşla bu devirde hiç bir şey olmuyor.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde aklıma var abi süşünüyorum acaba nasıl bişey yapsam diye :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Guzel tarafindan bakin, genc yasta baba oluyorsunuz. Hayat ustunuze geldigi anlarda, aksam eve geldiginizde tum stressi unutturacak bir varlik sizi bekliyor olacak ;) Omrunuzun ileriki safhalarinda torunlarinizla yasayacaginiz zamani artirmis oluyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5