İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Buraya kadar :(

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese aynı zamanda mı geldi bana gelmemiş. yoksa tek tek mi atıyorlar ?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amaçları gerilim yaratmak zaten.En ufak bir kıllanmada ve yetersiz bir açıklamada ödemezler paranızı.Zaten gerilim olmadan gelen paradan da tat alınmıyor :)

E

erotikbul

Misafir
bedavaonline' Alıntı:
Amaçları gerilim yaratmak zaten.En ufak bir kıllanmada ve yetersiz bir açıklamada ödemezler paranızı.Zaten gerilim olmadan gelen paradan da tat alınmıyor :)

:D işte bu çok doğru

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese aynı zamanda gelmiş mesajlara bakılırsa:) en çok ayın 1i ve 5i arasını seviyorum, bu mail gelenlerin çırpınışını izlemekten haz duyuyorum :p

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelmeyenlere yarın gelmesi ihtimali varmı ?

E

erotikbul

Misafir
gelmeyenlere gelmez.

Gelmişse gelmiştir, gelmemişse gelmemiştir, gelmez de :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük bir ihtimalle gelmez, çünkü yarın akşam cevap için son tarih.

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar. ingilterede (ki sedo ingiliz firması bilmeyenler için) şirketlerde çalışan psikolojisi ve müşteri psikolojisi gibi konularda uygulamalar yapılmakta (biz bi nevi çalışanız). bunlar nabız yoklama vs gibi uygulamalar olabiliyor. az önce arkadaşımızın dediği gibi çelişkili cevap vermenizi sınamaları vb gibi uygulamalar olabilir. ingiliz konsolosluğuna bile gittiğinizde karşınızdaki manager genellikle beden dili ve insan psikolojisi üzerine uzmanlaşmış biri oluyor. o açıdan verdiğiniz cevaplar ne alaka şimdi durduk yere soruyorsunuz veya bunu daha önce açıklamıştım şöyle böyle gibilerinden olmalıdır. yeni bir bahane bulursanız sanırım üstüne soğuk su için derim...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ne yazacağımızı şaşırdık. arkadaşlar for sale mailimi gönderelim napalım. for saleyi kabul etmiyor diyorlar başka ne yazacağız. tıkandık kaldık.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet 3 mayıs son cevap tarihi bi mail yazında buraya cevap verelim :)

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar mantıklı olalım bizler sedonun müşterileriyiz. biz olmasam o adamlar iş yapamaz domain satışı yapıyorlar asıl işleri buı. burada 10-15 kişiyi atmaları demek kötü imaj demek 15 kişi 30 kişiye anlatır dağ gibi büyür ve pazarı etkilenir. zaten piyasada çok fazla var bu tipte bir sistem. google gibi değilki banladım git. google banladıktan sonra bişi yapamazsın googleın isminin neresi kötülenicek mal mı alıyoruz mal mı satıyoruz. ama burası aynı değil. bu adamlar dürüst kalmalı ve herkese haklarını vermeli. tabiki gerçekten hile yapmıyorsanız...

H

hknylmz

Misafir
02.05.2005 19:55 itibari ile maili almış bulunmaktayım. Çelişkisiz net bir cevap yazmak lazım ama ingilizcede yok kaldık öyle :) cevap vermezsek nolur.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valal herkesin derdi bu dostum mantıklı bir mail yazıp hakkı olan parayı almak ama sanırım bugun son günmüş.. en iyi açıklayıcı bir mail yazılamsı gerekli bu 2 aydı sıkıyorlar..

G

Gencadam

Misafir
ploop' Alıntı:
herkese aynı zamanda gelmiş mesajlara bakılırsa:) en çok ayın 1i ve 5i arasını seviyorum, bu mail gelenlerin çırpınışını izlemekten haz duyuyorum :p

Millet tabii ki çırpınacak ploop. Dürüst olarak zamanında "for sale" diye link verenler bu paraya bağlıyor pek çok şeyini. Şimdi de bu yasak deniyor. Dürüst olmayanlar da zaten, pişmanlıktan ve hesabını kaybetmekten telaş ediyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5