İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Buraya kadar :(

H

hknylmz

Misafir
Arkadaşlar son zamanlarda sedodan çok ben domainsponsor.com a rastliyorum. orası nasıldır. sedo olmazsa orayamı yonlensek.

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurtuluş günü filminde uzaylılar vardı :) bi gezegene inip oradaki tüm kaynakları tükekip sonrakine geçiyorlar. Onlar gibi olduk :):):) sedo bitti domain sponsora hucummmm :p

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cekle ödeme olayi kötü bence diger türlü harkulade bir sponsor ama işte have için beş bin dolar kazanmiş olman lazim

V

vuduu

Misafir
yav banada email gelmedi ben geçen ay 15 euro kazandım ama ayın 28de girmiştim sisteme zaten 30da 0landı...bu ayda 550 euro civarı hala email yok. hille filan yaptın deseler hesabı kapatıyorlar dimi direk hillede yapmadım ama bu for sale olayı kıl etti beni ya domain nasıl satıcaz başka türlü basmıyor kafaları heriflerin :)

birde bende paid kısmında no yazıyor karşısında credit - var böyle o ne oluyor ?
ve bu paid ne zaman yes filan olur yada para onaylandı nerden görüyoruz.

M

M@l@tyasporlu

Misafir
hknylmz' Alıntı:
Arkadaşlar son zamanlarda sedodan çok ben domainsponsor.com a rastliyorum. orası nasıldır. sedo olmazsa orayamı yonlensek.
sedo olmazsa dsye yönlensek diye bişi yok ds herkesi her siteyi kabul etmiyor maalesef

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
QuicK' Alıntı:
Insallah öder.. Ancak cok fazla mail gelmis. Umulmadık hesaplara dahi gelmis.
Adsense'ye yonelecegim bu gidisle. Kasmadan gunde 25 $ getiriyor english sitem. Kasarsam 40 $ yaparım. Ayda 1200 $. Allah bereket versin..
Yar saçların lüle lüle..
Sedo ödemezse sedo'ya güle güle..
Sedo'ya bay bay.
Adsense'ye hay hay :D
EHheheueh costum valla. La 300 € var isin icinde. Allahtan sadece 2 hesabıma gelmis. Diğer hesaplarada gelirse o zaman kötü valla..
Vay be. Dolanırken bu mesajımı gördüm.
Kasarsam 40 $ yaparmışım. Şimdi günde 150 $ kazanmazsam, işler kesat diyorum.
Nostaljiye bak bea.

Konuyu yukarı taşıdığım için kusura bakmayın. Içimden geldi :)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen arki gibi günde 250$ dan az gelirse uyuz oluyorum. önceden ayda 100 gelsin yeter diyordum. çok açgözlüyüz ya :)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xkare' Alıntı:
Kurtuluş günü filminde uzaylılar vardı :) bi gezegene inip oradaki tüm kaynakları tükekip sonrakine geçiyorlar. Onlar gibi olduk :) sedo bitti domain sponsora hucummmm :p

ne güzel yazmışsın yav.
üzerinden çok geçmiş ve konu alakasız canlanmış ama ben eskiden bir yorum yapmamıştım güldüğüm halde..
şimdi tekrar düşünüyorum süper bir benzetme..

sedo bitti, domainsponsor bitti vs vs..

gerçi herkes için bitmiyor ama o büyük güruh için bitiyor :)
o güruhun içinde olup ara ara çok kazanmak ama kazancının istikrarsız olması mı? ( ve tabi işin ruhani kısmı var..)
yoksa, az az adam gibi kazanmak mı? oldukça sürprizsiz. ( bu da tabii başlıbaşına bir risk; az olan da gidebilir ve tam iptal oluruz.. :) )

saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5