İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Buraya kadar :(

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
for sale yazmadan mail geldi daha ne diyim vermezlerse farklı alanlara yöneleceğim :)

Q

QuicK

Misafir
ploop' Alıntı:
herkese aynı zamanda gelmiş mesajlara bakılırsa:) en çok ayın 1i ve 5i arasını seviyorum, bu mail gelenlerin çırpınışını izlemekten haz duyuyorum :p
Bu yazıyı sana yakistiramadim ploop. Denildigi gibi bir cok kisi bu paraya baglıyor umudunu. Kendi adıma konusmak gerekirse 750 € gelecek olduktan so nra 300 € 'nun gelmemesi bana koymaz. Ama umudunu bu paraya baglayanlar var..

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sizin söyleyemediklerinizi söledim ben zıctım zıvadım mailde hile olmadıgını nerden geldiğini teker teker yazdım anlasınlar diye hiç alttan alamam ne olursa olur bu ne ya adamlarda bi acaip

B

By-e

Misafir
Ya şu işe biri açıklık getirsin. For sale yazmadan sedo dan nasıl para kazanılıyor ? en uygun mail nedir. Lütfen paylaşın ya...

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Site İstatistiklerini yolla :

Istatistikleri yollaman belki yeterli olmayacaktir. Ama Bir nevide OLsa sedo'yu tatmin etmis olmasada kendini tatmin etmis olursun...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
extreme trackingdeyse veya netstattaysa falan onun linkini yolla misal

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baba bende İngilizce Kuvvetli değil Bi Yardım Etseniz...Özele Uygun Bişeyler YAzsanız Olmazmı.Bu Akşam Sonmuş.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ed russel arkadaşı bana da selam söyledi bu ay , yani adamlara bu kadar para kazandırdım ama ed russel acımadı :) gönderdik sağlam bir mail.

Q

QuicK

Misafir
Ben anlamam bundan sonra adsense rulaz :D Zaten ozelarkadas.com u sattım sedo'da parasıda gelmemis halen. :D

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
quick bende mi senin gibi yapsam bundan sonra acaba :D

al hit kazanır sat :) parking ile uğraşılmıyo kardeşim

B

By-e

Misafir
acaba bana hit yollayan istatistiklerimi göndericem, yoksam günlük istatistiklerimimi :confused:

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
QuicK' Alıntı:
Ben anlamam bundan sonra adsense rulaz :D Zaten ozelarkadas.com u sattım sedo'da parasıda gelmemis halen. :D

arkadasım Allah senden razı olsun sattın siteyi her gün 60 yasındaki amcamın biri senin site için makinamı rehin alıyodu şirkette 2-3 saatte zati muhterem evli ve 3 cocuklu ama hala capkınlık peşinde :) ehuehue baya bi kızıyodum bu siteyi öğretene ve acana :p

S

sevdik

Misafir
:)

türkiye burası bizim patrona ben Ares yüklettirdim dedim mp3 indir diye adam sabah akşam film indiriyor :) Bide bunlar flash diske atıyor ben göremiyorum gelde deli olma :p

Q

QuicK

Misafir
cahveci' Alıntı:
arkadasım Allah senden razı olsun sattın siteyi her gün 60 yasındaki amcamın biri senin site için makinamı rehin alıyodu şirkette 2-3 saatte zati muhterem evli ve 3 cocuklu ama hala capkınlık peşinde :) ehuehue baya bi kızıyodum bu siteyi öğretene ve acana :p
Amcama söyle www.arkadas.co.uk 'u açtım :D
Ehueheueh. Zaten su english siteyi kapatim amcanında haberi olur arkadas.co.uk dan. iLgilenemiyorum simdilik :D

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
423.88 bu aykı kazancım mail felan gelmedı beklıyorum hala herlade para gerlı her ay bu muhabbet donuyor 10 gun boyunca herkes tırsıyor bakalım bu ay ne oalcak :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5