İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büşra,Halil Seni Çok Seviyor

H

halilarici

Misafir
Yok niye demo olsun ? Kamera benim değildi arkadaşın.Ondan hemen bırakmak zorunda kaldık 50 kişiye sorduk.9 tanesi cevap verdi.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Söyleten arkadaşlar gözükmeseydi daha iyi olurdu. Bide arkaya fon müziği koy halil

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Söyleyenler sanki silah zoruyla söylüyor, neyle tehdit ettiniz:D

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
17 yaşında gibi duruyorsun.
Sesin çok kalın, sakalların benden çok çıkmış.
Benden daha irisin ,omuzların mesela benden çok daha geniş.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
biraz daha prof. yapılabilir önceden konuşulup ardından a kişisiseni çok seviyor gibisinden videoda çıkmış büşra halil seni çok seviyor dermisiniz kısmı duyulmasa daha güzel olcakmış.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
ben daha kolayını yaptım servise binerken xxxxx seni çok seviyorum dedim :) kabul etti :D

XfaCtoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tam olarak bu videoyu niçin yaptığını bilseydik/im daha açıklayıcı bir yorum yapabilirdim. Ön yargılı konuşmakta istemiyorum hani. Ama bir dost tavsiyes olarak algıla; Milyon kişinin senin o kişiyi sevdiğini söylemen hiç bir etki yapmaz. Ancak hevesle koşturur. Bu ilişkiler böyle ifade edilmez. Bu tür videolar özel gnlerde değişik ortamda yaplır. Sevdiğini ifade etmen için yanlış bir yol... Teşekkür ederim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
13 yaşındayken ben kız erkek arasındaki ilişkinin, arkadaşlıktan öteye gideceğini hiç düşünmezdim. Ama öyle bir zamana geldik ki, artık 8-9 yaşlarında başlıyor bu tür şeyler. Allah sonumuzu hayır etsin :) Bir abi tavsiyesi olarak görürsen eğer sana şunu demek istiyorum. Bu zamanlarda, hissettiğin sevgi değil. Bir alışkanlık, heves, özenti vs.. Bence okuluna önem ver. En azından lise sona gel. Herşeyini garanti altına aldıktan sonra bir kızla flört et. O zaman çok daha keyif alacaksın emin ol. Şu an daha faydalı işlerle meşgul olman lazım. Gerçi ben ne desem boş ama en azından belki beni dinleyenler olabilir diye yazmak istedim:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5