İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

cahillerle tartışmaya girmeyin ben hiç yenemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
cahillerle tartışmaya girmeyin ben hiç yenemedim:p Çünkü arada küfrediyorlar.. Kötü söz sahibine aittiri bilmiyorlar.

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hocam birsey diyecem yanlis anlamayinda bir konuda ben buaraya cevap yazarsan kisisel tartisma olur demisiniz ama baska bir konu acip birilerine laf atmisiniz :)) ilgincsiniz :alkış:

biraz kibirlenip cahil bilmem ne demisinizde bende size bir atasozu hatirlatma gerege duyuyorum insanlari cahil olarak gormenizden dolayi yazma geregi duydum..

Bilgin Karsindakinin Anladigi Kadardir!!!!!!!

OK Hadi Iyi geceler....

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
oda sevilen bir sözü söylemiş kendi lafı değil cahil , ama konu açması tartışılır

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Esasında, ancak cahil ve vakti çok boş insan, ortaya böyle kime olduğu belli olmayacak şekilde mesaj açıp huzur kaçırmayı amaçlar.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bütün insanlar cahildir ama derecelerine göre. ''İnsan olan'' kelimesi vs yazan kişiye cevap veremezsiniz. Küfür edenindir. Kendilerine yapılan küfürleri iltifat sanıp başkalarınada küfür edenlere cevap vermemek gerekir. Az sonra yatacam.
İyi geceler.. İşe gitmeyecek olsam sabaha kadar takılırdım. Vakti bol olanlar takılmaya deva etsin ve onlara kolay gelsin..
Umarım herşey dilediğiniz gibi olur.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
İyinet'te bilhassa başkasının sözleri ile belirsiz belirsiz "göndermeler" ile olaya girme sendromuda başladı. Eh böylelerini artık kimse tutamaz her halde. Ayrıca üstteki arkadaşlarada katılmaktayım şahsen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5