İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çalışan 50$ lık Adwords kredisi linki :)

kedishop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar bu bedava 50 dolarlık adwords kredisi, bu link ile hesap açtığınızda 50$ lık kredi hesabınıza ekleniyor...İstediğiniz sayıda hesap açıp isediğiz kadar kredi kullanabilirsiniz (link ölene kadar) Fakat aynı pcden birden fazla hesap açarsanız reklamlar görüntülenmiyebilir, bunun için internet kafeleri tavsiye ederim...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Special Offer for Yahoo! Small Business customers.
Sign up for Google AdWords and receive $50* worth of targeted advertising

yahoo linki diğilmi bu? ayrıca kredi kartı eklemek gerekiyormu en önemli soru sanırım...

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesap açtım bu linkten eklenmedi 50 dolar nasıl oalcak şimdi? Ben kredi kartı bilgilerini girmedim onun için sorun yok değilmi şimdilik?

D

Dot Net

Misafir
kredi kartı eklersek etkinleştirme bedeli olarak 7 lira keseceği için , 12 lira verip forumdaki arkadaşlardan almak daha mantıklı. en azından çalışma garantisi verıyorlar kuponlar için

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bencede.Ben açtıgım hesabı kapatabilirmiyim şu an?aklım orada kalmasın...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişiy olmaz kredi kartı eklemediysen ayrıca arkadaşlar google bazen kelimeyi patlatıp bakiye bitince kredi kartından otlanmaya başlıyor kullanıcaklar dikkat etsin...

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık sınır koymak en iyisi.Ben 88 ayırmıştım aylık.Günlük 3 ytl falan.Normalde herbiri 0,06 iken yabancı müzik 0,6 imiş.5 kişi tıklamış ve durmuş o gunluk.50 kişi alabilecekken 5 kişi de kaldım sonra da yabancı müzik kelimesini kaldırdım..

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce kullandığım kredi kartını kullansam sorun olurmu. Bilgisayarlar farklı olcak

D

Dot Net

Misafir
kredı kartı kullanılıyor der kabul etmez bence. ama denemekde fayda var :)

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
daha önceki kuponlardan kullanmadın mı? :)

yok daha yeni başladım kullandığım kuponlarda hep aynı kredi kartını kullanıyorum Kredi kartı olmadan da kullanabilme yolu warmı acaba. ?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ramses' Alıntı:
yok daha yeni başladım kullandığım kuponlarda hep aynı kredi kartını kullanıyorum Kredi kartı olmadan da kullanabilme yolu warmı acaba. ?
Kredi karti Girmene gerek yok gercekten sakincali Bazen istersen limiti 50YTl yap 1500 YTL lik gunluk tik oluyor onceki kuponlarda ben cok 2500 euroluk tik almistim
hesabinda fatura bilgilerini secerken banka havalesi secenegini sec ve sallaam isim adres kullan an sagliksini bu aktif olma suresi bazen 1 dk bazen 1 saat sursede

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5