İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

canınız sıkılınca ne yaparsınız

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Offf ya ne sıkıcı bir topic ve canım da sıkılıyor aşağıya iniyorum sahilde arabaların içinde 315 kişi dolmuş müzik açmışlar sağa sola bakınan tipler ne varsa burada istanbul boğazda ya off offffffff ...

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz nie üstünüze alıyonuz beyler 2 kişi sevgili demişde ondan sordum tuce ye benim yok napmam gerek formül bulsun :p

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sıkılınca derin bir of çekerim neden sevgilim yok diye gece gündüz pc başındayım keşke hayatta benimde aşkım diyebilceiğim dertlerimi paylaşcağım bir hayat arkadaşım olsa
icon8.gif

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tuce sevgilisi olmayan napsın derken neyi kastettin bilmiyorum ama

sevgilisi olmayan benim gibi site yapsın :)

Ayrılıklar zaman bırakıyor insana :p

onuda denedim ben iyi geliyor moral için fakat beynin bir süre sonra cıkmazlar icine girebiliyor yalnızlık hissine kapılabiliyorsun yada yaz geldi ne zamanı hadi bilin :=)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu başlıgı acın kimlerin sevgilisi yok diye :=) yalnızlar rıhtımı gibi burası

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide sanal sevgili reel sevgili diye ayırın :)

evliyimamauygunmlara da ayrı bir anket yaparsınız :p

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak yine canım sıkıldı konuyu üste çıkatayım dedim

:=) cok zekisin peki sana soru soryum mesgul ediyim bir siteye hangi diller iyi gider türkce ingilizce almanca başka bir dil secenegide etsen hangisi olur? ve dil seceneklerini hangi iceriklerin icin etmek isterdin ben tatil icin dusundum baska neler olabilir?

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağlık tatil finans otomobil alanında yap
ingilizce sağlık sitesinin yanında mutlaka bir ingilizce kadın sayfası öneririm.
Tabiki almanca da diğer bir seçenek ama ingilzicenin yerini asla ve asla hiç bir dil tutamazz başka dillerde büyük kazanmayı bekleme kore dili ve farsça üzerine denedim bir işe yaramadı

Ama Şu sıralar büyük bir ingilizce makale sitesi çalışmasına başladım türkçe sitelerimi attım çöpe.. :) sana sonucu bildirebilirrim sektör olarak.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonucu bildir iyi olur birde ingilizce iyide sitelerimi genelde almanyadan ziyaretci cok oluyor almanca ingilizce bir arkadasda frasızca dedi fazla dilde iyi degil düşünsene her güncel işde onlarida cevirmene güncelletcen :=) saglık tatil iyide kadın hym olabilir otomobil yabancılar geliyormu buna :=)

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dünyada bir kural var
erkekler toplandıklarında ya otomobil ya futbol konuşur :)
Çık Dışarı gir bir esnafa arkadaşlarıyla bunları konuşuyordur.

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon kadınlarıda eklicektim ki sen yamzışsın :)
yani erkeğe hitap edeceksen arkadaşlık otomobil ve spor yapıcan :)

T

tuce

Misafir
düzeliyor düzeliyor :=) bu arada tuce sevgilisi olmuyan napsın .=)

sevgili bulmak için çaba sarfetme zatenbazen de yanlızlık canının sıkıntısını gderir. ayrıca sevgilin doğru insan değilse çok daha fazla canın sıkılır çok canın sıkıldı mı git lunaparka çarpışan arabalara bin sıkıntın geçsin :D

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sevgili bulmak için çaba sarfetme zatenbazen de yanlızlık canının sıkıntısını gderir. ayrıca sevgilin doğru insan değilse çok daha fazla canın sıkılır çok canın sıkıldı mı git lunaparka çarpışan arabalara bin sıkıntın geçsin :D

tuğçe Canı Sıkılınca Bi Antalya Yapıp Dönüyo :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5