İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

canınız sıkılınca ne yaparsınız

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gözünüz kaldı gidemiyorum ben ama grubumu gönderiyorum istiyen varsa hala gidebilir... ben burdan durumu idare etcem artık ...

Hep Olur ya.. Birileri Bankayı Soyar , Diğeri de Masa Başında Kameraları Kapatır , Elektiriği Keser... Trafik Işıklarını Ayarlar..

Tuğçe Burada Masa Başındaki..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevgili bulmak için çaba sarfetme zatenbazen de yanlızlık canının sıkıntısını gderir. ayrıca sevgilin doğru insan değilse çok daha fazla canın sıkılır çok canın sıkıldı mı git lunaparka çarpışan arabalara bin sıkıntın geçsin :D

:=)) cabamı insan sevgili bulmak icin caba vermez boş işdir onlar sen sevgili dedin olmuyan ne etsin demiştik dün gece can sıkıntısı sevgiliyle gitmez aksine erkek milleti daha cok can sıkar almayım alanada mani olmayım:p

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:=)) cabamı insan sevgili bulmak icin caba vermez boş işdir onlar sen sevgili dedin olmuyan ne etsin demiştik dün gece can sıkıntısı sevgiliyle gitmez aksine erkek milleti daha cok can sıkar almayım alanada mani olmayım:p

Bizim Burda bakkal Çırağı Mahmut Var... Tam Senlik .. Her Geldiğinde öyle Bir Espri Yapıyorki... Amaaaan...

Hiç Canını Sıkmaz :)

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arabaya binerim canım daha fazla sıkılana kadar gezerim benzin bitene kadar dicemde benzin malesef btmior taşıtmatik :D olmadı giderim taxime 2 bira cakarım arkadaşlarla Balans ;) derim ben ya ama hepsi paraya bakıor işte para yoksa cepte normaldir helebide öğrenci adamsak :D o zamanda al bi film komedi izle ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5