İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

canınız sıkılınca ne yaparsınız

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Benim canım çok sıkıyor ve yapacak hiç bişey bulamıyorum gidiyorum eğleniyorum ama bi yere oturur oturmaz tekrar canım sıkılmaya başlıyor bilmiyorum başınıza böyle biey geliyomu ama sıkılınca ne yaparsınız paylaşın bizimle:)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Benim canım çok sıkıyor ve yapacak hiç bişey bulamıyorum gidiyorum eğleniyorum ama bi yere oturur oturmaz tekrar canım sıkılmaya başlıyor bilmiyorum başınıza böyle biey geliyomu ama sıkılınca ne yaparsınız paylaşın bizimle:)

Profesyonel bir yardım denedinmi arkadaşım bildiğim çok iyi psikologlar var istersen telefon verebilirm :D:D

Alemsin ya

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde canım SIKILYOR bol bol site geziyorum suanda :) ama diger günler canım Sıkılırsa icerik ederim yada bir arkadaşımla şaka sekilde sohbet ederim ircde veya msn de :=)

BlackCode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dışarı biraz takılırım oraya buraya, içerim güzelleşirim:cool:, bowlinge giderim, resim çizerim vs...

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu aralar canım sıkılacak kadar vaktim olmuyor. bir üniversite yetmiomuş gibi bide aof dan halkla ilişkiler almaya başladım. saçma sapan derslerle boğuşuyorum. ara yaratabilirsem w3 oynarım :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Benimde canım sıkılmaz.
08:00 - 16:00 arası iş, 17:00-21:00 arası okul.
Fırsat kalmıyo can sıkıntısına :D

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
emin olun canım sıkılırsa bunu belirtecek bi konu açmam :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kimsenin canı sıkılmıyomu şimdi bahar falan dır dedim ama bana özelmiş:D

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Lost izle lost iyi gelir her bölümünü izlemek için boş zamanı iple çekersin :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
canım sıkılamayacak kadar yoğun çalıştığım için uzun zamandır bu duyguyu yaşamadım :)
bazen trafikte canım sıkılır ondada yapacak bişi yok :D

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canım sık sık sıkılır
arabaya binerim yol nereye kadar gidiyorsa giderim :) zaten az gidince benzin ibresi yanar mecbur geri dönerim :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5