İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Canlıskor Scripti Yazdıracagım-php

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Canlıskor scrıptı yazdırmak ıstıyorum.php olacak ve yuksek onlıne oranlarına dayanacak kopmayacak, ornek sıte
Yaparım dıyenler lutfen bana ulassın,emegın karısılıgını verırım yeterkı ıyı olsun

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
php olmasını ıstıyorum ama saglam ıyı bıseyler lazım

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guzelmis ya böyle yapan varsa söylesin bende yaptirmak isterim suan skor siteler baya hit aliyor mesela livescore.com gibi yapan varsa söylesin yaptirim...

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sahadan mackolik gibi sitelere benziyor.buradaki ince nokta bunlar bilgileri nereden çekiyor?

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazacak varsa php banada ulaşsın :D

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galiba böyle script yazmak kolay is degil ve ucuzda degil cunku cok az bulunur bende ariyorum böyle livescore yada arkadasin bahsetigi site gibi bakalim cikan olurmu...

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
galiba böyle script yazmak kolay is degil ve ucuzda degil cunku cok az bulunur bende ariyorum böyle livescore yada arkadasin bahsetigi site gibi bakalim cikan olurmu...

cok kolay ama benım vaktım gelıstırmeye yetmez-5 dk kada yazacak arkadaslar tanıyorum.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende biraz araştırdım sanırım. PHp sini bulmak zor. asp kaynıyor ortalık. Ancak php ye rastlamadım. Ama çoğu siteler bir yerlerden alıyor kendi sistemi olan yok sanırım. üzerine çalışıyorum, php çalıştırabilirsem burada dağıtacam :))
ancak fazla ümit yok :) ASP kodlarını tranlater ile php ye çevirttirdim yine olmadı :)

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar 5 dk da php scriptle yazilcak seyler degil zamanim olsa diyon yaparim diyon bide 5 dk diyon bunu yazan kisi en az 1 ay sure ister yahu tabiki bide yapan kisiye guvenmek para konusu su vs baya seyler var ama su siteler yapmak baya ise yariyor yani lafin kisasi yapmaya deger....

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki asp dekiler de yine biryerden almıyor mu?bide şu var forum da dağıtıldı.sonuçları çekip sitende yayınlayabiliyorsun ama arkadaşın dediği site işte sahadan bunlarda maç sonucuna tıklayınca ufak pencere kendilerine ait oluyor ama diğerlerinde bilgi çekilen siteye ait oluyor.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır onlarda da diğerlerine ait oluyor. sadece bir oyun yapıyorlar. birazda alınan siteye bağlı. olmayan bilgiyi bereden alacak.

aooksar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tur scrıptlerde hız sorunu olmaması ıcın cesıtlı dll ler yazmak gerekır.
onun harıcınde ne asp nın nede php nın gucu buna bıraz zor yeter. duzeltıyorum ( yanı sıte coklu kullanımda bıraz kasar)

bu işi bence aspx ıle yada verı cekmeyı kolaylastıran compenent yazdırarak cozebılırsınız.

oyuzden bıraz karmasık sıstemler bunlar..

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onlar alinir alinmaz diye birsey yok. ama aldıgin site onemli.. aldigin site patlarsa sende patlarsin. sonucta veriler baska kaynaklardan cekiliyor.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet mesela livescore.com patlarsa su cokidaali da fena patlicak :) cunku skor kodlari ordan almis iyide yapmis. En iyisi kendin yazcan yapcan guzel bir php script yine diyorum livescore gibi sitem olsun size 500 euro borcum olsun beee :)))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5