İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çek Bozan Bankalar Ve Şube Adları

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya arkadaşlar il banka adı şube kişi filan gibi detaylar yazsanıza istanbulda nerede bozdurucam ben bu çeki şimdi resmen %30 filan istiyolar bozmak için.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar istanbul da banka adı hangi şube yazarsanız ii olur bizde faydalanırız en azından..

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cahil' Alıntı:
9 Aydır çek tahsil ediyorum.
Dışbank 15$ + 10 YTL alıyor. 100 $ lık çek içinde 6.300 $ lık çek içinde aynı rakamı kestiler. 28 günde tahsil edebiliyorsunuz. Bakırköy Şb.
Yapı Kredi de 2 kez tahsil ettim. 20 $ + binde 2 komisyon + paramı dolar olarak çektiğim için 10 $ masraf aldılar. 21-22 günde ödeme yapıyorlar. Bakırköy Şb.

daha bu sabah gittim 113$ lık ilk çekimi bozdurmak için dışbanka uzaylı görmüş gibi ne olduğunu bile anlamadılar "böyle bişey bilmiyoruz" dediler

hsbc de bozmadı :(

fındıkzadede çalışıyorum işe yakın bi şube bulmam lazım bildiğiniz varsa söylerseniz sevinirim

T

The_Best

Misafir
Ankara'da çek bozduran arkadaşlar hangi banka ne kadar komisyon alıyor bir yazar mısınız?

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The_Best' Alıntı:
Ankara'da çek bozduran arkadaşlar hangi banka ne kadar komisyon alıyor bir yazar mısınız?

ankara-kızılay yapıkredi

5,25 YTL çeki teslim ettiğinde alıyorlar
muhabir banka masrafı 20 YTL civarı çek tahsil edilip hesaba yatırılırken kesiliyor

G

guajira

Misafir
The_Best' Alıntı:

İşbankası Akay şubesi 280 YTL için 20 YTL komisyon kestiler. 3 haftada hesaba geçer dediler.

S

Semih

Misafir
280 milyon için 20 milyon guzel bir komisyon, bence çok iyi bozdurmussun. Şimdiye kadar duydugum en iyi fiyat diyebilirim

B

Beles_Org

Misafir
İstanbul var yaaaa, olmaz mı :D
Yapı Kredi Bankası - Kadıköy Şb. 247$ çek için 20 ytl masraf + 5 ytl bilmem ne parası 25 ytl aldılar.22 günde çek hesaba yattı, uyudu :)

W

wglinkmanager.com

Misafir

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbul avrupa yakası yokmu? tabi daha çek elime geçmedi bi dahaki ay anca geçer. şimdiden bankayı öğrenelimde zorluk çekmeyelim :)

W

wglinkmanager.com

Misafir

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Gebze / Kocaeli YAPI KREDİ şubesi

Çek : 128 $ : o zamanlar 160 milyon civarı yapıyordu. Elime geçen para 130 milyon. Ve 21 gün sonra parayı almaya gitmiştim.

Bu arada ilk başta hesap açtırıyorsunuz. Hesap açtırmak çok basit 2 dk sürüyor. Yanlız vergi numaranızı yanınızda götürün. Para hesabınıza yatıyor birde bankamatik kartı alın 2 haftada adresinize teslim. İnternet bankacalıgındanda hesabınıza para gelmişmi gelmemişmi bakabilirsiniz. Gidip bankaya zırt pırt çek bozuldumu demenize gerek bile yok.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
istanbul avrupa yakası şöyle taksim beşiktaş mecidiyeköy filan gibi yerlerde çek bozan banka yok muuu arkadaşlarrrrrrrrrrrr yaaa :(

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wglinkmanager.com Rami yazmışsında şu toptan gıda pazarının içindeki yapı kredi şubesimi?

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seyhan / Adana - Yapı Kredi Cemalpaşa Şubesi

127.37 $ - 10,5 milyon masraf aldılar.

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İzmirde oturan arkadaşlar için çek bozan bankaları anlatıyorum
Öncelikle çeki bozdurmak için bankanın kambiyo servisinin olup olmadığını sorun. Gişedeki görevliler genelde bilmez, o yüzden bireysel müşteri temsilcisinse sorun. Aşağıdak yazılan banka şubeleri izmir/karşıyaka ya aittir.
Türkiye İş Bankası: Sadece izmir şubesinin çeki bozduğunu söylediler fakar aldıkları komisyon hakkında bilgi sahibi olmadıklarını söylediler.
Ziraat bankası:30 milyon çek bozma masrafı istediler.Ayrıca dolar hesabı açıp en az 20$ yatırmam gerekiyormuş. İşlemlerinde 2 ay sürebileceğini söylediler.
Garanti bankası ve vakıfbank biz bozmuyoruz dediler.
Yapıkredi: 30 milyon bozma masrafı istedi.Ayrıca aracı bankanın 15$ kesinti yapacağını belirttiler.20-30 günde bozarız dediler.
Koçbank: bozmuyoruz dedi.
Finansbank: bozarız ama 50-60 milyon masrafı olur dedi.
Dışbank: bizde en az 6 aylık hesabınız olması gerek eğer yoksa sırf bu işlem için hesap açamazsınız dedi.
HSBC: 57milyon komisyon ve çeki yurt dışına göndermek için tahsilat masrafı istedi.
Bunlardan sonra tam ümidimi yitirmişken en son Akbanka uğradım. 1000de 4 komisyon aldıklarını söylediler. Fakat bunun dışında aracı banka bi 15-20$ kadar kesinti yapıyor dediler. Çek bozulamasada bu masrafı alıyolarmış. Bir dolar hesabı açtırdım. Param ertesi gün yattı. Fakat bu parayı 30 gün çekemezmişim. Karşıyaka şubesinde 3. katta Ali İhsan bey var. Bu işlerden sadece o anlıyor. İzmirli arkadaşlar onu bulabilirler.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bak ne güzel izmirli insan bir sürü bankayı anlatmış... yok taksimdeki yapı kredi bankası 100$ a 20$ komisyon istiyo. istanbulda yaşayan kişiler lütfen yazın şuraya özel ilişkiler içinde olmadan hangi bankaya gidip çeki verip paramızı az komisyonla alabiliriz ya

T

Teddy

Misafir
ben birkaç gün önce iş bankası izmir nokta (hatay) şubesi ile konuştum. 10.50ytl + %0.2 civarında bir ücret alıyorlarmış. ayrıca bankada tanıdık birileri olursa hiç masraf almadan da bozdurabiliyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5