İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çek Bozan Bankalar Ve Şube Adları

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
manyax' Alıntı:
eğer tanıdığınız felan yoksa yapı krediden uzak durun 50 YTL 'niz güme gider :mad:

8 aydır yapı kredi'de bozduruyorum google/adbrite çeklerini. tanıdığım filan da yok. sadece 15ytl çek masrafı alıyorlar. çek gitti/geld parası :)
sadece tüm şubelşer işi bilmiyor galiba tek sorun o.
eğer istanbul avrupa yakasında iseniz "Avcılar/Çarşı" şubesini kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim.

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"öküzün trene baktıgı gibi bakan memurlarla iki saat ugraşmayız " ne kadar dogru 2 bankayada gittim çorum merkezde..baktilar,baktilar....vay be anam...ne ülke burasi..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ben Ankara merkez denizbanka gittim. herkes birbirine baktı, çekin üzerinde citibank yazıyor diye sadece çeki oranın bozabileceğine kanaat getirdiler !!

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu beyler Allah askına Mersinde bozdurabilen var mı ? Garantiye gittim adam baktı baktı sonra bunu turkiyede bozamazlar dedi. Is bankasına gittim 3-5 kisi konustu anlastı 120 milyon masraf diyor. Bi kac banka kagıdı uzattım hani cek nerde diyor. Yapı kredi 4 milyon posta 15 $ keseriz sonra parayı cekersen bi de 30 $ keseriz diyor. Gene kazıkların icinde en hesaplısı bu oluyor mecbur buna mı gideyim mersinden kimse yok mu ?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
naaaptın sen ya oldu olacak çeki ver onlar yesin paraları... varmı böyle birşey. biraz itiraz edin arkadaşlar örnek verin biraz uğraşın gerekirse müdürüyle konuşun. örnek verilen şubelerini arayıp sorsunlar...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
izmit merkezde hangi banka en iyi ve hızlı şekilde bozuyor. bozduran var mı ?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sanırım bu başlığı yeniden düzenleyip şehir ve banka adlarını birleştirerek versek daha iyi olur.
Ankarada bildiğim en uygun yer akay işbankası.
ytl olarak alacaksanız kızılay yapı kredi bankası. her çalışan da çeklerden haberdar..
21 gün çek bozma süresi - 5.700 ytl için +15 dolar kesinti.
dolar olarak alacaksanız 5.700 ytl değilde 35 dolar kesinti..

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
excoder' Alıntı:
8 aydır yapı kredi'de bozduruyorum google/adbrite çeklerini. tanıdığım filan da yok. sadece 15ytl çek masrafı alıyorlar. çek gitti/geld parası :)
sadece tüm şubelşer işi bilmiyor galiba tek sorun o.
eğer istanbul avrupa yakasında iseniz "Avcılar/Çarşı" şubesini kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim.

geçen sene gittim , eski standart sinemasının yanı. Anlamamışlardı bile sanırım :)

avcılar akbank 10$ masraf ile hemen tahsil edebiliyordum , gidicem salı yine bakalım ne olacak.

M

messmedia

Misafir
pigeon' Alıntı:
sanırım bu başlığı yeniden düzenleyip şehir ve banka adlarını birleştirerek versek daha iyi olur.
Ankarada bildiğim en uygun yer akay işbankası.
ytl olarak alacaksanız kızılay yapı kredi bankası. her çalışan da çeklerden haberdar..
21 gün çek bozma süresi - 5.700 ytl için +15 dolar kesinti.
dolar olarak alacaksanız 5.700 ytl değilde 35 dolar kesinti..

akay iş bankası dolar çekini de bozuyor değil mi dostum

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
tabii ikisi de dolar çeki bozuyor. ykb dolar çeki ytl olarak bozdurmak isterseniz avantajlı.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ykb de dolar olarak gelen çekinizi:
ytl olarak bozdurmak istediğinizde 5.700 ytl alıyorlar dolar olarak almak isterseniz 30 dolar alıyorlar. doları biraz daha düşük bozuyorlar ama yine de arada çok fark oluyor. alıp bozduracaksanız paranızı ytl olarak almak tabiiki avantajlı.

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5.700 ytl kaç para ediyo biliyonmu ?
3. kez yapıyosun bu hatayı ;)

H

HcPsi

Misafir
Yapıkerdiye gittim 26 ekim tarihinde çıkmış çek 2 kasımda bana geldi kadının dediği 26 ekim yazıyor ytl oldugu için çek bozamayız geçmiş diyor usd olsaydı yollardık diyor amerikaya nasıl iş bu yaaa

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
5.70 ytl oluyor o zaman. :)
5 milyon 700 bin tl.

Ykb, tarihi 6 ayı geçen çekleri bozmuyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5