İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çek Bozan Bankalar Ve Şube Adları

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bozduruyoruz.Hatta sıra mıra beklemeden çay-çorba eşliğinde çeklerimiz sorunsuz vede sıfır komisyonla bozulmakta.Tanıdık olmadan.Tanıdık olursa ve devamlı google gibi firmalardan çek alıosanız 2-3 çek sonrasında anında paranızı bile alıosunuz.Bursa/Heykel Şubesi AKBANK . Teşekkürler Akbank diyeyim burdan sizlerin bu yazdıklarınızı okudukça bu teşekkür az bile :) Bi kutu çikolata aliim bari bu ay bizim şubeye :) yağçılığıda bırakmayalım değil mi?

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yolte' Alıntı:
İzmirde oturan arkadaşlar için çek bozan bankaları anlatıyorum
Öncelikle çeki bozdurmak için bankanın kambiyo servisinin olup olmadığını sorun. Gişedeki görevliler genelde bilmez, o yüzden bireysel müşteri temsilcisinse sorun. Aşağıdak yazılan banka şubeleri izmir/karşıyaka ya aittir.
Türkiye İş Bankası: Sadece izmir şubesinin çeki bozduğunu söylediler fakar aldıkları komisyon hakkında bilgi sahibi olmadıklarını söylediler.
Ziraat bankası:30 milyon çek bozma masrafı istediler.Ayrıca dolar hesabı açıp en az 20$ yatırmam gerekiyormuş. İşlemlerinde 2 ay sürebileceğini söylediler.
Garanti bankası ve vakıfbank biz bozmuyoruz dediler.
Yapıkredi: 30 milyon bozma masrafı istedi.Ayrıca aracı bankanın 15$ kesinti yapacağını belirttiler.20-30 günde bozarız dediler.
Koçbank: bozmuyoruz dedi.
Finansbank: bozarız ama 50-60 milyon masrafı olur dedi.
Dışbank: bizde en az 6 aylık hesabınız olması gerek eğer yoksa sırf bu işlem için hesap açamazsınız dedi.
HSBC: 57milyon komisyon ve çeki yurt dışına göndermek için tahsilat masrafı istedi.
Bunlardan sonra tam ümidimi yitirmişken en son Akbanka uğradım. 1000de 4 komisyon aldıklarını söylediler. Fakat bunun dışında aracı banka bi 15-20$ kadar kesinti yapıyor dediler. Çek bozulamasada bu masrafı alıyolarmış. Bir dolar hesabı açtırdım. Param ertesi gün yattı. Fakat bu parayı 30 gün çekemezmişim. Karşıyaka şubesinde 3. katta Ali İhsan bey var. Bu işlerden sadece o anlıyor. İzmirli arkadaşlar onu bulabilirler.

Arkadaşlar üstteki msjımda yazdığım gibi Akbank çekleri kolayca bozuyor. 103.8 dolarlık çekimi 19 martta bankaya verdim, bugün hesabıma yatırmışlar. İşin en güzel kısmı hiç kesinti olmamış. Ne aracı banka komisyon almış nede Akbank bir komisyon almış. Akbankta hiç bir tanıdığım yok, normal bir müşteri gibi gidip işlemleri yaptım. Tavsiye ederim Akbankı deneyin

FeyzaBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Antalya Çek Bozan Bankalar.

Antalya'da çek bozduran arkadaşlar varsa, tecrübelerini aktarırlarsa sevinirim.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2004 yılında 2 tane çek aldım , akbanka gittim 10$ masraf ile 10 dk içinde taheütname imzaladıktan sonra parayı tahsil ettim , üstelik ilk defa girmiştim o şubeye.. 2. sinde kanka olduk zaten :p
ama şube değişti , umarım elemanlarda değişmemiştir bu ay gelicek yine bizim işlerden..

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bugun yk 'ye gittim 25 yk 30da muhabir ücreti dediler. dedim siz az bekleyin yaw...

paztesi citibanka ve akbanka gidip sorusturucam bklm...

mekan: izmir

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
la millet ben bu olayı anlanamdım. bi dunya insan akbankta nerdeyse beleşe ykbde su akdara falan dior. burada akbankı arıom 50$ aşağı olmaz. (nası olmaz diom. cok doların varsa bizde olur dio herif)

ykb aynı 55 kegıt

citibank en uygunu sanırım, ama bakalım muhabir ucreti ne isticek. komisyon citibank sadece binde 1 dio ama depositten dusecek para var birde bklm o ne tutuyormus ogrenicem pztesi...

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bleem' Alıntı:
la millet ben bu olayı anlanamdım. bi dunya insan akbankta nerdeyse beleşe ykbde su akdara falan dior. burada akbankı arıom 50$ aşağı olmaz. (nası olmaz diom. cok doların varsa bizde olur dio herif)

ykb aynı 55 kegıt

citibank en uygunu sanırım, ama bakalım muhabir ucreti ne isticek. komisyon citibank sadece binde 1 dio ama depositten dusecek para var birde bklm o ne tutuyormus ogrenicem pztesi...

KSK/Akbank-Çarşı şubesine git. 3. katta Ali İhsan bey var. Aç dolar hesabı, in gişelere ver çekini banu hanıma, 1 ay sonra paran hesabına yatsın. Bende hiç kesinti olmadı. 0 komisyon. Şansını dene.

M

murme

Misafir
İzmir/Nokta garanti bankasi orada şirket hesabımız olmasına raglen 35$ masraf aldiklarini ve bu tutarın degilmedigini sölediler

M

murme

Misafir
izmir nokta şubesi garanti bankasını müdür dahil tüm personelini genel müdürlüge şikayet ettim yaptikları saçmalıktan dolayı

FeyzaBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Antalya

Antalya Akbank Lara şubesi, çeki sıfır masrafla 27 günde bozup hesabıma yatırdılar.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapı kredi işi bozdu 40-50 $ dan aşağı bozmuyorlar çekleri. bakalım akbank a verdik 20 gün oldu yakında yatırırlar parayı heralde.

A

ahmet2856

Misafir
çek bozan banka

Erzurum civarında çek bozan banka varmı? bilgilendirirseniz sevinirim

G

Gencadam

Misafir
En son çekler, bankacılıkta "üstü çizili denilen" bir tabirle gönderilmiş. Çekte çapraz olarak "ACCOUNT PAYEE (ONLY)" yazıyor. Bu çekin kişiye, elden ödeneceği söylendi bana Garanti Bankası'ndan. Yani bir Citibank şubesine gitmem istendi. Çeki gönderirsek hesabınıza yatmaz, çek geri gelir dendi. Bu konuda bilgisi olan var mı?

M

mmclk

Misafir
Gencadam' Alıntı:
En son çekler, bankacılıkta "üstü çizili denilen" bir tabirle gönderilmiş. Çekte çapraz olarak "ACCOUNT PAYEE (ONLY)" yazıyor. Bu çekin kişiye, elden ödeneceği söylendi bana Garanti Bankası'ndan. Yani bir Citibank şubesine gitmem istendi. Çeki gönderirsek hesabınıza yatmaz, çek geri gelir dendi. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Garanti bankası ulus-ankara şubesi aynı şeyi banada söyledi Citibankta bozdurun hemen öderler dedi. Ayrıca Googlenin ne olduğunu sordular daha önce hiç duymamışlar "www.google.com arama motoru" dedim, kadın "valla daha önce duymadım dedi". Çekin bozulma süresini sordum 3 ay sürebilir dedi. Vazgeçtim bende :)

eyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cypher' Alıntı:
Bozduruyoruz.Hatta sıra mıra beklemeden çay-çorba eşliğinde çeklerimiz sorunsuz vede sıfır komisyonla bozulmakta.Tanıdık olmadan.Tanıdık olursa ve devamlı google gibi firmalardan çek alıosanız 2-3 çek sonrasında anında paranızı bile alıosunuz.Bursa/Heykel Şubesi AKBANK . Teşekkürler Akbank diyeyim burdan sizlerin bu yazdıklarınızı okudukça bu teşekkür az bile :) Bi kutu çikolata aliim bari bu ay bizim şubeye :) yağçılığıda bırakmayalım değil mi?

BURSA/Heykel Akbank aynen bir tane dolar hesabı açtırıyorsunuz. Çekiniz anında bozuluyor. Fakat paranızı 30 gün sonra alabiliyorsunuz. Benden kesinti yada komisyonda almadılar...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu kadar kişi bu problemi yaşiyor toplanip bişeyler yapmaliyiz fikri olan varmi .
banada akbankta boş dekont imzalattilar niyeyse...

B

bireysel.net

Misafir
adsence cekleri

merhaba arkadaslar akbank cekleri bozuyor dilerseniz bi akbanka ugrayın en erken 1 hafta en gec 21 gun şeklinde kambiyo sefleri size kahvede ismarliyor :D ayrıca alacagınız parayı değerlendirmeniz için onunuze bi katalog falan getiriyorlar dilerseniz hazine bonusu alırsınız dilerseniz baska yatırımlara yonelirsiniz tercihim akbank cok kaliteli

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer tanıdığınız felan yoksa yapı krediden uzak durun 50 YTL 'niz güme gider :mad:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5