İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çek Geldi ama Bankalar Ödeme Yapmıyor

Efendy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 27 Agustos 2008 tarihinde elime 111$ değerinde Google çeki geldi. Citibanka gittiğimde çekin bizimle alakası yok istediğiniz bankadan alabilirsiniz dedi bende ziraat bankasına gittim ama orda da bana çeki alabilmek için masraf verilmesi gerektiğini söyledi masraflarda toplamda 100 TL bulabileceğini söylediler. Ankaradayım ne yapmam gerekiyor. Bana bilgi verirmisiniz?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
2008 çekiyse sürüsü dolmuştur 6 aylık süresi oluyor bu çeklerin

Efendy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet 2008 çeki sağlık olsun o zaman gitti 111$ diyelim. ARtık aynı hatatı tekrar yapmayız.

T

trgy

Misafir
Çekmediğiniz için adsense hesabınızda görünmüştür zaten tekrar.

Efendy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman benim adsende hesabımı kontrol etmem gerekiyor.

Efendy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsende yetkilisine ulaşabileceğim bir mail adresi varmı?

Efendy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet hesabıma 111$ geri dönmüş. Galiba bu ayın sonunda ödeme yapılacak. Uzun zamandır girmiyordum zaman aşımına uğradı sanırım.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Bir banka hesabı ekleyin, çekle falan uğraşmayın. Çekin elinize ulaşması 1 ay, bozdurmanızda aşağı yukarı 1 ay ve bankalar çek bozarken masrafta alıyor. Size bu işin genel toplamı 2 ay + masraf olarak geri dönüyor. Ayın 15'ine kadar, eklediğiniz banka hesabını hesabınıza yatırılan test ödemesi ile onaylarsanız, ay sonunda 111$'ın hesabınıza yatması lazım.

Efendy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Test ödemesi derken onu nasıl onaylayacağız.

bykaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir banka hesabı ekleyin, çekle falan uğraşmayın. Çekin elinize ulaşması 1 ay, bozdurmanızda aşağı yukarı 1 ay ve bankalar çek bozarken masrafta alıyor. Size bu işin genel toplamı 2 ay + masraf olarak geri dönüyor. Ayın 15'ine kadar, eklediğiniz banka hesabını hesabınıza yatırılan test ödemesi ile onaylarsanız, ay sonunda 111$'ın hesabınıza yatması lazım.

Yanlış bilgi, 24$ ödeyerek 3 iş gününde kargo elinizde oluyor. Daha sonra aynı gün citibank genel müdürlüğüne gerekli işlemleri yaptıktan sonra toplamda maximum 7. gün paranız hesabınızda oluyor. 2 aylık bir işlem yok yani.

Efendy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) yardımlarınız için çok tşk ederim arkadaşlar çok faydalı oldu

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Yanlış bilgi, 24$ ödeyerek 3 iş gününde kargo elinizde oluyor. Daha sonra aynı gün citibank genel müdürlüğüne gerekli işlemleri yaptıktan sonra toplamda maximum 7. gün paranız hesabınızda oluyor. 2 aylık bir işlem yok yani.

Eminmisin yanlış bilgi olduğuna?
Ben banka hesabı kullanıyorum, google yatırıyor paramı direk hesabıma uğraşmıyorum çekle :) Nakit varken :p

Efendy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARkadaşlar ben paramı çekene kadar o google amca benim paranın üstüne yatmaz demi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5