İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

chat sayfasi icin anlasma..

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn degistim..birde ben siteye reklam karsiliginda chat linki vericem..

M

Maksim

Misafir
msn adresini ö.m atar mısın? eschatimiz ve referanslarımız var.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'nin en büyük 2. IRC sunucusu ortalama online user 2000 kadar büyük Server olması sorun çıkartırmı? Eğer çıkartmazsa priv msj atabilirsin.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ReksNet' Alıntı:
Türkiye'nin en büyük 2. IRC sunucusu ortalama online user 2000 kadar büyük Server olması sorun çıkartırmı? Eğer çıkartmazsa priv msj atabilirsin.

Hangi servermiş o?

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll' Alıntı:
Hangi servermiş o?

Muhabbet.net - mIRCTurk.com
Büyük sunuculara siteler webchatlerini vermek istemiyor genelde benimde dezavantajım bu. Ama şu bir gerçekki Türkiye'nin tek reklamsız trojansiz ve botsuz tek serveridir.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ReksNet' Alıntı:
Muhabbet.net - mIRCTurk.com
Büyük sunuculara siteler webchatlerini vermek istemiyor genelde benimde dezavantajım bu. Ama şu bir gerçekki Türkiye'nin tek reklamsız trojansiz ve botsuz tek serveridir.

dostum türkiye sizi tanıdı. ne kadar trojancı olduğunuzu tüm forumlarda gördük. muhabbet.net haric diğer userleriniz kolpa orada kiralık yani sizin normalde useriniz yok.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IRC den eğerki anlasan serverdaki userlarları inceleyip anlardın mIRCTurk.com ve Muhabbet.net de 1 tane trojan var ise mIRCTurk direk sana vericem bunu burada söylüyorum. Hiç bir trojan mIRCTurk IRC sunucularına giremez. Son teknoloji ile yazılmış yapay zeka koruma botu NoMercy Serverda admin olmasada tüm serveri yönetmektedir. mIRCTurk userları kelebek script, klavye script, yuzuk script, kacak script ve daha birçok script olmak üzere Türkçe mIRC ile birlikte tamamen gerçek userdir. Türkçe mIRC v6.16 1 milyon download'a ulaşmıştır. Trojan için biz trojan yapmıyoruz veya trojan beslemiyoruz. Bunu herzaman her yerde söyledim.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu gulsehri yerini buldu niye hala tartisiyorsunuz :)
peki para verip link anlasmasi yapan varmi söyle aylik 40 euro veren reklam olmiyan ortami super olcak biyer varmi sanmiyorum ama sorayim bir :)))

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen öyle hangi servere gitsem öyle herkes kendini dusunuyor ve su eschatlerde nedense reklamlara care bulamiyorlar heryer ayni allah herkesin sonu hayir etsin bu ara yukardaki teklifime acik olan varmi delikanli gibi :))

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReksNet' Alıntı:
ben server aramiyorum.. chat sayfami serverinize linklemek istiyorum.. karsiliginda sitemin reklami yapilacak..
bir serverle anlasmistim,ama anlasma bozuldu
nedeni: her zamanki gibi ben sozumde durup linklerini kesintisiz veriyorum,onlarsa ertesi gun reklamimi kaldiriyorlar sitelerinden..
su is'te ciddi calisan bir allahin kulu yokmu?
hep karsindakini enayi yerine koymak insana zevkmi veriyor..
3 senedir kimle anlastiysam haftasini bulmadan anlasma bozuluyor..
sitede tek takip ettigim sey budur..kendine ve gururuna guvenen gelsin anlasalim!!!

msn: gulsehrim @ hotmail com

msn adresi isteyen arkadaslar ve ciddi is gorusmesi yapacaklar eklerse sevinirim..

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gulsehri bulursan banada haber ver sen reklam diyon ben para diyom adam oke diyor aynen dedin gibi 1 hafta sonra degisiyorlar iste böyledir bizim millet guvenilmez. Bide söyle var diyorlar yerimiz super reklam yok guveni iyi bakan cok istedimizi yapariz diyorlar 1 hafta bakiyorum hersey tersini oluyormus :) Gulsehrin dedigi gibi delikanli gibi biri yokmu söyle para versin yada reklami yapsin bende yönlendirim chat yerimi....

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deville ya masalah sitende amanda cok pop up varmis ya nasil user kazaniyon merak ettim :)
ayrica eschat iyi degil kimse kabul etmez kendi adima söyleyim etmem gulsehri de etmez yinede sor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi