İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Chelsea - FENERBAHÇE (2. Maç)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Puehueheuheue :D
Bu adamlar ne kullanıyo acaba, bizede lâzım onlardan, kafası iyi galiba lol :D

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında fenerbahcenin kazanmasini istiyorum ama bu fenerbahceliler kafamin etini yediler Çeyrek final diye yari final i düşünmek istemiyorum

ayri Gercek tesadüf fenerbahcenin buralara kadar gelmesidir Chelsea Top oynatmadi ama şans golleriyle malup oLdular Sevilla dünyalari kaçirdi ama kazamadi CsK yine ayni. Yani allaha buralara kadar geldiğiniz için şükür edin.

not: Gercekler acıdır :D

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
aslında fenerbahcenin kazanmasini istiyorum ama bu fenerbahceliler kafamin etini yediler Çeyrek final diye yari final i düşünmek istemiyorum

ayri Gercek tesadüf fenerbahcenin buralara kadar gelmesidir Chelsea Top oynatmadi ama şans golleriyle malup oLdular Sevilla dünyalari kaçirdi ama kazamadi CsK yine ayni. Yani allaha buralara kadar geldiğiniz için şükür edin.

Bir soru soracağım müsade varsa.. Chelsea Maçının ikinci yarısında Star ' ı izlediğine eminmisin ?

local

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
macin kilit oyuncusu selcuk.umarım saglam oynar yoksa facia bir skor ortaya cıkabilir.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
yarınlar seninle güzel olucak fenerbahçem
en büyük fener şampiyon fener celsiyide yener fener

gurcan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Gazım :D
FM 2008'de Feneri aldım. Ciddiyim. Şampiyon oldum şampiyonlar liginde. Ama taktik 4-3-1-2 idi .. :D

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gecen haftadan beri icimde 3:0 chelsea alir diyorum ve diyordumki fener biyerde fire vercek fena carpilcak cunku cok sansla ve bir ruzgarla geliyor ya finale yada biyerde kopacak. Cunku gecmise bakarsak turkiye bir esti dunya ucuncusu oldu, gs esti uefa kupasi aldi porto esti sampiyonlar ligi kazandi. Ben herzaman supriz yapan takimlara böyle bakarim. Hele dunde ahmet cakar da benim gibi net 3:0 deyince yemin ederim icime bisey dogdu demeki dogru dusunmusun eger böyle sonuc cikarsa demeki insanin 6. his dogrumus ayrica 20 euro direkt 3:0 yatirdim ya tutarsa dedim ve insallah tutar besiktaslilar ve galatasaraylilar cok sevinirler :)

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3

Chelsea'nin topla oynama oranı düşüktü FB'den. Top oynatmadı yorumu için, %75'e, %25 gibi bir oran olması lazımdır ki; o maçta öyle birşey söz konusu değildi..

Maça birkaç saat kaldı. Bir beşiktaşlı olarak FB'nin kazanması için çok dua ettim :) kazanmasını çok istiyorum. Maçıda soluksuz izleyeceğim zaten. FB artık Türkiye Ligindeki takımlarla aynı seviye de olmayan bir takım. Çok geliştiler, kaliteli oyuncuları var. Umarım yolları ve bahtları hep açık olur.. :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Gecen haftadan beri icimde 3:0 chelsea alir diyorum ve diyordumki fener biyerde fire vercek fena carpilcak cunku cok sansla ve bir ruzgarla geliyor ya finale yada biyerde kopacak. Cunku gecmise bakarsak turkiye bir esti dunya ucuncusu oldu, gs esti uefa kupasi aldi porto esti sampiyonlar ligi kazandi. Ben herzaman supriz yapan takimlara böyle bakarim. Hele dunde ahmet cakar da benim gibi net 3:0 deyince yemin ederim icime bisey dogdu demeki dogru dusunmusun eger böyle sonuc cikarsa demeki insanin 6. his dogrumus ayrica 20 euro direkt 3:0 yatirdim ya tutarsa dedim ve insallah tutar besiktaslilar ve galatasaraylilar cok sevinirler :)

Ahmet çakar bikinide giyer, 3-0 da der, ona güvenip yazık etme eurocuklara sana bir fenerli tavsiyesi..

Chelsea'nin topla oynama oranı düşüktü FB'den. Top oynatmadı yorumu için, %75'e, %25 gibi bir oran olması lazımdır ki; o maçta öyle birşey söz konusu değildi..

Maça birkaç saat kaldı. Bir beşiktaşlı olarak FB'nin kazanması için çok dua ettim :) kazanmasını çok istiyorum. Maçıda soluksuz izleyeceğim zaten. FB artık Türkiye Ligindeki takımlarla aynı seviye de olmayan bir takım. Çok geliştiler, kaliteli oyuncuları var. Umarım yolları ve bahtları hep açık olur.. :)

İşte benim ülkemin insanı böyle olmalı.. Ben galatasaray o kupayı kazandığında '' gururla '' üstüme formasını giydim ve bir galatasaraylı gibi sevindim.Ligdeki rekabetimiz apayırdır ama avrupada, ülkemizi tanıtan arenadaki her takımı desteklemek bence şarttır.Bu olumlu düşüncen için gerçektende seni canı gönülden tebrik ederim.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ahmet cakar dedi diye degil ben ondan evel dusunmustum ve o nezaman bir skor yada tahmin söylerse tutar bende bazen 6.hislerimle tutuyorum mesela gecen hafta mac 1:1 oldukdan sonra arkadas bir bagirdi uzerime uc tane seker atti (niye atti sormayin biliyorsunuz) aldim sekerleri bir elimde 2 bir elimdede 1 tanesi aldim ve dedimki mac 2. bitecek ve gercekden öyle oldu. Sunu hep dusundum eger fenerbahce sansliysa ve o sans hala devam ediyorsa bugunde gecerse final oynar yukarda belirtigim gibi kucuk takimlar bir oynarlar biyere kadar geliyorlar ve kupayida aliyorlar ama sonrasi malum görduk.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Fanatikli bir besiktasli veya galatasayrali fenerin gecmesi istemez bence gecmesi kazanmasi isteyen olursa buda yuzde 10 dur nedeni ise herkes fenere gicikdir. Bide söyle dusunuyorum ben guya öyle yapiyorum bir kackezde tuturdum gicik kaptigim takimlara legalpara oynuyorum ya para kazaniyorum yada onlar kaybedince gurur kazaniyorum :)

y2s4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fener 3-1 alır maçı
zamanıınız varken gibin maç sonucu oynayın 1ytl'ye 60ytl veriyor :=)
10ytl yapın 600ytl alın ya da 100ytl basın 6000ytl alın keyfinize bakın

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasin benim tavsiyem ilk yarı çelsi ikinci yarı fener bahçe ve ilk yarı fenerbahçe ikinci yarı çelsi aynı parayı yatırıcaksınız bak gör nasıl kazanıcak:)

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
İşte benim ülkemin insanı böyle olmalı.. Ben galatasaray o kupayı kazandığında '' gururla '' üstüme formasını giydim ve bir galatasaraylı gibi sevindim.Ligdeki rekabetimiz apayırdır ama avrupada, ülkemizi tanıtan arenadaki her takımı desteklemek bence şarttır.Bu olumlu düşüncen için gerçektende seni canı gönülden tebrik ederim.

Neden istemeyeyim ki?

Fenerbahçe o sahaya Almanya için mi, Fransa için mi, İtalya için mi kim için çıkıyor? Türkiye için. Fenerbahçe bir başka milletin bayrağını mı taşıyor ki kazanmasını değil de kaybetmesini isteyelim.

Olayın fanatik olup olmamakla bir alakası yok. Tamamen objektif olmak gerekiyor. Ya iyisindir ya kötü. Beşiktaş Fenerbahçe seviyesine yükselemiyor diye beşiktaş'ı bırakıp fener'i tutmam, fener'in kaybetmesini istemem ve birileri yükselmeye çalışıyorsa buna da köstek olmam. Fenerbahçe senin benim yorumumla düşüp kalkmaz, fakat Fenerbahçe kaybetsin istiyorsan, Bu gece sadece Fenerbahçe değil Türkiye kaybeder.

edit: maçı izlemeye gidiyorum :) Dualarım Fenerbahçe ile. Gururla döneriz inşallah..

navarro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu chelsea 70 den sonra dökülüyor. 2. yarı yenilmiyecek takım değil bu. Bayrakları hazırlayın .

Not: Bu arada hakem ikili pozisyonlarda art niyetli bir kaza bela açmazsa başımıza iyidir.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
inşallah istanbuldaki gibi olcak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5