İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Chelsea - FENERBAHÇE (2. Maç)

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
maçın hakkı bu değildi be :(

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Allahınızı severseniz zaten içimiz kan ağlıyor napalım o lanet şans bizimle değildi ya aslanlar elinden geleni yaptı oynadı Volkan yine devdi ama OLMADI OLMADI .. :(

BlackCode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elenmemize rağmen bizi buralara kadar taşıdılar, bu zevki tattırdılar. Tebrikler Fenerbahçe'mize.

KaoS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ah yav delircem bu maç nasıl böyle oldu bizim hakkımızdı yav lanet şansımız yoktu Allah kahretsin yav :(:(:(

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben senin, elimden tutup, hiç üşenmeden beni buralara getiren ruhunu sevdim FENERBAHÇEM....

navarro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alex in çok geride oynaması ve 4 5 yan topu herzamanki gibi defansı pasif bırakacak şekilde ortalıyamaması maçın kaderini etkiledi. Gitti orta sahada al gülüm ver gülüm yaptı , çok şey bekliyordum Alexten bu gece. Sağlık olsun be , teşekkürler Fenerbahçe.

gurcan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Deivid ile Zico'nun nasıl bir bağı var anlamıyorum ki. Dün Deivid'in bağcıkları açıktı heralde koşmadı bile.
Bi de sahada ne var abi. Düşmeden oynayan futbolcu sayısı 5i geçmez.
ayrıca yeni bi yıldız kazandı türk futbolu: Kazım Kazım. Hayırlı olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5