İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Citibank google ödemesini yaptı

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
millionkurt' Alıntı:
Karşıyaka daki, sahildeki büyük şubemi?

Eğer oysa, ya salağa yatıyorlar yada başka bişiler var. Adamlar TRY nin ne demek olduğunu 40 yerde araştırdılar.Ve 21 gün süre verdiler onada belki bozarız dediler Ama girne caddesindekiyse oraya gitmedim. Hangisi acaba?

not: Bu gün gittim

ceki diceksin takas yolu ile bozdurcam diceksin bu istanbul citibank ceki diceksin sana takas formu doldurtup 2 gün süre veriyoralr.

M

millionkurt

Misafir
Permission' Alıntı:
ceki diceksin takas yolu ile bozdurcam diceksin bu istanbul citibank ceki diceksin sana takas formu doldurtup 2 gün süre veriyoralr.

Okey sağolasın. Yarın çeki kargoya verecektim, birdaha görüşeyim o şubeyle..

G

Gazete.CC

Misafir
millionkurt' Alıntı:
Okey sağolasın. Yarın çeki kargoya verecektim, birdaha görüşeyim o şubeyle..

adını tam bilmemekle beraber istişare gibi bişey olması lazım yapılan şeyin. bende 1 günde bozduruyorum YKB ile

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gazete.CC' Alıntı:
adını tam bilmemekle beraber istişare gibi bişey olması lazım yapılan şeyin. bende 1 günde bozduruyorum YKB ile

istişare nin durum değerlendirmesi yapma gibi bir anlamı var :)
dediğin olay iştira ama iştira ederseniz bankanın size ödediği parayı geri isteyebilme veya 1 ay süresince paraya dokundurtmama ihtimali var,

bu kadar niye kasıyorsunuz bunu da anlamıyorum, 3 - 5 kuruşa bakmadan ytl isteyeceksiniz çekinizi ve fizanda da olsanız ya da banka şubesi kapı bitişiğiniz bile olsa alacaksınız çekinizi direk kargoya verip ümraniye citibank a göndereceksiniz, sanki bi banka şubesine verseniz sizde daha mı hızlı kargoya verecekler çekinizi.

bu yöntemi bende dahil deneyen bir sürü insan var burada ve şimdiye kadar citibank ytl çekimi bozmadı diyen oldumu? hayır olmadı tıkır tıkır bozuyor çünkü

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gazete.CC' Alıntı:

iştişare başka olay o banka size kefil olup size kendi hesabından ödüyor ceki ise kendine tahsil ediyor..

bu normal cek takası... yanai başka bir bankanın cekini bozdurmak gibi

M

millionkurt

Misafir
Ozan bey bu hafta izinliymiş, ondan çekler 1 hafta süreyi aşkın sürede tahsil edilebilirmiş.

kaynak : citibank

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millionkurt' Alıntı:
Ozan bey bu hafta izinliymiş, ondan çekler 1 hafta süreyi aşkın sürede tahsil edilebilirmiş.

kaynak : citibank

baya gecikme oldu bende arıyacaktım neden böyle diye. neyse hallolur acelesi yok.

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nihayet benim parayıda yollamışlar hesaba. sabah bakmıştım yoktu bide biton küfür etmiştim adamlara :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar ödemelerin gecikme sebebi citibank sistemlerindeki bazı sorun yüzünden bazı cekler askıda kalmış yanai citibank tam ulaşmadıgı için işlem yapılamamış bugun bankamı aradım ve citibank aradılar yarın tekrar işlem yapıcakalrmış citibank cuma günü ödemeleriniz hesabınıda olcak demiş..

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ödeme 08.03.2006 23:19 itibariyle hesabımda görünüyor. Bekleyen arkadaşlara Allah sabır versin

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benide bugün aradılar çeki geri iade edeceklermiş ciro tantanasına:) Dedim geçen ay cirosuz kabul ettiniz bu ay ne değişti "bilemiyorum cirosuz yapamayız" dio. Haybieden şimdi 1 hafta daha bekle, diğer çekte kesilecek yakında onla berabermi yollasam ne

DJY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heyt ilk parayı ben aldım desenize. ehehe ozan bey beni seviyor ya ;)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ozan bey izindeymiş sanırım, benim de param 1 saat önce yattı, darısı sizin başınıza (maille konfirmasyon alıyorlarmış usa dan, onay maili gelenin hesabına yatıyormuş parası öyle dediler citibanktan)

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
et bende sabah bakmıştım yoktu hesapta para 1saat önce aradım okan bey sanırım ismi.
işleminizi yaptık az önce dediler tamam dedim.bankaya gittim yatmış paralar aldım bende :)

poetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkçası asrın salağı olmaya aday bi şekilde davrandım
oturduğum semtteki citibank şubesine gittim, çeki verdim, güzel bayan önce arkadaki şefine sordu geldi, Türkiye'de herhangi bir bankada hesabınız var mı diye sordu, evet dedim, o bankaya gidin, bu çek YTL üzerinden gönderilmiş, yerli çek muamelesi görür, rahatlıkla bankanızda bozdurabilirsiniz dedi, bu arada detay bir bilgi aktardı, eğer 6 ay önce citibank ta 1100 $ lık bir hesap açtırmış olsaymışım çekimi o citibank şubesinde anında bozdurabilme hakkım varmış, Garanti bankasında hesabım vardı, oturduğum semtteki garanti bankasındakiler çeke orhun yazıtları muamelesi yaptılar bi vakit, sonra sizin hesabınız bu şubede mi? dedi yoo dedim, o zaman esas şubenize gidin onlar bozar dediler, haydaaa... atladım arabaya ilk hesap açtığım şubeye gittim, çeke yine orhun yazıtları muamelesi yaptılar, herkes evirdi çevirdi :) şeflerine sordular, biz bozamıyoruz anlaşmamız yok dedi, citibanktaki alımlı bayan akbank bozabilir demişti ayrıca, sonra şansımı akbankta denedim, akbanktaki diğer güzel bayan biz bozamıyoruz citibank a gidin dedi, bermuda şeytan üçgeni, sadece bilgi paylaşımı adına yazıyorum, yarın çekin fotokopisini çekip bu forumda yazıldığı gibi citibank genel müdürlüğe kargo ile göndericem, garanti bankasındaki hesabıma aktarılmasını isticem, en başından bunu yapmam gerektiğini hissediyordum ama malum ilk çek, bu dolaşma heyecanını yaşamak istedim, citibanktaki kadın şöyle yaptı, ay 200 milyonmuş bişey değil, öper misin ön sevişmeyle mi yetinirsin, ne yazık ki googledan para almak öyle kolay değilmiş bunu deneyimlemiş oldum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5