İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Click Başı Ödeme (www.esreklam.net)

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sistemete bugün üye oldum heralde işler yoluna girene kadar da üyeliğim onaylanmaz yani banner almaya başlayamam. Konunun 10 sayfasını da takip ettim. Bence dsgnr arkadaşa bi şans verelim. Yeni bi proje elbet eksik gedik yanları olacaktır. Plana programa uymayan süpriz sorunlar çıkacaktır. Ama hiçbiryer açıldığı ilk gün profesyonel bi hizmet vermeye başlamadı. Reklam işinde veya herhangi bi işte.. Ayrıca ben reklam olayına yeni girdim ve TR bu sedo tipi iş yapan başka biryer bilmiyorum tabi click e para veren yer dolu ama ben ilk bu arkadaşı gördüm. Zaten pek araştırma yaptığımıda söyleyemem belkide vardır :)

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ocak ayının kazançlarını ne zaman ödemeyi düşünüyorsunuz.?

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ocak ayı kazancı sitede belirtilen zaman aralığında ödenecek.

sitede belirtilen tarihler arasındayız, birde sanırım geçen hafta pazartesi ocak ayı kazançlarımızı görebilecektik, ama ben hala göremiyorum.. iyi çalışmalar..

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi hayırlısı bugün ayın 15 i ödemeler bugün yapılacaktı varmı ödeme alan. ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5