İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Click Başı Ödeme (www.esreklam.net)

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi sorum olucaktı.ödemeleri 25 lira limtinden sonra alabiliyoruz da bu limit her sponsor içinmi yoksa iki sitenin reklamlarını yayınlıyorum ve kazancım 25 lira yine ödeme almaya hak kazanıyormuyum
yani 25 ytl bütün reklamlardan gelen kazançmı yoksa her reklama ayır limitmi var

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kazanç durumları nasıl arkadaşlar :p

Söleyinde kazandırıyorsa dalak bizde o alana boşuna üye filam olmayım vermiyosa :p

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla daha 6 gündür kullanıyorum ve sitemde 10 günlük ama sitede hit günlük 200 tekil sitenin durmuna göre en iyi reklam biçimide bu olduğundan kullanıyorum ve sonuna kadarda kullanıcam bırakmayı düşünmüyorum :) ama onlar beni bırakırsa bilemicem :)

6 günde 50 kuruş aldım 31 tıklama ile
bu arada site sadece güzel hatunların resimleri ile dolu olduğundan :) reklam ortaklarına hitap ediyor sanırsam özelliklerde saks-partner e

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yaklasık 5 gün önce başvurdum ama daha kabul edilmedim neden acaba. bir mail de gelmedi

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben yaklasık 5 gün önce başvurdum ama daha kabul edilmedim neden acaba. bir mail de gelmedi
onay bekleyen üyemiz bulunmamaktadır. eğer subdomain, blog, freeforum gibi bir url ile başvurduysanız başvurunuz onaylanmamıştır ve mail gitmiştir.. maili alamamanız mail sunucunuzun korumalarından olabilir.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi sorum olucaktı.ödemeleri 25 lira limtinden sonra alabiliyoruz da bu limit her sponsor içinmi yoksa iki sitenin reklamlarını yayınlıyorum ve kazancım 25 lira yine ödeme almaya hak kazanıyormuyum
yani 25 ytl bütün reklamlardan gelen kazançmı yoksa her reklama ayır limitmi var

böle bişey sormuştum ama

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşey Hoş Güzel. Sistemde güzel.

http://extremetracking.com/open;sum?login=esreklam

Ama bu Reklamların içindeki gizli sayaç işi bozuyor işte.. Sayfalar çok geç açılıyor bu sayaç yüzünden 2 saat yüklemeye çalışıyor bazen sayfa açılmıyor. Bence bunun kalkması gerekir reklam içerisinden. +sayfa hızını etkilemesi hoş değil ;)

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Ama bu Reklamların içindeki gizli sayaç işi bozuyor işte.. Sayfalar çok geç açılıyor bu sayaç yüzünden 2 saat yüklemeye çalışıyor bazen sayfa açılmıyor. Bence bunun kalkması gerekir reklam içerisinden. +sayfa hızını etkilemesi hoş değil ;)

:)

yaklaşık 4 gündür kabul edildim teşekkür ederim . gerçekten güzel sistem ve kullanışlı basit arayüz ..

bir de bu gizlisayaç durumuna çözüm bulunursa iyi olacaktır . 8000 e yaklaşık hit göndermiş sitem :) karşılığını alacağız inşallah ..

bir de ödemesini alanlar oldu mu bugune dek ?onlarda konu altına not düşerlerse tam süper olur .

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

güzel bi konuya deyinmişsin bende bu küçücük banner neden açılmıyor diyorum ya sayfada kocaman resimler var başka bannerlar var ama en son sizin banner açılıyor
gizli sayaç falan hitti katır yükü ile almış gitmişsiniz :)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sayaç kaldırılmıştır arkadaşlar. Ocak ayı hesapları kenara alınmış ve ayarları yapılmaktadır. 1 - 2 gün içinde ocak ayı kazançlarınız gözükecek ve ödemeye hak kazanan arkadaşlarn ödemeleri zamanında yapılacaktır.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayaç kaldırılmıştır arkadaşlar. Ocak ayı hesapları kenara alınmış ve ayarları yapılmaktadır. 1 - 2 gün içinde ocak ayı kazançlarınız gözükecek ve ödemeye hak kazanan arkadaşlarn ödemeleri zamanında yapılacaktır.

şu anda sadece bu ayın kazançları gözüküyor ..

önceki aydan olan kazanımları gösteren bir alan olsa daha iyi olmaz mı hatırlatma amacı ..
:) gerçi ben anımsıyorum rakamı da .. gelişim için ..,

iyi çalışmalar .

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamlar bu aralar çok gidiyor şayet bugün 6 tıklama var. Bir kaç sitede baktım reklamlar onlardada çıkmıyor. Bir çözüm bulmanız gerekiyor.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
böyle bir mail aldım.başka alan varmı

Sayın EsReklam kullanıcısı;

Reklam sistemimizdeki bütün sponsorlar kaldırılmıştır. Yeni bir sponsor gelene kadar reklamları kaldırmanızı tavsiye ederiz. haricen reklamlardan hiçbir kazanç elde edemeyeceksiniz.

Geçmiş Reklam Kazancı 25 YTL yi geçen her reklam yayıncısı Ödemesini Alcaktır. Ocak Ayı kazancınızı p.tesi sistemde görebilirsiniz.

EsReklam

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet şimdi maile baktım banada gelmiş aynı mail sitede reklamlar görünmüyor.
bi açıklama gelecektir heralde.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana mail gelmemiş.bir açıklama gelse iyi olur.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
toplu halde mail atıldı arkadaşlar. hotmail , yahoo vs tarzı maillere gelmemiş olabilir. Reklam aldığımız sponsorlarla bağımızı kestik. Büyük iht. yabancı sponsorlarla devam edeceğiz kısa süre içinde reklam hizmetine. Türk sponsorlarda hem click başı ücret düşük hemde clicklerin dönüşü düşük oluyor.

geçtiğimiz ay hesabı 25 YTL yi geçen herkese ödeme yapılacak. Ancak düşüncelerimiz içinde bu aya özel 5 YTL yi geçen herkese ödeme yapabiliriz. Ödemeler her belirtilen vakitte olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5