İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Click Başı Ödeme (www.esreklam.net)

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
toplu halde mail atıldı arkadaşlar. hotmail , yahoo vs tarzı maillere gelmemiş olabilir. Reklam aldığımız sponsorlarla bağımızı kestik. Büyük iht. yabancı sponsorlarla devam edeceğiz kısa süre içinde reklam hizmetine. Türk sponsorlarda hem click başı ücret düşük hemde clicklerin dönüşü düşük oluyor.

geçtiğimiz ay hesabı 25 YTL yi geçen herkese ödeme yapılacak. Ancak düşüncelerimiz içinde bu aya özel 5 YTL yi geçen herkese ödeme yapabiliriz. Ödemeler her belirtilen vakitte olacaktır.

geçen aydan olan ve bu ay toplanan meblağı ödeme olarak almak istiyorum ..
yeni sponsor eklenince tekrar eklenir reklamlar ..

iyi çalışmalar . umarım 25 ytl geçmedi diye ödeme istemek ayıp bi durum olmaz .

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yeni katıldım 3 milyon gibi bişi oldu sanırım :) simdide gösterim olamıyor, ne diyelim teşekkürler.. Kaldırıyorum reklamları, hayırlı işler..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçen aydan olan ve bu ay toplanan meblağı ödeme olarak almak istiyorum ..
yeni sponsor eklenince tekrar eklenir reklamlar ..

iyi çalışmalar . umarım 25 ytl geçmedi diye ödeme istemek ayıp bi durum olmaz .
dediğim gibi durum raporu yapacağız. eğer ödemeler konusunda ortağımızla anlaşırsak 5 YTL ve üzeri ödemeleri yapacağız olmazsa sadece 25 YTL ve üzeri ödemeler gerçekleşecek.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğim gibi durum raporu yapacağız. eğer ödemeler konusunda ortağımızla anlaşırsak 5 YTL ve üzeri ödemeleri yapacağız olmazsa sadece 25 YTL ve üzeri ödemeler gerçekleşecek.

nasıl yani ..

ortağınızla anlaşamadığınız zaman o kadar gösterim yapılan ve tıklanan reklamlar için göstermiş olduğunuz miktarları vermeyecek misiniz ??

konuyu biraz daha açsanız sevinirim Ali bey ..

sonuçta 5 ytl üstü bir rakam vardı benim hesapta .. ve bu rakam 6 ytl de olsa almak isterim , sonuçta tıklamalar sonucu anlaşmalı olduğunuz sponsorlardan bunlar için bir bedel alındığını düşünüyorum .. ve click için ödenmesi gereken meblağ ne ise sisteme eklemiş olduğum hesabıma havale isterim ..

yok ortağımla anlaşamadım 25 ytl den düşük ücretleri ödemeyeceğiz diyorsanız da .. sorun değil .. ama ilk ve son olarak sponsorluğunuzu kullanmış olucam ve buradaki mod ve yönetici arkadaşlarıda dikkatini 1 aylık click toplayıp ta sonra kapanan sponsor olur mu ?? sorusuna cevap vermek için , konuya davet edeceğim ..

1 ytl bile olsa , hakkımın kimsede kalmasını istemem ..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
katiliyorum. bu ise girerken bunlari dusunmek zorundaydiniz esreklam ekibi..

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzaktan izledim başından beri sizi . Keşke daha değişik şekilde olsaydı adwords gibi . Yani belli sponsorlarla çalışmanız yerine Reklam verenler ücreti karşılığında yayınlatsaydı aracı olduğunuz reklamalan sitelere . O zaman imkanımız olduğunca reklam vermeye çalışırdık yatırdığımız bütçe bitince reklamlar dururdu . Çünkü adwords ve mynetadclick baya pahalıya geliyor .
0.02 alırdınız 0.01 öderdiniz hem 100 de 100 kazanırdınız hemde biz 0.05 ödemekten kurtulurduk başka yerlere .

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nasıl yani ..

ortağınızla anlaşamadığınız zaman o kadar gösterim yapılan ve tıklanan reklamlar için göstermiş olduğunuz miktarları vermeyecek misiniz ??

konuyu biraz daha açsanız sevinirim Ali bey ..

sonuçta 5 ytl üstü bir rakam vardı benim hesapta .. ve bu rakam 6 ytl de olsa almak isterim , sonuçta tıklamalar sonucu anlaşmalı olduğunuz sponsorlardan bunlar için bir bedel alındığını düşünüyorum .. ve click için ödenmesi gereken meblağ ne ise sisteme eklemiş olduğum hesabıma havale isterim ..

yok ortağımla anlaşamadım 25 ytl den düşük ücretleri ödemeyeceğiz diyorsanız da .. sorun değil .. ama ilk ve son olarak sponsorluğunuzu kullanmış olucam ve buradaki mod ve yönetici arkadaşlarıda dikkatini 1 aylık click toplayıp ta sonra kapanan sponsor olur mu ?? sorusuna cevap vermek için , konuya davet edeceğim ..

1 ytl bile olsa , hakkımın kimsede kalmasını istemem ..
iide ödeme yapılmayacak denilmediki size. min. 5 YTL leri öderiz oda belki diyorum.

reklam sistemi devrededir ve sponsor yoktur. yeni sponsorlar eklenince reklamları sisteminize eklersiniz gerekli alt limiti geçersiniz sonra kaldırı paranızı alırsınız. o para yine size aitdir. bunun aksini kimse soylemedi.

ancak şu bütün ortaklık sistemlerinin gerçeğidir. alt limiti geçmeden ödeme yapılmaz. biz yine sizi düşünerek min 5 YTL ve üzerileri ödesek mi diye hesap yapıyoruz , siz ise nasıl yaklaşıyorsunuz.

NOT : min ödeme tutarı 25 YTL dir. 25 YTL altındaki ödemeler yapılmayacaktır.. Min. ödeme miktarına ulaşamayan arkadaşlar ödeme talep etmesinler. yeni reklamlar gelince min. ödeme miktarına ulaşır ve ödemelerini alırlar.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uzaktan izledim başından beri sizi . Keşke daha değişik şekilde olsaydı adwords gibi . Yani belli sponsorlarla çalışmanız yerine Reklam verenler ücreti karşılığında yayınlatsaydı aracı olduğunuz reklamalan sitelere . O zaman imkanımız olduğunca reklam vermeye çalışırdık yatırdığımız bütçe bitince reklamlar dururdu . Çünkü adwords ve mynetadclick baya pahalıya geliyor .
0.02 alırdınız 0.01 öderdiniz hem 100 de 100 kazanırdınız hemde biz 0.05 ödemekten kurtulurduk başka yerlere .
gladre sistemi durdurmamızın ilk nedeni o. yine banner reklamları olacak ama değişken yayınlanacak adwords gibi. teşekkür ederim düşüncen için.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iide ödeme yapılmayacak denilmediki size. min. 5 YTL leri öderiz oda belki diyorum.

reklam sistemi devrededir ve sponsor yoktur. yeni sponsorlar eklenince reklamları sisteminize eklersiniz gerekli alt limiti geçersiniz sonra kaldırı paranızı alırsınız. o para yine size aitdir. bunun aksini kimse soylemedi.

ancak şu bütün ortaklık sistemlerinin gerçeğidir. alt limiti geçmeden ödeme yapılmaz. biz yine sizi düşünerek min 5 YTL ve üzerileri ödesek mi diye hesap yapıyoruz , siz ise nasıl yaklaşıyorsunuz.

NOT : min ödeme tutarı 25 YTL dir. 25 YTL altındaki ödemeler yapılmayacaktır.. Min. ödeme miktarına ulaşamayan arkadaşlar ödeme talep etmesinler. yeni reklamlar gelince min. ödeme miktarına ulaşır ve ödemelerini alırlar.

iyi de ..
siz yeni sponsor ve reklamlar ekleyene dek .. içerde olan paralar kalacak mı ???
bu sistem böyle işlemez benim bildiğim .. min 5 ytl diyorsunuz .. toplamda 15 ytl gibi bir rakamın içerde olduğunu biliyorum kendi adıma . benim gibi 10 kişi var ise eder size 150 ytl ..

hem min 5 ytl üstü ödemeleri yapacağız diyorsunuz .. hemde min 25 ytl limiti geçmeyenler ödeme istemesin diyorsunuz . budur işte bizim memlekette ki sponsorluk sistemi . kendimize bakmadan gidip de sedo ya farklı farklı sponsorlara ödememizi yapmadı diye laf yetiştiririrz ..

madem ödemeyeceksiniz ve yeni reklam sponsorunuz yok .. ?? nedir düşünceniz peki .. içerde 20 ytl olan kişiler sizin yeni reklam sponsorları eklemenizi mi bekleyecek . bu süre kaç ay olacak .. bir ay sonra 15 ytl gibi bir rakamı almak benim ne gibi bir faydama dokunacak...

yanlış anlamayın peşinde olduğum 5 ytl falan değil ama toplama gelince 5 er 5 er iyi para yapıyor .. kendimi bir anda aptal gibi hissediyorum .. bu gidişle sadece gittigidiyor ve google adsense kullanacağım ..

nedir bu yaa aptal yerine konmak kadar kötü bişey yok ..
zaten 10.000 tıklama sonucu bunların da hepsi reel tıklama hiç bir şekilde hile ve flood yok :) sizin bu tıklamalar karşılığında aldığınız ücret nedir bilmiyoırum ama reklam yayınlattığınız kişileri de düşünmeniz gerekir ..

neyse iyi oldu .. bilmediğin sponsorlarla ne diye reklam alışverişi yapıyorsun ki ..

iyi çalışmalar ..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyi de ..
siz yeni sponsor ve reklamlar ekleyene dek .. içerde olan paralar kalacak mı ???
bu sistem böyle işlemez benim bildiğim .. min 5 ytl diyorsunuz .. toplamda 15 ytl gibi bir rakamın içerde olduğunu biliyorum kendi adıma . benim gibi 10 kişi var ise eder size 150 ytl ..

hem min 5 ytl üstü ödemeleri yapacağız diyorsunuz .. hemde min 25 ytl limiti geçmeyenler ödeme istemesin diyorsunuz . budur işte bizim memlekette ki sponsorluk sistemi . kendimize bakmadan gidip de sedo ya farklı farklı sponsorlara ödememizi yapmadı diye laf yetiştiririrz ..

madem ödemeyeceksiniz ve yeni reklam sponsorunuz yok .. ?? nedir düşünceniz peki .. içerde 20 ytl olan kişiler sizin yeni reklam sponsorları eklemenizi mi bekleyecek . bu süre kaç ay olacak .. bir ay sonra 15 ytl gibi bir rakamı almak benim ne gibi bir faydama dokunacak...

yanlış anlamayın peşinde olduğum 5 ytl falan değil ama toplama gelince 5 er 5 er iyi para yapıyor .. kendimi bir anda aptal gibi hissediyorum .. bu gidişle sadece gittigidiyor ve google adsense kullanacağım ..

nedir bu yaa aptal yerine konmak kadar kötü bişey yok ..
zaten 10.000 tıklama sonucu bunların da hepsi reel tıklama hiç bir şekilde hile ve flood yok :) sizin bu tıklamalar karşılığında aldığınız ücret nedir bilmiyoırum ama reklam yayınlattığınız kişileri de düşünmeniz gerekir ..

neyse iyi oldu .. bilmediğin sponsorlarla ne diye reklam alışverişi yapıyorsun ki ..

iyi çalışmalar ..
ben min 5 ytl yi verelim millet para alsın diye düşündüm. ama sistemde min. ödeme 25 YTL dir. Bugün GOOGLE ADSENSE ile çalışıp 100$ ı geçmeden banlanan yada sistemi bırakan kaç kişi var hesaplamanı isterim. bunlara google ödeme yapıyor mu ???? hayır sebebi ise min. ödeme miktarını geçmemiş olmaları. sizin o içeride kalan 15 YTL leriniz 5 YTL leriniz hiçbir yere gitmeyecek reklam sistemi düzenlendikten sonra kaldığınız yerden dvam edeceksiniz yani kazancınız olduğu gibi duruyor.

Laf kalabalığı yaparak sadece kendini iyi hissedersin ama burada düzgün bir şekilde açıklama yapıyorum. min. ödeme miktarı bellidir. üstüne geçemeyenler ödeme isteyemez. bunu anlamış olmanı umuyorum. reklam sistemi düzenlenince reklamları devam ettirirsin ve 15 YTL nin üzerine 10 YTL daha kazanırsın ve 25 YTL ödemeni alırsın kimsenin parasının kaçırıldığı yok.

reklam verenlerden ne kadar alındı bize kim bilir ne veriyor diyorsun. bende bir webmasterim ve düşünemeyeceğin bir şekilde iş yapıyorum. 0,11 alıyorsam 0,10 veriyorum benim burada amacım kazanç sağlamak olmadı. sadece kazandırmak üzerine kurduk biz bu sistemi.

senin kendini aptal yerine koymana birşey diyemem o senin kendi kendini benimseme şeklindir.

Umarım açıklamayı düzgün bir şekilde okur sonra yazarsın.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
+ olarak min 5 YTL den vazgeçmemin sebebi senin bu yersiz tavırlarındır.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
dsngr merhaba , hesapta param kalsın , yeni sistemde hesaplaşırız , zaten üyeliğimde var , böyle olabilirmi acep.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dsngr merhaba , hesapta param kalsın , yeni sistemde hesaplaşırız , zaten üyeliğimde var , böyle olabilirmi acep.
aynen oyle olacak Mywedding. 25 YTL yi geçemeyenlerin hesaplarındaki para duracak, yeni sistemde aynı üyelikleri ile kaldıkları yerden devam edecekler. sistemdeki değişiklikde şoyle olacak. sabit banner seçenekleri ve değişken bannerler. yani Sponsor seçimi olmayacak. ebatları seçeceksin o ebatlara göre sitende değişken banner yayınlayacak.

bu ekle beraber sponsor girişide ayarlanacak ve isteyen bütcesini belirleyerek reklam verebilecek..

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen oyle olacak Mywedding. 25 YTL yi geçemeyenlerin hesaplarındaki para duracak, yeni sistemde aynı üyelikleri ile kaldıkları yerden devam edecekler. sistemdeki değişiklikde şoyle olacak. sabit banner seçenekleri ve değişken bannerler. yani Sponsor seçimi olmayacak. ebatları seçeceksin o ebatlara göre sitende değişken banner yayınlayacak.

bu ekle beraber sponsor girişide ayarlanacak ve isteyen bütcesini belirleyerek reklam verebilecek..

ne zaman olacak bütün bunlar .. 1-2-3 ay.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oke ..

benim yersiz tavırlarım enayi yerine konulmayı istememek ..

size hayırlı işler dilerim ve başarılar ..

ödeme falan da istemiyoırum sizden ..
www.youtubeizle.com da reklam kodlarınız ekli ve ekli de kalacak bir süre ..
o sitenin sahibi ne zaman kaldırmak isterse bende etki de bulunmayacağım ..

ücret falan da istemiyorum sizden . içerde olan 15 ytl için olduğunu düşünüyorsan bir 15 daha ben gönderim ..

ben sadece bu şekilde yeni sponsor bulma süresi uzun bir zaman alırsa ve bu süre içerisinde içerde kalan paraların değeri ne kadar değerli oluır sorusuydu ..

ben bu şekilde çalışan hiç bir sponsor ile çalışmıyorum ..

size başarılar ..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oke ..

benim yersiz tavırlarım enayi yerine konulmayı istememek ..

size hayırlı işler dilerim ve başarılar ..

ödeme falan da istemiyoırum sizden ..
www.youtubeizle.com da reklam kodlarınız ekli ve ekli de kalacak bir süre ..
o sitenin sahibi ne zaman kaldırmak isterse bende etki de bulunmayacağım ..

ücret falan da istemiyorum sizden . içerde olan 15 ytl için olduğunu düşünüyorsan bir 15 daha ben gönderim ..

ben sadece bu şekilde yeni sponsor bulma süresi uzun bir zaman alırsa ve bu süre içerisinde içerde kalan paraların değeri ne kadar değerli oluır sorusuydu ..

ben bu şekilde çalışan hiç bir sponsor ile çalışmıyorum ..

size başarılar ..
yaptığın kendini haklı gösterip bizi kötü düşürmeye çalışmaktan başka birşey değil. ben gayet mantıklı bir şekilde açıklama yapıyorum. kimsenin seni enayi yerine koyduğuda yok. kazancın yerli yerinde duruyor. anlatamadığım kısmı çok merak ediyorum nereyi yanlış vurgulamışım diye.. sponsor bulma süreside istemiyorum zaten sponsorlar mevcut yanlız sistemin işleyişi yanlış bunu düzeltmek ve diğer webmaster arkadaşlarada reklam verme fırsatı tanımak için sistemi değiştiriyorum...

Eğer anlamak istemiyorsan konuşmamanı tercih ederim. her sistemde senin gibi bir iki pürüz çıkmasını doğal karşılıyorum ve sana web hayatında başarılar diliyorum.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaptığın kendini haklı gösterip bizi kötü düşürmeye çalışmaktan başka birşey değil. ben gayet mantıklı bir şekilde açıklama yapıyorum. kimsenin seni enayi yerine koyduğuda yok. kazancın yerli yerinde duruyor. anlatamadığım kısmı çok merak ediyorum nereyi yanlış vurgulamışım diye.. sponsor bulma süreside istemiyorum zaten sponsorlar mevcut yanlız sistemin işleyişi yanlış bunu düzeltmek ve diğer webmaster arkadaşlarada reklam verme fırsatı tanımak için sistemi değiştiriyorum...

Eğer anlamak istemiyorsan konuşmamanı tercih ederim. her sistemde senin gibi bir iki pürüz çıkmasını doğal karşılıyorum ve sana web hayatında başarılar diliyorum.

ben size iyi çalışmalar diliyorum başka da bişey demiyorum :)

ilk yazdığın email duruyor bende .. bu email de sistem değişikliğine gideceğiz diye birsey yok .. emaili de aynen buraya yazıyorum ve konuyu da artık kapatmak istiyorum .. diğer webmaster arkadaşlara etkide bulunduğumu zannetmiyorum ama kendi görüşüm olarak bu şekilde yani sizin gibi çalışan sponsorlarla çalışmayacağımı tekrar ediyorum ..

çocuk oyuncağı değil bu , reklam verenler bitti .. yeni sponsorlar bulana dek içerdeki paralarınız kalacak sonra bunun üstüne devam edeceğiz .. :)

buyrun bana göndermiş olduğunuz email .. burada sistem değişiyor sponsorlar yerli yerinde duruyor diye bir cümle yok ..
----

Sayın mahir koc

Sayın EsReklam kullanıcısı;

Reklam sistemimizdeki bütün sponsorlar kaldırılmıştır. Yeni bir sponsor gelene kadar reklamları kaldırmanızı tavsiye ederiz. haricen reklamlardan hiçbir kazanç elde edemeyeceksiniz.

Geçmiş Reklam Kazancı 25 YTL yi geçen her reklam yayıncısı Ödemesini Alcaktır. Ocak Ayı kazancınızı p.tesi sistemde görebilirsiniz.

EsReklam

----

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5