İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Click Başı Ödeme (www.esreklam.net)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tıkbaşı ücretler 0.007 - 0.01 arasında güncellenmiştir.

------------------------------------------------------
Borte45 reklam verenler için min click başı ücret 0.005 YTL olacaktır. ve reklam verebilmek için belli başlı kriterler olacak. herkes kafasına göre reklam veremeyecek. yorumun için saol.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıkbaşı ücretler 0.007 - 0.01 arasında güncellenmiştir.

------------------------------------------------------
Borte45 reklam verenler için min click başı ücret 0.005 YTL olacaktır. ve reklam verebilmek için belli başlı kriterler olacak. herkes kafasına göre reklam veremeyecek. yorumun için saol.
Teşekkürler yanıtın için...

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Developer açıklamasındada çok güzel bir şekilde sistemizi anlatmıştır, bundan önce bir çok sitede reklamlarımız mevcut idi tek tek uğraşmaktan ve yoğunluktan dolayı bir yerde bu işlemleri devam ettirelim dedik. Şu an çalıştığımız partnerler de her hangi bir yenilik yok fakat misal garantiarkadaş ta pop açmanıza izin verilmiyor bunu size dağıta bilme şansımız var. Bunun haricinde bu sistemi asıl açma sebebimiz piyasaya yeni sokacağımız 3 - 4 tane sponsor mevcut onların çalışmaları ve projeleri ile uğraşmaktayız ve aylardır herkese ücretlerini ödedim. Yakında güzel projeler ve oranlarla açıklamaları yapacağız. İyi çalışmalar..

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha yeni kurulan bir sistem için atıp tutmalar çok yersiz bence. ucreti dusuk olsada sistem yeni kuruluyor. umarım kazanç durumlarına göre webmasterlarada verilen pay artar. buda bu şekilde belirtilmiş. başarılar dilerim. bende sistemi görme açısından başvurdum. ama yayıncı siteler için herhangi bir kriter ya da bilgi yok.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni ortaklık sistemi eklenmiştir arkadaşlar.

Click Başı 0.015 YTL ile sevk-partner.com reklamları şu andan itibaren sistemde aktif durumdadırlar.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet gördük ama bannerlar çok az.:) 728x90 ,120x600 banner istiyoruz ..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar BGRoom Reklamları Sistemden Kaldırılmıştır. Şu ana kadar bgroomdan kaznılan paralar Tüm kazançlarımda listelenmektedir ve ödemesi yapılacaktır.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
popup ile ilgili bir çalışma yapacaktınız sonuç ne oldu ?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende başvuru yaptım ama ne tür sitelerin alınacağı tam belirtilmemiş sadece yasadışı içerik denmiş.imzamdaki siteye başvuru yaptım.saks-partner reklamları benim sitede tam gider :)

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yeni başvuruları onayladım yukarıda belirttiğim gibi kafadan uydurma isimlerle başvuru yapmazsanız sevinirim. İyi çalışmalar..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bizde iş yapmasını istiyoruz ama bu fiyatlarla zor
biz programı eleştirmiyoruz,gelişmesi için fikirlerimizi belirtiyoruz
x kalp de
Click Sayısı: 90
Normal Üye Sayısı: 7
Gold Üye Sayısı: 0

%10 üyelik var nerdeyse
bende bu mesajı merak ediyordum neredeydi diye.

90 click de 7 üye yaparsan sana üye başı 0.4 vercem. anlaşalım mı.

arkadaş öyle bir sallamışki nasıl yapmış bilmiyorum sayesinde önümüzdeki ay xkalp i sistemden çıkarmayı düşünüyoruz.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bannerlar görünmüyor sorun var sanırım..

edit = düzeldi...

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben koydum fazla hitim yok ama tık başına 0.015 veriyor hiçyoktan iidir.6 günlük site günlük +100 tekil
hit siteye normal reklam alıcak düzeye gelene kadar bu tür sistemler en iyisi hiç olmazsa boşluklar doluyor :)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar sistemde yoğukluk olmaya başladı ve raptor arkadaşımızın dediği gibi küçük gözükmemeler oluyor. bunlar günde 5 - 10 dakikada olsa sizlerin kazancına azda olsa mani ooluyor bu nedenle sistemde güncellemeye giriyoruz. 26.01.2007 tarihinde sitenizden yapılan clickler işlenecek yanlız bunu ayın 27sinde göreceksiniz sadece 1 günlük geç gözükme olacak. 27 sinden itibaren tekrardan anlık click durumlarınızı görebileceksiniz.

esreklam grubu

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel çalışma ..

umarım kısa zamanda büyük bir sponsor olabilirsiniz ..

bende başvurdum nedir ne değildir en azından bir ay denemek isterim :)

iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5