İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

clickbank

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
clickbank hakkında bilgisi olan veya kullanan varmı

internette sattığım ürünlerin kredi kartıyla ödenebeilmesi için burayı kullanmayı düşünüyorum

tecrübesi olan arakdaşlardan yardım bekliyorum

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne tür ürün satmak istiyorsunuz ?Detaylı bilgi verirseniz yardımcı olabilirim.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
internet üzerinden tasarım ve matbaa baskıları satıyorum

müşteriler kredi kartı ödemesi eklememi istiyorlar

yani herkesin kullandığı gibi affilate veya ebook falan satmayacağım

kartvizit el ilanı yani gerçek ürünler

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
internet üzerinden tasarım ve matbaa baskıları satıyorum

müşteriler kredi kartı ödemesi eklememi istiyorlar

yani herkesin kullandığı gibi affilate veya ebook falan satmayacağım

kartvizit el ilanı yani gerçek ürünler

küçük ürünler için kullanmanı önermem Türkiye için şuan sadece çek ile ödeme yapıyorlar çek kesim tarihinden sonra yaklaşık 20 gün içinde eline ulaşır banka da çeki bozdurması yaklaşık 25-30 günü buluyor.çek küçük ise bankalar sorun çıkartıyor ve yüksek komisyon istiyorlar. Satışlar üzerinden de clickbank komisyon keser.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Akbank 1 TL ye hallediyor çek bozma işlemlerini. Kampanya başlatmış :)

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanal pos almak istemiyorum o yüzden bu şekilde bana hizmet verebilecek bir sistem önerebilir misiniz ?

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben clickbankı yanlış anlamışım :)

clickbank sadece kendi müştrilerinin ürünlerini satıyor yani benim kredi akrtıyla ürün satışıma aracılık hzimeti sağlamıyor. clickbanktaki firmaların ürün satışı için bu hizmeti var

yoksa yinemi yanlış anladım :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet satış yapabilirsin ama neden kendi sitende sanal pos kullanmak istemiyorsun ?

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şu anki çalışma sistemimizde 1 firma ve bu firmaya ait 2 marka var

yakında ben kendi markamla bu firmadan alakamı keseceğim firmadan ayrılınca tüzel kişiliğe geçeceğim sonra posa başvuracağım vs vs

uzun bir süreç olacak ama müşterilerim acil istiyor kredi kartı ödeme özelliğini

şimdilik idare ediyoruz tanıdıkların posundan mail order çekiyoruz ama nereye kadar :)

aristocrat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben clickbankı yanlış anlamışım :)

clickbank sadece kendi müştrilerinin ürünlerini satıyor yani benim kredi akrtıyla ürün satışıma aracılık hzimeti sağlamıyor. clickbanktaki firmaların ürün satışı için bu hizmeti var

yoksa yinemi yanlış anladım :)

Evet yine yanlış anlamışsınız. Clickbankta satabilirsiniz.

Ayrıca Clickbank ten ödemelerinizi havale olarak ta alabiliyorsunz.

Aşağıda adresini verdiğim blogda türk bir arkadaşın kazanç videosu var. Videonun sonunda ödemelerini çek ile değil Havale ile aldığını söyülyor. Mutlaka izleyin.

http://www.googlekazanclari.org/5/google-kazanclari/

Ayrıca Clickbank çekleri için yabancı ortaklı bankaları tercih etmeniz süreci hızlandırır.

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10

Aşağıda adresini verdiğim blogda türk bir arkadaşın kazanç videosu var. Videonun sonunda ödemelerini çek ile değil Havale ile aldığını söyülyor. Mutlaka izleyin.

Ayrıca Clickbank çekleri için yabancı ortaklı bankaları tercih etmeniz süreci hızlandırır.

Şubu belirteyim , ilk 2 ödeme çek olarak sonraki ödemeler havale olarak gelir. Çeki akbank/fortis hemen bozar tüm illerde;)

Clickbank için para vermenize başkalarına gerek yok yardıma ihtiyacı olan buyursun pm atsın özel ders vereyim sömürdü bu eğitimciler adamı!

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
paypal da düşünebilirsin.
ben ve benim gibi birçok arkadaş sorunsuz kullanıyor ayrıca gittigidiyor üzerinden ödeme kabul edenlerde var. ama paypal tamamıyla entegre olabiliyor sistemine
özel mesaj atarsan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
clickbank hakkında bilgisi olan veya kullanan varmı

internette sattığım ürünlerin kredi kartıyla ödenebeilmesi için burayı kullanmayı düşünüyorum

tecrübesi olan arakdaşlardan yardım bekliyorum
Arkadaşlar gerçekten para kazanmak isteyenler varsa internetten size yol gösterebilirim internetten SADECE 1 GÜNDE 130,000 DOLAR KAZANDILAR evet yanlış okumadınız peki şimdi soracaksınız nerden biliyorsun yalandır ama size video kanıtı göstericem yani photoshop oynaması resim falan değil adam birebir hesabına girerek 1 günlük 130,000 dolar değerindeki hesap hareketini gösteriyor birde size şirketten gelen çeki göstericem buraya tıklayarak videoları indirip izleyebilirsiniz

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Arkadaşlar gerçekten para kazanmak isteyenler varsa internetten size bu pazarın ne kadar büyük olduğunu ıspatlayacağım internetten SADECE 1 GÜNDE 130,000 DOLAR KAZANDILAR evet yanlış okumadınız peki şimdi soracaksınız nerden biliyorsun yalandır ama size video kanıtı göstericem yani photoshop oynaması resim falan değil adam birebir hesabına girerek 1 günlük 130,000 dolar değerindeki hesap hareketini gösteriyor birde size şirketten gelen çeki göstericem buraya tıklayarak videoları indirip izleyebilirsiniz

mustafa87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
clickbank,ta satış yapabilmek için iyi ingilizce bilmek gerekiyor, ingilizce bilmeyenler zor kazanç sağlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5