İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Clicksor.com dan ilk çekimi aldım. Tavsiye ederim.

D

Demosis

Misafir
830 dolarlık çekimi clicksor.com dan bugün aldım. Ödeme yapacağını hiç sanmıyodum ama Türkiyeye ödeme yaparak çok şaşırttı beni ve bugün çekim geldi. Tavsiye ederim size bunu.

B

bedafocb

Misafir
peki google adsense le sorun çıkar mı veya yayınlancak siteler için bir ön koşul...vs var mı?

F

fatihgoz

Misafir
Clicksor

Demosis' Alıntı:
830 dolarlık çekimi clicksor.com dan bugün aldım. Ödeme yapacağını hiç sanmıyodum ama Türkiyeye ödeme yaparak çok şaşırttı beni ve bugün çekim geldi. Tavsiye ederim size bunu.
Arkadaşım aldığın parayı güle güle harca. Fakat sana bir sorum olacak clicksor Türkiye IP lerini kabul ediyor mu?

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
clicksor.com hakkında bilgi verebilirmisin nasıl calisir nasıl bir calisma sistemi var?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
You must meet ALL the following requirements to be approved:
1 - Site must be professional design and contain quality contents.
2 - Traffic volume must be at least 50% from Canada, United States, and
United Kingdom.

We DO NOT approve websites having the following:
1 - absürt content or link, offensive language, and child uygun-değilgraphy.
2 - Illegal mp3, marez, heking, cracking, and phreaking.
3 - Free hosting websites (e.g. Geocities, Tripod, and Xoom)
4 - Website contains multiple of popup windows, or duplicated URLs.
5 - Website contains some non-English contents, or is a non-English
site.

6 - Website is under construction, or a personal homepage.
For more detail information, please read our Publisher Agreement at
http://www.clicksor.com/publishers_agreement.php

B

blade1978

Misafir
Canada, United States, and
United Kingdom yaşasaydık tam yaşadık olacakmış adam 830$ lık para alıyor adamlar hemen ödüyor.bravo vallahi biz bu parayı 5 yılda zor yapardık..

D

dursunbaba

Misafir
2 - Traffic volume must be at least 50% from Canada, United States, and
United Kingdom.
Bu ülkelerde yaşamanıza falan gerek yok, web site trafiginizin %50 ve üstünün bu ülkelerden olması gerekli.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
clicksor de proxy kontrolü yok arkadaslar kullanan çok kişi tanıyorum. hatta onlar abartmış durumdalar. Artık programlama ekasımı hilemi siz kara verin belirli saatlerde turk iplerinden siteye girenleri proxy ile açtırıyorlar reklam kodlarını fopen ve curl ile parseliyip popup acıyorlar biraz yavaslatıyor ama bu arkadastan cok kazanıyorlar :D
kolaygelsin.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
genelde vegas ve yasakpara reklamları dönüyor sistemde. Ben hayal kırıklığına uğradım onun için kaldırdım.

L

LibRa

Misafir
symbiantech' Alıntı:
clicksor de proxy kontrolü yok arkadaslar kullanan çok kişi tanıyorum. hatta onlar abartmış durumdalar. Artık programlama ekasımı hilemi siz kara verin belirli saatlerde turk iplerinden siteye girenleri proxy ile açtırıyorlar reklam kodlarını fopen ve curl ile parseliyip popup acıyorlar biraz yavaslatıyor ama bu arkadastan cok kazanıyorlar :D
kolaygelsin.

en güzel ornegi botnet irc saldiri botlarına istediginizi yukletin ve istediginiz yabanci ülkeden tiklatin güzel aciklama symbiantech tebrikler 5 dk suruyor mu heleki adamin soyle 10 12 k botu varsa 12000 tiklama ? 800 $ in kac kati gelir merak ediyorum.

zokanzi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tecrübeler konuşuyor da, biraz da bize yardım etseniz de biz de yapsak şunlardan.

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi öldürün şu konuları görünce bi garip oluyoruz töbe..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Konuyu hortlatayım, google reklamlarını yayınlayan bir çeşit sistem hazırlamışlar google reklamlarının logosunun olduğu yerde kendilerininki çıkıyor. www.gigawarez.com adresinde bakabilirsiniz. Belkide adsense ile ortaklar bilmiyorum.

2qa21ec.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5