İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Acil Soru

emircan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşlar bildiğiniz gibi blogger da bir yazıdaki etiketlerin toplamı 200 karakterden fazla olamıyor.diğerlim etiketin biri 20 harfli burdan kısaltıp 10 harfe indirsek etiket yine googleda çıkar mı yoksa olmaz mı?

Hapsher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok merak ettim 20 harflik ne etiketiymiş bu?

emircan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
örnek:
yüzüklerin efendisi yüzük kardeşliği müzikleri dinle

Alex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdiğiniz link url kısaltıyor etiketle ne ilgisi var ?

e-ticaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://goo.gl/ url kısaltan bir linktir o yüzden kullanmanız bir işe yaramaz. O kadar uzun etiket yapmanıza da gerek yok. yüzüklerin efendisi yüzük kardeşliği müzikleri dinle etiketi yerine, yüzüklerin efendisi müzikleri , yüzük kardeşliği dinle yapabilirsiniz. Eğer siteniz iyi bir konumda ise etiketleri; yüzük, kardeşliği, müzik, dinle, efendisi yapabilirsiniz.

Hapsher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://goo.gl/ url kısaltan bir linktir o yüzden kullanmanız bir işe yaramaz. O kadar uzun etiket yapmanıza da gerek yok. yüzüklerin efendisi yüzük kardeşliği müzikleri dinle etiketi yerine, yüzüklerin efendisi müzikleri , yüzük kardeşliği dinle yapabilirsiniz. Eğer siteniz iyi bir konumda ise etiketleri; yüzük, kardeşliği, müzik, dinle, efendisi yapabilirsiniz.
Cevap bu o kadar uzun etikete gerek yok

MFBYazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
etiketlerin toplamı 200 karakterden fazla olamıyor.diğerlim etiketin biri 20 harfli burdan kısaltıp 10 harfe indirsek etiket yine googleda çıkar mı yoksa olmaz mı?

O link kısaltma aracıdır etiket değil :) o yüzden bir işe yaramaz.

emircan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

haklısnız link kısaltmak farklı bir şey ama şu kısmı anlamadım.
Eğer siteniz iyi bir konumda ise etiketleri; yüzük, kardeşliği, müzik, dinle, efendisi yapabilirsiniz.
site peki iyi konumda değil günlük tekili +100 3 ay önce açtım ama daha 2 haftadır ilgilenebiliyorum.
etikettede her kelime arasına virgül koymuşsunuz bunların her biri farklı etiket olmaz mı? yoksa bu etiketleri aynn yazsam birbiri arasında kombine olmuş halleride googlda çıkar mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5