İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cok Dahi (!) Daum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ezik falan f5 in lafı geçmesin bu konuşmada türkiyede tek ezik var oda f5

neyse siz takılın takan taktı hsonu bizde taktıkmı iş tamamdır..

D

dnturkey

Misafir
h4x0r' Alıntı:
ezik falan f5 in lafı geçmesin bu konuşmada türkiyede tek ezik var oda f5

neyse siz takılın takan taktı hsonu bizde taktıkmı iş tamamdır..

bak nasıl da çıktı ezik olduğu ortaya :) ultravesti işte nolsun :D hor görmemek lazım bunları vatana kazandırmak lazım... yoksa bunlarda ilerde kürt ermeni sorunu gibi başımıza çıkacaklar :D heheheh

D

dnturkey

Misafir
ha bu arada evet bize taktılar ama kim taktı bi bak bakalım ? DÜNYA DEVİ di mi canım benim ? geçenlerde bi yerde görmüştüm sanki bi köy takımıyla oynamıştınız di mi ??? ama emin ol ben sevinmedim.. ama işte senin gibi ahlaksız kendini bilmez herifler olunca..... neyse daha fazla konuşmayayım sen ağzının payını yeterince aldın...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün akşam için milana yasakpara oynamıştım ve sağolsunlar yanıltmadılar fenere çaktılar hem ülkemiz kazandı hem ben :) 1.75 veriyodu 200 ytl oynadım ve 150 ytl kazandım helal olsun sana milan ne diyim :D sağolsunlar bu tür maçlarda yüksek oran veriyolar bahsedeger.com u tavsiye ederim herkese fenerin avrupa maçlarına oynayın nede olsa yeniliyo hem oranlarda iyi oluyo :D

S

Senbul

Misafir
Aloooooooooo
Şevki Abiiiiiiiiii 4 tane milanaz tüp yollaaaa
Şükrüsaraçoğlu maraton localarına :D

Elin şevkisi 4 tane caktı gitti olan bize oldu ; oturduk seyimizn ustune ;

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz fb'liler serefsiz kelimesinin ne anlama geldigini bilmiyorsunuz. Vatan haini yakistirmasinin ne anlama geldigini bilmiyorsunuz. Bu kafa ile birde Milan'i yenmeyi mi bekliyordunuz.?
O zaman bende soyle soyleyeyim. Turkiye de, kendi taraftarinin onunde 1 kisiden 4 tane gol yiyen takimin yoneticileride, taraftarida, futbolcularida serefsiz, vatan hainidir. Italyanlari sevindirmistir. Oldu mu simdi ?
Schevchenko tesekkur etmis fb'ye. "Tarihe gecmemde yardimci olan fb defans oyuncularina tesekkuru borc bilirim" demis. Turk takiminin defansina dememis. Fb defansina demis.
Fb nin sadece ismi Turkce zaten. Birde taraftari Turk. Keza yabanci kontenjani kalksinda 11 tane gavuru getirip fb de oynatalim diyen gerzekler Turk olamaz. Dimi ama ?

T

turkgenc

Misafir
Tunahan' Alıntı:
Siz fb'liler serefsiz kelimesinin ne anlama geldigini bilmiyorsunuz. Vatan haini yakistirmasinin ne anlama geldigini bilmiyorsunuz. Bu kafa ile birde Milan'i yenmeyi mi bekliyordunuz.?
O zaman bende soyle soyleyeyim. Turkiye de, kendi taraftarinin onunde 1 kisiden 4 tane gol yiyen takimin yoneticileride, taraftarida, futbolcularida serefsiz, vatan hainidir. Italyanlari sevindirmistir. Oldu mu simdi ?
Schevchenko tesekkur etmis fb'ye. "Tarihe gecmemde yardimci olan fb defans oyuncularina tesekkuru borc bilirim" demis. Turk takiminin defansina dememis. Fb defansina demis.
Fb nin sadece ismi Turkce zaten. Birde taraftari Turk. Keza yabanci kontenjani kalksinda 11 tane gavuru getirip fb de oynatalim diyen gerzekler Turk olamaz. Dimi ama ?

iste gerikafaliligin bir gostergesidir bu mesaj.

ne cabuk unuttun elin Ingilizinden istanbul'da kendi taraftari onunde 5 tane yiyen takimlari?.. bu hesaba gore Fenerbahce "serefsiz x 4" ise o malum takim "serefsiz x 5" olmaz mi?..

az mantikli, akla, dusunceye uygun cumlelerle konusun lutfen.

Milan'in kac yabanci ile oynadigindan haberin var mi canim benim? bak elin oglu bilmem nereli Shevchenko'yu oynatiyor, adam atiyor 4 tane... sonra siz de oturun 11 tane yabancidan bilmem neden bahsedin.

vatan haini demek vatanina milletine ihanet eden demektir. bu turlu musabakalarda kendi VATANININ takimini degil de baska bir yerin takimini destekleyen insanin da VATANINA ihanet etmedigini kimse bana soyleyemez! bu bir ihanettir ve vatan hainligidir.

serefsizlik de seref denilen kavramin icini dolduramayanlar icin kullanilir. kendi ulkenin takimi 4 tane yiyip sen "oh oldu, az oldu" dersen bu da serefsizligin en babasidir.

Italyan gazeteleri "Eyvah Turkler geliyor" diye manset atinca oraya giden takim "Turkler" oluyor da burada 4 tane yiyince yiyen takim "Turkler" degil de Fenerbahce mi oluyor?

biraz milliyetci bakin olaya! "Turkiye'nin" basarisiz olmasi sizi mutlu ediyorsa da acikca soyleyin.

N

n0kta

Misafir
Daum'un ve Aziz Yıldırımın tek amaçladığı Galatasayarı ezebilmektedir. Oyuncularına bu yönde taktik vereceklerdir.
Milan maçında alex neden oynamadı, sakat mıydı? adam. hayır sakat makat değildi. Daum onu galata maçına sakladı! Daumu tanırım normal bir durumda Alex i ayağı krık olsa bile 5 dakika oynatır. Avrupa kupaları umrunda olmadığı için sonuç böyle oldu. Hatta Daumun maçtan sonra keşke 2 gol daha yeseydik diye düşündüğünden bile eminim.

D

dnturkey

Misafir
h4x0r bakıyorumda yazdıklarıma cevap bile verememişsin :)

tunahan eğer milan dan 4 yiyen takımın taraftarı şerefsiz diyosan sen en ala şerefsizsindir...

D

dnturkey

Misafir
bu noktadan sonra hiç bir şekilde bu konuya girip bi şe yazmicam..

herkes ne kadar insan olduğunu veya insan olamadığını kafasının eler basıp nelere basamadığını gösterdi...

sizin ile aynı ırkı paylaştığım için utanıyorum...

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet basarisiz olması beni sevindiriyor. Bunun geri kafalılık ile alakası yok. Cunku ben antifb'liyim. Milliyetcilik konusuna gelince ; cok komiksin. Simdi ben bu macta Milan'i destekledim diye sen benden daha milliyetci oldun oyle mi?
Serefsizlik konusu : Milan'i destekledim diye sen bana serefsiz diyebiliyorsan, bende sen sirf fenerlisin diye senin sulalen serefsiz haberin yok derim.
Ben milan'i destekledim diye vatan haini oluyorsam, sende sirf fenerlisin diye sulalen vatan hainidir. En azindan ben ligimizde gelip gavurlar oynasin demiyorum. Ama siz fb liler bunu istiyorsunuz. Tabii Tr de alisiksiniz hakemler ile mac kazanmaya. Yurt disinda azizenin borusu otmuyor. Boyle Ukrayna'li Schevchenko gelir, 4 tane koyar, tesekkur eder ve gider. Ayaklarina saglik. Atamadiklarini / atmadiklarinida atsaydi daha cok sevinirdim. Herneyse iyi gecirdiler.
Gecmis olsun, Schevchenko saolsun. Birde Psv gecirir tam olur. Zaten yurt disinda follos olmussunuz, iyice folloslasirsiniz.
O 5 tane yedigini ima ettigin takimlardan birisi olan Gs, Turkiye yi sokaklara dokmus bir takimdir. Fb liler ancak fotografina bakar o kupa'nin. Fotografi bile fazla sizin gibi eziklere. Gidip bilmem nerenin "Kan" takimindan 6 tane yemedi, S.ligine gidip 0 cekip gelmedi. O zamanda Rivaldo gecirmisti. Yoksa 1 puan alip bayram edecektiniz. Aklima gelmisken Rivaldo'nunda ayagina saglik.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tunahan' Alıntı:
Evet basarisiz olması beni sevindiriyor. Bunun geri kafalılık ile alakası yok. Cunku ben antifb'liyim. Milliyetcilik konusuna gelince ; cok komiksin. Simdi ben bu macta Milan'i destekledim diye sen benden daha milliyetci oldun oyle mi?
Serefsizlik konusu : Milan'i destekledim diye sen bana serefsiz diyebiliyorsan, bende sen sirf fenerlisin diye senin sulalen serefsiz haberin yok derim.
Ben milan'i destekledim diye vatan haini oluyorsam, sende sirf fenerlisin diye sulalen vatan hainidir. En azindan ben ligimizde gelip gavurlar oynasin demiyorum. Ama siz fb liler bunu istiyorsunuz. Tabii Tr de alisiksiniz hakemler ile mac kazanmaya. Yurt disinda azizenin borusu otmuyor. Boyle Ukrayna'li Schevchenko gelir, 4 tane koyar, tesekkur eder ve gider. Ayaklarina saglik. Atamadiklarini / atmadiklarinida atsaydi daha cok sevinirdim. Herneyse iyi gecirdiler.
Gecmis olsun, Schevchenko saolsun. Birde Psv gecirir tam olur. Zaten yurt disinda follos olmussunuz, iyice folloslasirsiniz.
O 5 tane yedigini ima ettigin takimlardan birisi olan Gs, Turkiye yi sokaklara dokmus bir takimdir. Fb liler ancak fotografina bakar o kupa'nin. Fotografi bile fazla sizin gibi eziklere. Gidip bilmem nerenin "Kan" takimindan 6 tane yemedi, S.ligine gidip 0 cekip gelmedi. O zamanda Rivaldo gecirmisti. Yoksa 1 puan alip bayram edecektiniz. Aklima gelmisken Rivaldo'nunda ayagina saglik.
tek kelime süper

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dnturkey' Alıntı:
h4x0r bakıyorumda yazdıklarıma cevap bile verememişsin :)

tunahan eğer milan dan 4 yiyen takımın taraftarı şerefsiz diyosan sen en ala şerefsizsindir...
Sana msn de verdim cevabini.
Ben antifb liyim. Kimse sen su takimi tutuyorsun diyemez. Bunu sen daha iyi bilirsin. Seninle beraber Fb / Gs macini S.Saracoglu'nda izlemis adamim.
Ben milan'i destekledim diye bana serefsiz yakistirmasi yapan, kim olursa olsun benim gozumde serefsiz oglu serefsizdir. Kimse benim hangi macta hangi takimi destekleyecegime karisamaz. Sirf Turk oldugum icin Fb yensin diyemem. Sevmedigim takimin yenilmesini isterim. Bu kadar basit.

T

turkgenc

Misafir
Galatasaray'in UEFA Kupasi'ni ve Super Kupa'yi aldigi zaman eminim ki "Her Turk Evladi" da bir Fenerbahceli olmama ragmen benim kadar sevinmistir. Halen daha da o kupalar ile "Her Turk Evladi" gibi iftihar ediyorum.

Gel gor ki bazi kendini bilmez, ne yaptigini kendi bile anlamayan, iki kelimeyi birlestirip bir cumle olusturamayan insanlar yukarida bahsettigim olaylarin ucundan bile gecemiyorlar ve halen daha bireysel takiliyorlar. O basari Galatasaray'in degil Turkiye'nin basarisidir. Nasil oluyor simdi biz burada Milan'dan bahsederken Italyanlar bilmem ne diyorsak emin ol ki o adamlar da Fenerbahce veya Galatasaray'dan bahsederken Turkiye, Turkler diye bahsediyorlar.

Kim ne soylerse soylesin, Fenerbahce-Milan macinin ve buna benzer maclarin hicbirinin millî maclardan farki yoktur. Fenerbahce'nin maglup olmasi, Turkiye'nin maglup olmasidir; nasil Galatasaray'in kupalari, Turkiye'nin kupalari ise...

Pazar gunu bu bahsi gecen iki takimin maci var. Gorelim bakalim Turkiye'de kim buyukmus ;)

T

turkgenc

Misafir
Galatasaray'in UEFA Kupasi'ni ve Super Kupa'yi aldigi zaman eminim ki "Her Turk Evladi" da bir Fenerbahceli olmama ragmen benim kadar sevinmistir. Halen daha da o kupalar ile "Her Turk Evladi" gibi iftihar ediyorum.

Gel gor ki bazi kendini bilmez, ne yaptigini kendi bile anlamayan, iki kelimeyi birlestirip bir cumle olusturamayan insanlar yukarida bahsettigim olaylarin ucundan bile gecemiyorlar ve halen daha bireysel takiliyorlar. O basari Galatasaray'in degil Turkiye'nin basarisidir. Nasil oluyor simdi biz burada Milan'dan bahsederken Italyanlar bilmem ne diyorsak emin ol ki o adamlar da Fenerbahce veya Galatasaray'dan bahsederken Turkiye, Turkler diye bahsediyorlar.

Kim ne soylerse soylesin, Fenerbahce-Milan macinin ve buna benzer maclarin hicbirinin millî maclardan farki yoktur. Fenerbahce'nin maglup olmasi, Turkiye'nin maglup olmasidir; nasil Galatasaray'in kupalari, Turkiye'nin kupalari ise...

Pazar gunu bu bahsi gecen iki takimin maci var. Gorelim bakalim Turkiye'de kim buyukmus ;)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Seref atilan golle kazanilan, yenilen golle kaybedilen bir ayricalik degil. Futbol da bir cogunuzun farketmemesine ragmen bir oyun. Spor musabakasi. Savas meydaninda carpisma veya Hacli seferlerine karsi koymak degil.

Fenerbahce taraftarlari:
GS'a satasmak yerine (bu son zamanlarda cok azaldi cunku fenerbahce dandik bir takim olmasina ragmen Turkiye'de herkesin tozunu atmis durumda) kendi problemleriyle ilgilenmeli. Yok 6'ymis bilmemneymis bunlarla ugrasmak sacma artik. Avrupa'daki basarisizlik ciddi olcude teknik olarak sorgulanmali.

Galatasaray taraftarlari:
UEFA'yi aldik biz, siz ne yaptiniz kompleksini birakip bu basarinin neden kalici olmadigini dusunmeli, yonetimlerindeki yanlislarla ugrasmali. Fenerbahce'ye satasmak ya da Aziz Yildirim'la ugrasmak GS'i su anki konumundan ileriye goturmeyecektir. Kendi evinde Milan'a yenilip Italyan'i sevindiren serefsizdir gibi seyler yazilirsa, buna karsilik ayni seviyede yanit verecek bir Fenerbahceli mutlaka cikacak ve "eheheh Tromso ooh ooh hebele hubele" diyecektir.

Bunlar kimseye fayda getirmez. Suraya yazi yazarken hepinizin gozunden alev fiskiriyor, problem ettiginiz kalp kirdiginiz sey bir tarafin mutlaka kaybedecegi bir olay. Bugun kazanan benim, yarin kazanan sensin. En aptal sey bu kazanci kaybedisi seneler boyu birbirinin yuzune vurmak ve asil guzelligin bu dongude oldugunu unutmakta.

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya guzel kardesim, ben bireysel takiliyorum. Herkes bana katilmak zorunda degil. Ben takim tutmam. Bunu burada yazan Fb liler de bilir. Kendileri ile Fb/Gs macina bile gitmisimdir.
Ben sevmiyorum Fb'i. Dolayisiyla her macta yenilmesini istiyorum. Yurt disi maclarida dahil. Otesi yok bunun. Bunun icin bana serefsiz, vatan haini diyecek adam varsa zaten gerizekalidir.
Haftasonu da Fb'nin yenilmesini istiyorum. Yenilirse sevinirim, yenerse UZULMEM!
Olay bundan ibaret.
Bu Gs in kupa almasi konusuna gelince ; neden sevgili Turk Evladi baskaniniz bunu bir tesaduf olarak yorumluyor anlamak guc tabii-ki o zamanlar emin ol her Turk evladi diye bahsettigin kesimden Gs'in kupayi almasina uzulenlerde vardi. Simdi sen diyeceksinki onlar Turk evladi olamaz. Ama onlar Turk evlatlari. Sadece Gs'i sevmiyorlar. Fb/Gs/Bjk bunlarin yurt disi maclarinda bu takimlari desteklemekle milliyetci olunuyorsa Orhan Pamuk'da destekliyordur emin ol. Bu kisisel bir olaydir. Sevmedigin birisinin basarisini istemezsin. Bende istemiyorum Fb'in basarisini.

T

turkgenc

Misafir
guzel yazmissin, iyi yazmissin da arkadasim... bana dokunuyor bu "oh oldu, bilmem ne oldu" laflari.

bu spor bir oyun bile olsa benim icimdeki millî duygulari kabartiyor. millî takim sampiyonadan elenince dunyada kac Turk benim gibi oturup aglamistir? bazilarina bunlar komik gelebilir; ama benim karakterim de boyle ne yapayim? dokunuyor agabeyicigim!..

Galatasaray'in kupalarina, Besiktas'in vb. takimlarin yurtdisindan getirdikleri galibiyetlere, turlara en az o kulubun taraftari kadar sevindigimi; aksi durumlarda ise uzuldugumu belirtmek isterim.

iste karakterim yuzunden de bu tur durumlarda rakipten yan tutan kisilere de serefsiz dememden dogal bir sey olamaz. Galatasaray'in maglubiyetinde "oh oldu" diyen Fenerlisi, Besiktaslisi da serefsizdir, Fenerbahce'nin v.s. yenilgisinde "ah ne guzel oldu" diyen de serefsizdir.

soylemek istedigim budur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5