İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cok Dahi (!) Daum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

turkgenc

Misafir
Tebrikler Daum'cugum :)

Yenmek zorunda oldugun macta 2 forvetle oynayan rakibe karsi tek forvet oynadin ya, helal olsun sana dahi (!) Daum.

+ hadi tek forvet ciktin ciktin... onu anladik... ey dahi (!) insan, ikinci forveti almak icin niye 2. golu bekledin?

allah verdigi akildan etmesin, Galatasaray'a da kolaylik versin; cunku Fenerbahce bu tip maclardan sonra ligde hep dagitmistir :)

sahsen biliyorum :)

D

dnturkey

Misafir
adamların kalitesi belli.

çok iyi mücadele etmemiz gerekiyordu. edemedik. adamlarda affetmedi tabi..

ama söyleyeceğim tek şey şimdi türk olup mutlu olanlar sadece ŞEREFİSDİR.

iyi olan sadece taraftarımızdı.

Her zaman yanındayız Fenerbahçem...

T

tahtakale

Misafir
Avrupa maçlarında biz galatasarayı destekliyoruz ama gel gör ki bu tip sonradan görmeler böyle oluyorlar

T

turkgenc

Misafir
Orasi dogrudur; bu tip mucadelelerde rakibi destekleyen insan kaliteli bir VATAN HAINIDIR.

Bu tip maclarda Fenerbahce, Galatasaray, Besiktas v.s. olmaz, Turkiye olur; ama gel de sen bunu anlat millete.

Tabi ki her taraftar grubu icinde sutubozuklar vardir; ama bu tek tuk sutubozukluk grup haline donusunce iste olay orada kopuyor, vatan hainligine giriyor.

Taraftarimiz gercekten de cok iyiydi. Tebrik etmek gerekiyor.

Ayrica Milan'i da tebrik ediyorum. Gercekten de kalitelerini ortaya koydular.

Su Rus isadami vardi ya Chelsea'nin baskani simdi ismini hatirlayamiyorum, Shevchenko'ya 80.000.000 Euro onermis ama bosuna onermemis hani :)

T

turkgenc

Misafir
Orasi dogrudur; bu tip mucadelelerde rakibi destekleyen insan kaliteli bir VATAN HAINIDIR.

Bu tip maclarda Fenerbahce, Galatasaray, Besiktas v.s. olmaz, Turkiye olur; ama gel de sen bunu anlat millete.

Tabi ki her taraftar grubu icinde sutubozuklar vardir; ama bu tek tuk sutubozukluk grup haline donusunce iste olay orada kopuyor, vatan hainligine giriyor.

Taraftarimiz gercekten de cok iyiydi. Tebrik etmek gerekiyor.

Ayrica Milan'i da tebrik ediyorum. Gercekten de kalitelerini ortaya koydular.

Su Rus isadami vardi ya Chelsea'nin baskani simdi ismini hatirlayamiyorum, Shevchenko'ya 80.000.000 Euro onermis ama bosuna onermemis hani :)

H

Heryerdeyiz

Misafir
fb_milan05.jpg

Fazla söze gerek yok (!)
Anlaşılmayan bir husus vardı oda bir çırpıda(10 sene...) anlaşıldı (!)
Neyseki; "Zararın neresinden Türkiyeye dönersen kardır (!)" diye bir deyim mevcut

D

discoface

Misafir
üstteki resmin antu.com anasayfasında bulunması fenerlileri üzmüş olmalı ...
şaşırdım anasayfaya bunu koymalarına.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
1. Gercekler acidir
2. Futbol Anelka'nin yaninda zeka gerektirir.
3. Turkiye'de futbol bitmistir.
4. Hepsini yabanci oynatalim diyen bugun hangi yabancisindan ne verim almistir
5. Selcuk milli takimda ve fenerbahcede bir gun yuzu gormemis iken neden banko oynamaktadir, bu cocuk seyh cocugu veya baskan yegeni midir? tek gorevi santra uzerinde bana gelen topu 15 metre capimdaki en yakin oyuncuya atarim olan bu adamdan sampiyonlar liginde ne beklenir
6. servet cetin shevchenkoyu tutabilir mi? ruyasinda gorse sabah kalkip umutlanir mi
7. appiah 8 milyon euro eder mi
8. tuncay a yazik gunah degil mi
9. deniz icin federasyonla didismeye deger mi, deniz futbol oynamayi sahiden biliyor mu?
10. 2 senede bir arpa boyu yol ilerleyemeyen teknik direktor dunyada gorulmus mu

cogalir.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamla nasılda 4 tane taktı ya

fener e çok bile otursun hakemleri satın alsın federasyonu satın alsın fifa uefa falan parası yetmez onlara

D

dnturkey

Misafir
ya bu kadar olur diyorum size başka hiç bir şey demiyorum..

yok şunu satın almış yok bunu satın almış.

amma gocunuyorsunuz be. bu kadar çirkef insanlar görmedim ya..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sözlerinden şimdiye kadar hiç f5 maçı izlemediğin ortaya çıkıyo :D

B

Bohemlife

Misafir
Milli takım dahil tüm takımlarımız avrupada dökülüyor. daum ne yapsın. 2 kez üstüste şampiyon yaptı ve 3. geliyor.
Bu milan 6s'ye 3 tane çaktı sami yende. keza bjk ye öyle 2 tane.
yani Milanın gücü ortada. futbol bu. herşey doğal.

Daum'un ve fenerbahçenin her zaman destekçiyiz.

:D

T

turkgenc

Misafir
h4x0r' Alıntı:
adamla nasılda 4 tane taktı ya

fener e çok bile otursun hakemleri satın alsın federasyonu satın alsın fifa uefa falan parası yetmez onlara

4 tane kime takti ayri mesele... fenerbahce'yi yendik demeyecekler, Turk takimini yendik diyecekler. yani senin dedigine bakilirsa Milan Fenerbahce'ye degil Turkiye'ye takti (ki boyle bir tabiri kullanan insan basli basina vatan haini + serefsizdir)

hakemleri satin almismismismis da mismis... ben 20 yasimdayim ve 12 senedir yani aklim kesti keseli duydugum tek sey "fenerbahce zengin, satin aliyor." birakin bu ayaklari allah askina biraz ileriye bakin sizler soyle "satin aldi, satti, etti, yatti, atti" gibi dusunceler icinde cebellesirken elin adami geliyor Turkiye'de bir "TURK TAKIMINA" 4 tane atip gidiyor.

Fenerbahce ile didisene kadar isinize bakin. Galatasaray UEFA Kupasi'ndan bir "Amator Kume Takimi"na elendiginde kac yerde "oh oldu" yazilarini v.s. gordun? gordunse o yaziyi yazan da serefsizdir, "Fener'e takti" diyenler de serefsizdir.

Sonucta kaybeden Turkiye ve Turk futboludur.

D

dnturkey

Misafir
h4x0r' Alıntı:
bu sözlerinden şimdiye kadar hiç f5 maçı izlemediğin ortaya çıkıyo :D

senin dediğin konuşmaları biz 10 yaşındayken mahalle çocukarlıyla yapıyoduk sen onlarla yapmaya git devam et belki onların bile akıl yaşından geri olabilirsin dikkat et dalga geçmesinler seninle :D

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dnturkey' Alıntı:
senin dediğin konuşmaları biz 10 yaşındayken mahalle çocukarlıyla yapıyoduk sen onlarla yapmaya git devam et belki onların bile akıl yaşından geri olabilirsin dikkat et dalga geçmesinler seninle :D
herkesi kendin gibi görüp kendinle barışık olman ne güzel

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkgenc' Alıntı:
4 tane kime takti ayri mesele... fenerbahce'yi yendik demeyecekler, Turk takimini yendik diyecekler. yani senin dedigine bakilirsa Milan Fenerbahce'ye degil Turkiye'ye takti (ki boyle bir tabiri kullanan insan basli basina vatan haini + serefsizdir)

hakemleri satin almismismismis da mismis... ben 20 yasimdayim ve 12 senedir yani aklim kesti keseli duydugum tek sey "fenerbahce zengin, satin aliyor." birakin bu ayaklari allah askina biraz ileriye bakin sizler soyle "satin aldi, satti, etti, yatti, atti" gibi dusunceler icinde cebellesirken elin adami geliyor Turkiye'de bir "TURK TAKIMINA" 4 tane atip gidiyor.

Fenerbahce ile didisene kadar isinize bakin. Galatasaray UEFA Kupasi'ndan bir "Amator Kume Takimi"na elendiginde kac yerde "oh oldu" yazilarini v.s. gordun? gordunse o yaziyi yazan da serefsizdir, "Fener'e takti" diyenler de serefsizdir.

Sonucta kaybeden Turkiye ve Turk futboludur.
ettiğin lafı bil

4-0 lık koyulmanın ardından yaşadığın üzüntüye veriyorum bu laflarını ;)

T

turkgenc

Misafir
sanirim Italyansin?..

yani ben bir Turk cocugunun bu sekilde (koydular v.s) konusabilecegini dusunmek bile istemiyorum.

Italyansan saygi duyarim lafina; ama Turk'sen ortada buyuk bir karakter bozuklugu var demektir.

D

dnturkey

Misafir
turkgenc' Alıntı:
sanirim Italyansin?..

yani ben bir Turk cocugunun bu sekilde (koydular v.s) konusabilecegini dusunmek bile istemiyorum.

Italyansan saygi duyarim lafina; ama Turk'sen ortada buyuk bir karakter bozuklugu var demektir.

hayır italyan değil sadece ezik hani türkiyede bazı ezik grubu var ya :)

anlayan anladı :) sadece o ezikler böyle konuşabilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5